Gabriela Škoulová

Vztahuje se k

Senioři i zdravotně postižení mohou být ve větším bezpečí

23.října » Benešov
Organizace Život 90 Zruč nad Sázavou, z. ú., opakovaně představila tísňovou péči v rámci setkání se seniory v Domě s pečovatelskou službou v Benešově. Setkání se konalo v rámci aktivit Programu prevence kriminality města Benešov na rok 2017.

V Benešově je mluvčí radnice ohroženým druhem

30.května » Benešovský deník
Benešov – Životnost tiskového mluvčího Městského úřadu Benešov trvá jen měsíce. V posledním čtvrtroce ale dokonce pouze týdny. Radnice má totiž za poslední necelý rok a půl už pátého pracovníka, který má přes novináře vytvářet její image a předáva...

Zápis do nové MŠ Úsměv se blíží

28.dubna » Benešov
Všichni, kdo máte zájem své děti zapsat do zcela nové MŠ Úsměv, která se v nové podobě otevře od 1.9.2017, máte možnost přijít dne 10.5.2017 do náhradních prostor ZŠ Dukelská, a to od 8:00 do 15:00 hodin.

Vzpomínková pietní akce

24.dubna » Benešov
Město Benešov a Český svaz bojovníků za svobodu uspořádaly dne 21. 4. 2017 vzpomínkovou pietní akci k uctění památky amerických letců v Konopišti.

Jaro Josefa Suka

21.dubna » Benešov
Dne 20. 4. 2017 proběhl zahajovací koncert 26. ročníku hudebního festivalu Jaro Josefa Suka. Úvodního slova se velmi pěkně zhostil bývalý středoškolský učitel František Šturc. Zahajovacího koncertu se účastnil i místostarosta Ing. Jiří Švadlena a ...

Prezident Miloš Zeman navštívil Benešov

6.dubna » Benešov
V rámci návštěv po Středočeském kraji navštívil dne 6. dubna 2017 prezident Miloš Zeman i Benešov, kam zavítal společně s hejtmankou Středočeského kraje Jaroslavou Pokornou Jermanovou.

Pracovní setkání zaměřené na poskytování sociálních služeb ve Středočeském kraji

6.dubna » Benešov
Dne 3. dubna 2017 proběhlo na půdě Krajského úřadu Středočeského kraje první pracovní setkání se zaměřením na problematiku poskytování služeb na území Středočeského kraje, které uspořádala radní pro oblast sociálních věcí Ing. Jaroslava Němcová, MBA.

Pražská integrovaná doprava vstoupila na Benešovsko

5.dubna » Benešov
V pondělí 3. dubna 2017 se na náměstí v Neveklově uskutečnilo slavnostní zahájení integrace první etapy Benešovska do Pražské integrované dopravy.

Prezident Miloš Zeman navštíví Benešov

31.března » Benešov
Prezident České republiky Miloš Zeman v rámci svých návštěv po Středočeském kraji nás také poctí svou návštěvou. Do Benešova zavítá dne 6. dubna 2017 společně s hejtmankou Středočeského kraje Jaroslavou Pokornou Jermanovou.

I. ročník benešovského Ámose

23.března » Benešov
Vedení města Benešov se rozhodlo každoročně oceňovat náročnou práci pedagogů, a proto se Odbor školství, kultury a sportu, společně s Odborem vnitřních věcí, ujal tohoto vzácného úkolu. Slavnostní předání cen proběhlo v obřadní síni MěÚ Benešov, p...

Starosta Benešova byl hostem v Českém rozhlasu

9.března » Benešov
Starosta města hovořil k důležitým tématům týkajících se Benešova a okolí. Rozhovor byl vysílán v úterý 28. února 2017 v Českém rozhlase Region pro Prahu a střední Čechy na frekvenci 99 FM.

Narozeniny Rádia Blaník budou opět na Konopišti

9.března » Benešov
Starosta města Benešov Ing. Petr Hostek, MBA, se sešel s organizátorem narozeninového koncertu Rádia Blaník, Vladislavem Slezákem. Společně probrali další spolupráci na oblíbeném narozeninovém koncertu Rádia Blaník, který zde má již svou tradici.

Tato informační stránka o Gabriela Škoulová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Gabriela Škoulová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes