Monika Škodová

Vztahuje se k

Lyžařská běžecká oblast Buková hora-Suchý vrch - novinky pro sezónu 2017/2018

15.ledna » Žamberk
Pro nadcházející sezónu rozšířilo Sdružení obcí Orlicko technické vybavení k zajištění úpravy lyžařských běžeckých stop o čtyřkolku na pásech se stopovacím zařízením.

Podpora obnovy kulturních památek prostřednictvím obcí s rozšířenou působností

8.ledna » Žamberk
Ministerstvo kultury České republiky vyhlašuje na základě svých rozpočtových možností pro rok 2018 dotační program "Podpora obnovy kulturních památek prostřednictvím obcí s rozšířenou působností" (dále jen ORP).

Mateřská škola Čtyřlístek hledá asistenta pedagoga

3.ledna » Žamberk
MŠ Čtyřlístek, Žamberk přijme asistenta pedagoga na plný úvazek, nástup možný ihned. Platové zařazení dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb. Bližší informace u ředitelky školy Bc. Ivy Pražákové, tel. č. 739279007.

Pozvánka na tradiční Novoroční ohňostroj

29.prosince » Žamberk
Město Žamberk srdečně zve na tradiční Novoroční ohňostroj. Přijďte se podívat 1. ledna v 18 hodin na Masarykovo náměstí v Žamberku na parádní ohňostroj, setkat se s přáteli a popřát jim vše nejlepší do nového roku!

Výzva k předkládání žádostí o dotaci na obnovu kulturních památek

12.prosince » Žamberk
Pardubický kraj – Rada Pardubického kraje schválila „Program podpory kultury a památkové péče v Pardubickém kraji na rok 2018“. Jeho součástí je i Program 3 - Podpora stavební obnovy a restaurování kulturních památek a drobných objektů památkového...

Mikulášská nadílka se přesouvá z Pěší zóny do Divišova divadla

4.prosince » Žamberk
Předpověď počasí na úterý 5.12. není příznivá, proto SVČ ANIMO Žamberk přesouvá Mikulášskou nadílku z Pěší zóny do Divišova divadla. Akce začíná v 15:30!

DAŇ Z NEMOVITÝCH VĚCÍ – bez starostí, z pohodlí domova

4.prosince » Žamberk
Daň z nemovitých věcí upravuje zákon č. 338/1992 Sb., o dani z nemovitých věcí, ve znění pozdějších předpisů.

Nominace na Talent 2017

1.prosince » Žamberk
Vážení ředitelé škol, trenéři a vedoucí kroužků, obracíme se na Vás s prosbou o spolupráci při přípravě předávání ocenění pro děti a mládež Talent 2017. Bude patřit těm, jimž se v roce 2017 podařilo dosáhnout vynikajících výsledků v oblasti školní...

Rozsvícení vánočního stromu a vánoční jarmark

30.listopadu » Žamberk
Žamberské náměstí ožilo v úterý 28. listopadu adventním jarmarkem a slavnostním rozsvícením vánočního stromu. I letos nám počasí přálo a díky tomu na jarmark a kulturní program dorazila spousta návštěvníků.

Lákají na jarmark a rozsvítí strom

28.listopadu » Orlický deník
Žamberk - Centrum města v úterý ožije tradiční předvánoční slavností - Masarykovo náměstí zaplní stánky s jarmarečním zbožím.

Rozsvícení vánočního stromu a vánoční jarmark v úterý 28.11.2017

27.listopadu » Žamberk
Adventní čas se nezadržitelně blíží a v Žamberku budeme jako každý rok slavnostně rozsvěcet vánoční strom. Letos připadá poslední úterý před adventem na 28. listopadu, kdy Masarykovo náměstí ožije vánočním jarmarkem.

Investice města: Základní škola 28. října č.p. 581 – prázdninové investice

22.listopadu » Žamberk
Během letních prázdnin byla v „dolní“ základní škole provedena další část dodatečné hydroizolace obvodového zdiva. Po loňské investici v prostoru šaten jsme se letos přemístili do druhého křídla, kde se nachází chodba před výdejnou jídel, umývárna...

Tato informační stránka o Monika Škodová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Monika Škodová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes