Monika Škodová

Vztahuje se k

Nové mobilní aplikace Povodí Labe, státní podnik

16.března » Žamberk
Povodí Labe, státní podnik si dovoluje upozornit, že na začátku roku 2018 zprovoznilo nové mobilní aplikace Stavy nádrží a Srážkoměrné stanice.

Podorlická poliklinika s.r.o. nabízí vybavenou zubní ordinaci

6.března » Žamberk
V budově polikliniky v Žamberku nabízíme zubní lékařce/lékaři vybavenou stomatologickou ordinaci k provozování vlastní praxe.

Výběrové řízení - projektový manažer/ka

28.února » Žamberk
Dobrovolný svazek obcí Mikroregion Severo-Lanškrounsko vyhlašuje výběrové řízení na pozici projektového manažera/manažerky. Více informací najdete v přiloženém souboru.

Investice města - Smetanova ulice: rekonstrukce opěrné zdi a chodníku, nové oplocení

26.února » Žamberk
Poslední investiční akcí loňského roku, o které informujeme, je rekonstrukce opěrné zdi a chodníku ve Smetanově ulici.

Prodloužení sezony na zimním stadionu

26.února » Žamberk
Vzhledem k mrazivému počasí pokračuje bruslařská a hokejová sezona na zimním stadionu Pod Černým lesem. Podmínky jsou pro provoz stadionu příznivé, bruslit se bude předběžně do 18. března. Aktuální program stadionu sledujte na webových stránkách T...

Nabídka práce – dohoda o pracovní činnosti: zpracovatel pasportu městských budov

23.února » Žamberk
Městský úřad Žamberk hledá zaměstnance pro externí spolupráci na dobu cca 6 měsíců, který bude vykonávat práci v rozsahu průměrně 20 hodin týdně jako zpracovatel pasportu městských budov. Práce je vhodná i pro pečlivého studenta VŠ.

Učitelské noviny: Krajkářky mají svůj učební plán. Žamberecká zuška dává svým žákům maximum.

20.února » Žamberk
Žamberecká zuška dává svým žákům maximum. Žamberk, šestitisícové město v podhůří Orlických hor. Jeho základní umělecká škola patří k těm mladším.

MAP ORLICKO: SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ (MIMO)ŠKOLNÍ PROJEKT

14.února » Žamberk
V loňském roce bylo v rámci projektu MAP realizováno 38 projektů spolupráce mateřských a základních škol s neziskovými organizacemi, rodiči i firmami v území.

Dotace poskytované městem Žamberkem – lhůta pro podávání žádostí

14.února » Žamberk
Ode dne 14.2. do 28.2.2018 běží lhůta pro podávání žádostí o poskytnutí dotace z rozpočtu příjmů a výdajů města Žamberka na rok 2018.

Studijní pobyt v partnerském městě Rice Lake v roce 2018/2019

8.února » Žamberk
Město Žamberk ve spolupráci s Gymnáziem Žamberk vyhlašuje 2. kolo výběrového řízení pro roční studijní pobyt 2 studentů na střední škole RLHS v partnerském městě Rice Lake.

SŠ OŘS hledá vedoucího školní jídelny - kuchaře/kuchařku

5.února » Žamberk
SŠ obchodu, řemesel a služeb Žamberk Zámecká 1, 564 01 Žamberk přijme do hlavního pracovního poměru VEDOUCÍHO ŠKOLNÍ JÍDELNY - KUCHAŘE, KUCHAŘKU.

Tato informační stránka o Monika Škodová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Monika Škodová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes