Škoda Octavia

Vztahuje se k

Digitální přístrojový štít dostanou i další Škodovky, jedna si ale překvapivě musí počkat

12.února » AUTO.cz
Zatímco doposud byly digitální budíky výsadou kompaktního SUV Karoq, nyní si prošlapávají cestu do dalších modelů mladoboleslavské automobilky.

Solární auta: proč je ještě nemáme?

12.února » Svět mobilně
Automobilky se předhání v tom, kdo představí více hybridů a elektromobilů. Mnozí si jistě pokládají otázku, proč elektromobily berou elektřinu z elektráren a nevyrábí si ji sami pomocí solárních panelů. Dnes se podíváme, zda by něco takového bylo ...

Dieselová Octavia je k životnímu prostředí šetrnější než hybrid Volva, ukázal test

6.února » AUTO.cz
Německý ADAC uveřejnil výsledky EcoTestu, jenž hodnotí ekologii jednotlivých vozů. Vítězové nepřekvapí, ale najdou se tu i zajímavosti, nad kterými se pozastavíte.

Němci vzali 108 aut a zkusili vybrat ta nejlepší bez ohledu na třídu. Kdo vyhrál?

26.ledna » Autoforum.cz
Jen Němce může napadnout srovnávat cokoli s čímkoli, protože vše lze přece bodovat a před body jsou si všichni rovni. Co je tedy nejlepší auto bez ohledu na cokoli? (Petr Prokopec)

Nejlepším rodinným autem je Octavia, hodnotí britský časopis. U kombíků vede Superb

24.ledna » info.cz
Každoroční hodnocení vozů časopisem What Car? patří nejen ve Velké Británii k významným automobilovým událostem. Hned dvakrát letos bodovala mladoboleslavská Škoda.

Nejlepším rodinným autem je Octavia, kombíkem zase Superb, hodnotí časopis What Car?

24.ledna » AUTO.cz
Každoroční hodnocení vozů časopisem What Car? patří nejen ve Velké Británii k významným automobilovým událostem. Hned dvakrát letos bodovala mladoboleslavská Škoda.

Dvouhodinová bezplatná exkurze do svařovny a montáže vozů…

24.ledna » Motormix
Průvodcovské služby tak v tuto chvíli zaštiťuje například pan Bohuslav Čtvrtečka. Pro automobilku s okřídleným šípem ve znaku pracoval celkem 46 let a to nejen v Kvasinách, ale i v Chile, kde se podílel na výrobě modelu OCTAVIA COMBI. D

Zájem o ojetiny zůstává. Kolik se jich loni u nás prodalo celkem?

16.ledna » AUTO.cz
Čtvrtina prodaných ojetých vozidel na českém trhu je značky Škoda s velkým náskokem na ostatní značky. Průměrná cena ojetých vozidel prodaných v loňském roce byla 202.400 Kč.

V Mladé Boleslavi se už vyrábí i nové SUV Karoq

13.ledna » Plzeň.cz
ŠKODA AUTO reaguje na silnou poptávku a zahájila výrobu nového kompaktního SUV i v Mladé Boleslavi. Do montážních linek modelu KAROQ v hlavním výrobním závodě investovala 16,6 milionů eur. ŠKODA AUTO na začátku nového roku zahájila sériovou výrobu...

Kvasiny už nestíhají? Obrovská poptávka po SUV zajistila Karoqu místo v Mladé Boleslavi

12.ledna » AutoRoad.CZ
Na začátku nového roku zahájila společnost Škoda Auto sériovou výrobu nového modelu Karoq v závodě v Mladé Boleslavi. Po Kvasinách je to druhý český závod, v němž automobilka nový kompaktní vůz kategorie SUV vyrábí. Karoq je tak jediným modelem zn...

Škoda vyprodává Octavie 1,4 TSI. Slušný motor teď dostanete levněji než tříválec

10.ledna » Autoforum.cz
Jedna-čtyřka měla v nabídce už koncem loňska skončit, asi se ale prodává příliš pomalu. Tak je tu výprodej, díky němuž můžete ušetřit docela slušné peníze. (Petr Prokopec)

Škoda vyprodává Octavii 1,4 TSI. Slušný motor teď dostanete levněji než tříválec

9.ledna » Autoforum.cz
Jedna-čtyřka měla v nabídce už koncem loňska skončit, asi se ale prodává příliš pomalu. Tak je tu výprodej, díky němuž můžete ušetřit docela slušné peníze. (Petr Prokopec)

Tato informační stránka o Škoda Octavia zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Škoda Octavia" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes