Hana Škodová

Vztahuje se k

Starostové sfárali hluboko do francouzského jílu

30.října » Horácké noviny
FRANCIE (ap) - Bylo by lepší mít u nás v Česku co nejdříve hlubinné úložiště vyhořelého jaderného paliva, než takový nebezpečný materiál v dnešní nejisté době skladovat v kontejnerech za humny našich vesnic. S takovým poznáním přijeli z odborné ex...

Expozici nového muzea tvoří lidé z Hrotovicka

Hrotovice – Před časem zveřejnila radnice v Hrotovicích výzvu pro obyvatele města a okolí, aby přispěli dobovými předměty do nově se tvořící expozice Muzea Hrotovicka, které by se mělo otevřít příští rok na podzim. „Z nábytku už máme téměř vše od ...

Vzniká nové malé muzeum. Představí Dolníka i Chrásta

Hrotovice - Další zajímavé muzeum by mělo brzy přibýt na Třebíčsku. Radnice v Hrotovicích hodlá přebudovat místní Památník Františka Bohumíra Zvěřiny a vytvořit v něm stálou výstavu o historii Hrotovicka.

Provizoria svazují obcím ruce

9.prosince » Třebíčský deník
Třebíčsko - Zastupitelstva několika obcí i některých měst na Třebíčsku neschvalují v závěru roku rozpočet, který by vytyčil, jak bude samospráva v příštích dvanácti měsících hospodařit. Místo toho dávají už tradičně přednost rozpočtovým provizoriím.

Tato informační stránka o Hana Škodová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Hana Škodová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes