František Skopalík

Vztahuje se k

Hlášení

19.března » Hulín

Kolektivizace zpřetrhala vztah k půdě

Moje děcka jsou přednější, napřed nakrmím je a pak můžu dávat státu. To bylo heslo, kterého se držel táta Josefa Bartoška. Když ho pak na začátku 50. let minulého století zavřeli za neplnění dodávek mléka, doma měli za to, že jel na vojenské cviče...

VELIKONOČNÍ HANÁCKÝ DVOREK

10.března » Hulín
Od středy 28. března do neděle 1. dubna 2018 ve 13:00 až 17:00 bude probíhat Velikonoční hanácký dvorek v Muzeu Františka Skopalíka v Záhlinicích.

Kulturní klub Hulín se přejmenovává na Městské kulturní centrum Hulín

8.února » Hulín
Kulturní klub Hulín se od 1.1.2018 přejmenovává na Městské kulturní centrum Hulín. Zároveň pod tuto příspěvkovou organizaci města Hulín nově spadá i Městská knihovna v Hulíně, Informační centrum Hulín a Muzeum Františka Skopalíka v Záhlinicích. Or...

Večer při svíčkách s bohyněmi ze Žítkové

5.února » Hulín
Ve středu 17. ledna se v Muzeu Františka Skopalíka v Záhlinicích uskutečnila hudebně literární akce Večer při svíčkách s bohyněmi ze Žítkové. Pořadem provázel PaedDR. Jiří Jilík a Gajdoši z Kopanic.

Kroměříž a Versailles. Reklamu jim chystá National Geographic

20.ledna » iDNES.cz
National Geographic Society začne propagovat kroměřížské památky zapsané na seznam UNESCO. Kromě nich se do výběru dostal například světoznámý francouzských zámek ve Versailles či španělský královský palác v Aranjuezu. Další články k tématu: Kromě...

Kroměříž a Versailles. Reklamu jim chystá National Geographic

20.ledna » iRegiony Impuls
National Geographic Society začne propagovat kroměřížské památky zapsané na seznam UNESCO. Kromě nich se do výběru dostal například světoznámý francouzských zámek ve Versailles či španělský královský palác v Aranjuezu.

Poetický večer přiblížil lidem v Záhlinicích Žítkovské bohyně

Hudebně literární akce Večer při svíčkách s bohyněmi ze Žítkové se ve středu konala v Muzeu Františka Skopalíka v hulínské místní části Záhlinice.

Večer při svíčkách s bohyněmi ze Žítkové

18.ledna » Hulín
Ve středu 17. ledna se v Muzeu Františka Skopalíka v Záhlinicích uskutečnila hudebně literární akce Večer při svíčkách s bohyněmi ze Žítkové. Pořadem provázel PaedDR. Jiří Jilík a Gajdoši z Kopanic.

Pečení perníků v Muzeu Františka Skopalíka v Záhlinicích

15.prosince » Hulín
Co by to byly za Vánoce bez perníků? Právě tímto heslem se řídili všichni, kteří si přišli 29. listopadu do Muzea Františka Skopalíka v Záhlinicích nějaké upéci. Akce byla určena hlavně dětem, kteří se pečení náramně užily.

VV-2017-249 - záměr města č.22/2017 08.11.2017 výběr z tisku za období 04.11. 2017 - 08.11.2017

22.listopadu » Hulín
- současná škola je do značné míry věda - dostali přidáno - oprava mostu - propagační video - pyžamkové odpoledne v hulínské družině - program v knihovně učil děti správnému chování - kulturní subjekty v Hulíně zastřeší nová příspěvková organizace...
ODS - Politická strana

Tato informační stránka o František Skopalík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "František Skopalík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes