Dagmar Školoudová

Vztahuje se k


Články

Roštěnky Esterházy

18.března » Vlasta.cz
Tohle jídlo je dědictvím po mocné uherské šlechtické rodině Esterházyů. Nebyli to jen významní politici a mecenáši umění, ale také labužníci: kromě roštěnek můžete ochutnat ...

Pozvěte jaro do bytu, vyžene rychle únavu

10.března » Vlasta.cz
Po zimě každý cítí vyčerpání. Pokud nemůžete vyjet načerpat sílu rovnou někam do přírody, pozvěte si přírodu k sobě domů.

Bábovka v rumovém nálevu pro sladké chvilky

5.března » Vlasta.cz
Starou dobrou bábovkou zabodujete u všech. Zvláště, když ji netradičně nevložíte do jedné velké formy, ale několika menších formiček.

Jednoduchá rýže štíhlounké Petry Černocké

19.února » Vlasta.cz
Favoritem je pro ni bramborák - domácí, i ten, co prodávali za pět korun na Hlaváku. Co jedla kdysi a co vaří teď slavná Saxána?

Smutný příběh čtenářky Kláry (30): Proč ses jen nechal zabít, miláčku?!

31.ledna » Kafe.cz
Skoro každou noc trávím v náručí svého muže. Povídáme si a pak se objímáme a já se cítím dokonale šťastná. Po každé noci ale přichází ráno a já se probudím vedle někoho úplně jiného. Je to taky můj muž, ale bohužel ne ten správný.

Jak se (ne)obejít bez vajec

11.listopadu » Vlasta.cz
Řekněme si to na rovinu: vařit se bez nich dá, poradíme vám jak. A jelikož by se vajíčka měla před Vánoci zdražit, mohly by se vám naše tipy hodit.

Vytápění netřeba, pasivní dům se postará sám. To není sci-fi

9.listopadu » Vlasta.cz
Za prvé je vytápění čím dál dražší, ať už topíte čímkoli. A za druhé nešetrné k životnímu prostředí, jestli vás tohle hledisko zajímá. Jenže pokud nebydlíte na rovníku, topit je potřeba. Tak co s tím?

Lektorka radí: Naučte se odpočívat!

25.července » Vlasta.cz
IVETA JE LEKTORKA ŽENSKÉ GYMNASTIKY A KURZŮ ŽIVÁ A KRÁSNÁ. PŘEDÁVÁ TAM ŽENÁM VLASTNÍ ZKUŠENOST – ZJISTILA, ŽE NÁM PROSPÍVÁ SPÍŠ SPOČINUTÍ A POHODA NEŽ SNAŽENÍ SE A VÝKON. UČÍ ŽENY VNÍMAT SVÉ PŘIROZENÉ CYKLY.

Příběh studené postele: Pozor! Stát se to může i vám...

16.července » Vlasta.cz
Moje padesátiletá kamarádka mi vždycky říkala: „Užij si každý sex, nevíš, kdy to bude naposledy.“ Připadalo mi to ohromně vtipné, ale teď se mi zdá, že moje naposledy už bylo, a moc jsem si to tenkrát asi neužila.

Příběh ze života: Sblížila nás rakovina

25.června » Vlasta.cz
Hledat si v padesáti po celoživotním manželství nového chlapa není nic jednoduchého. Chvílemi jsem si myslela, že jsou mi už všichni muži volní. Jenže se objevil Jaroslav a dal mi do života novou sílu.

Příběh ze života: Můj bratr je mizera!

11.června » Vlasta.cz
Nerada to přiznávám. Jenže to vím už dávno, a teď se to znovu potvrdilo. Můj bratr je muž, který nejenže nedokáže mít žádnou ženu rád, ale jednu za druhou ničí. Dopadlo to tak, že jsem u rozvodu svědčila proti němu...

Příběh ze života: Štěstí na poslední chvíli

4.června » Vlasta.cz
Už jsem si myslela, že je mi souzeno žít sama. Ani kočku jsem si nepořídila, nejsem úplně pečovací typ. Ale když už jsem počítala s tím, že sama budu nejspíš i v důchodu, objevil se zčistajasna muž, se kterým chci žít.
Monica Bellucci - Italská herečka
Orlando Bloom - Britský herec
Kristen Stewartová - Americká herečka

Tato informační stránka o Dagmar Školoudová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Dagmar Školoudová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes