Dagmar Školoudová

Vztahuje se k


Články

Jak se (ne)obejít bez vajec

11.listopadu » Vlasta.cz
Řekněme si to na rovinu: vařit se bez nich dá, poradíme vám jak. A jelikož by se vajíčka měla před Vánoci zdražit, mohly by se vám naše tipy hodit.

Vytápění netřeba, pasivní dům se postará sám. To není sci-fi

9.listopadu » Vlasta.cz
Za prvé je vytápění čím dál dražší, ať už topíte čímkoli. A za druhé nešetrné k životnímu prostředí, jestli vás tohle hledisko zajímá. Jenže pokud nebydlíte na rovníku, topit je potřeba. Tak co s tím?

Lektorka radí: Naučte se odpočívat!

25.července » Vlasta.cz
IVETA JE LEKTORKA ŽENSKÉ GYMNASTIKY A KURZŮ ŽIVÁ A KRÁSNÁ. PŘEDÁVÁ TAM ŽENÁM VLASTNÍ ZKUŠENOST – ZJISTILA, ŽE NÁM PROSPÍVÁ SPÍŠ SPOČINUTÍ A POHODA NEŽ SNAŽENÍ SE A VÝKON. UČÍ ŽENY VNÍMAT SVÉ PŘIROZENÉ CYKLY.

Příběh studené postele: Pozor! Stát se to může i vám...

16.července » Vlasta.cz
Moje padesátiletá kamarádka mi vždycky říkala: „Užij si každý sex, nevíš, kdy to bude naposledy.“ Připadalo mi to ohromně vtipné, ale teď se mi zdá, že moje naposledy už bylo, a moc jsem si to tenkrát asi neužila.

Příběh ze života: Sblížila nás rakovina

25.června » Vlasta.cz
Hledat si v padesáti po celoživotním manželství nového chlapa není nic jednoduchého. Chvílemi jsem si myslela, že jsou mi už všichni muži volní. Jenže se objevil Jaroslav a dal mi do života novou sílu.

Příběh ze života: Můj bratr je mizera!

11.června » Vlasta.cz
Nerada to přiznávám. Jenže to vím už dávno, a teď se to znovu potvrdilo. Můj bratr je muž, který nejenže nedokáže mít žádnou ženu rád, ale jednu za druhou ničí. Dopadlo to tak, že jsem u rozvodu svědčila proti němu...

Příběh ze života: Štěstí na poslední chvíli

4.června » Vlasta.cz
Už jsem si myslela, že je mi souzeno žít sama. Ani kočku jsem si nepořídila, nejsem úplně pečovací typ. Ale když už jsem počítala s tím, že sama budu nejspíš i v důchodu, objevil se zčistajasna muž, se kterým chci žít.

Ze života: Když synovi chyběl táta...

28.května » Vlasta.cz
Přišel na kafe, a už neodešel, tak by se dala popsat historie mojí životní lásky. Asi vám to bude znít jako příběh od Rosamundy Pilcher, ale vážně se to přesně takhle stalo ve chvíli, kdy už jsem v lásku ani nedoufala.

Dneska ne, miláčku

11.dubna » Vlasta.cz
Všude se píše o tom, jak být svůdná, aby po vás muž sexuálně toužil. Jenže co když máte opačný problém - do milování se nechce vám?

Tři, dva, jedna... A bývalý je z hlavy pryč!

30.března » Vlasta.cz
Kéž by to bylo tak jednoduché, že jo? Jestli jste se právě teď ocitla sama a nemůžete svého ex pustit z hlavy, zkuste naše rady. Platí v případě, že jste se rozhodla odejít dobrovolně, i pokud vás opustil on.

Střelené diety: Podle čeho hubnou celebrity?

29.března » Vlasta.cz
Postavičky filmových hvězd okouzlují štíhlostí, a tak se mnohý obyčejný smrtelník nechá zlákat na diety, které celebrity drží. Jenže zapomíná, že kolem hvězd se motá tým doktorů, co jim i dietu šije na míru. Zjistěte, jestli by se některá z těchto...

Metabolická dieta: Že by konečně přístup, po němž fakt zhubneme?

26.března » Vlasta.cz
Jezte hodně bílkovin. Jezte hodně listové zeleniny. Nejezte žádné tuky. Jezte vejce, nejezte vejce, jezte večer, nejezte večer… Tak takhle zmateně člověk dopadne, když chce zhubnout a zdravě žít.
Monica Bellucci - Italská herečka
Orlando Bloom - Britský herec
Kristen Stewartová - Americká herečka

Tato informační stránka o Dagmar Školoudová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Dagmar Školoudová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes