Fabio Combi Škoda

Vztahuje se k


Články

Škoda Fabia Combi 1.0 TSI v dlouhodobém testu: Půl roku s tříválcem

1.prosince » Autobible.cz
V dalším dlouhodobém testu se podíváme na pro český trh velmi zajímavý automobil. Nadcházejících šest měsíců budeme testovat Škodu Fabia Combi s novým motorem 1.0 TSI. Příspěvek Škoda Fabia Combi 1.0 TSI v dlouhodobém testu: Půl roku s tříválcem p...

Dům s pečovatelskou službou získá nový automobil

24.července » Mladá Boleslav
Dalším ze zhruba čtyř desítek projektů, které řeší Mladá Boleslav společně s firmou Škoda Auto, je pořízení automobilu pro pečovatelskou službu. Dům s pečovatelskou službou díky tom u získá novou Škodu Fabia Combi za zhruba 333 tisíc. "V minulém r...

Škoda Fabia Combi 1.0 MPI CNG: Tak za kolik?

21.května » AUTO.cz
Šest týdnů jsme jezdili Škodou Fabia 1.0 MPI přestavěnou na stlačený zemní plyn CNG. Při každém tankování jsme zálibně hleděli na nízkou částku na účtence a těšili se na finální zúčtování.

Škoda Fabia Combi 1.0 MPI na zemní plyn: Kombi s nejlevnějším provozem?

30.dubna » AUTO.cz
Po mnoha měsících snových cen opět benzin i nafta šplhají vzhůru. Rozhodli jsme se důkladně otestovat nápad, jak vír v peněžence zastavit: Škodu Fabia Combi 1.0 MPI přestavěnou na pohon stlačeným zemním plynem CNG.
ŠKODA AUTO a.s. - Automobilová výroba a výroba dopravních prostředků

Tato informační stránka o Fabio Combi Škoda zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Fabio Combi Škoda" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes