Gabriela Škoulová

Vztahuje se k

Setkání pracovní skupiny pro Komunitní plánování sociálních služeb

25.ledna » Benešov
Setkání pracovní skupiny KPSS v oblasti podpory lidí ohrožených sociálním vyloučením a členů multidisciplinárního týmu v rámci projektu Podpora rozvoje sociální práce s osobami ohroženými výkonem trestu odnětí svobody.

RUAH, o.p.s. byl v semifinále v rámci ocenění Neziskovka roku 2017

24.ledna » Benešov
Letos již po páté udělovala Nadace rozvoje občanské společnosti ocenění Neziskovka roku 2017. Škála organizací přihlášených do tohoto ocenění byla velmi pestrá. Některé neziskovky se zúčastňovaly i opakovaně. Mezi semifinalisty v kategorii Střední...

Tříkrálová sbírka probíhala i v Benešově

22.ledna » Benešov
Jako každý rok i letos jste mohli potkat v našich ulicích či ve vašich domovech od 1. do 14. ledna 2018 koledníky v kostýmech Tří králů, kteří chodí dle lidové tradice od domu k domu či koledují přímo v ulicích a všichni tak máme možnost jejich pr...

Meziresortní spolupráce aktérů na území ORP Vlašim

16.prosince » Benešov
Ve čtvrtek 7. prosince 2017 proběhlo ve Vlašimi setkání „Meziresortní spolupráce aktérů na území ORP Vlašim“, v oblasti pomoci ohroženým dětem a rodinám, kterého se zúčastnila za Odbor sociálních věcí a zdravotnictví MěÚ Benešov Mgr. et Bc. Gabrie...

Senioři i zdravotně postižení mohou být ve větším bezpečí

23.října » Benešov
Organizace Život 90 Zruč nad Sázavou, z. ú., opakovaně představila tísňovou péči v rámci setkání se seniory v Domě s pečovatelskou službou v Benešově. Setkání se konalo v rámci aktivit Programu prevence kriminality města Benešov na rok 2017.

V Benešově je mluvčí radnice ohroženým druhem

30.května » Benešovský deník
Benešov – Životnost tiskového mluvčího Městského úřadu Benešov trvá jen měsíce. V posledním čtvrtroce ale dokonce pouze týdny. Radnice má totiž za poslední necelý rok a půl už pátého pracovníka, který má přes novináře vytvářet její image a předáva...

Zápis do nové MŠ Úsměv se blíží

28.dubna » Benešov
Všichni, kdo máte zájem své děti zapsat do zcela nové MŠ Úsměv, která se v nové podobě otevře od 1.9.2017, máte možnost přijít dne 10.5.2017 do náhradních prostor ZŠ Dukelská, a to od 8:00 do 15:00 hodin.

Vzpomínková pietní akce

24.dubna » Benešov
Město Benešov a Český svaz bojovníků za svobodu uspořádaly dne 21. 4. 2017 vzpomínkovou pietní akci k uctění památky amerických letců v Konopišti.

Jaro Josefa Suka

21.dubna » Benešov
Dne 20. 4. 2017 proběhl zahajovací koncert 26. ročníku hudebního festivalu Jaro Josefa Suka. Úvodního slova se velmi pěkně zhostil bývalý středoškolský učitel František Šturc. Zahajovacího koncertu se účastnil i místostarosta Ing. Jiří Švadlena a ...

Prezident Miloš Zeman navštívil Benešov

6.dubna » Benešov
V rámci návštěv po Středočeském kraji navštívil dne 6. dubna 2017 prezident Miloš Zeman i Benešov, kam zavítal společně s hejtmankou Středočeského kraje Jaroslavou Pokornou Jermanovou.

Pracovní setkání zaměřené na poskytování sociálních služeb ve Středočeském kraji

6.dubna » Benešov
Dne 3. dubna 2017 proběhlo na půdě Krajského úřadu Středočeského kraje první pracovní setkání se zaměřením na problematiku poskytování služeb na území Středočeského kraje, které uspořádala radní pro oblast sociálních věcí Ing. Jaroslava Němcová, MBA.

Pražská integrovaná doprava vstoupila na Benešovsko

5.dubna » Benešov
V pondělí 3. dubna 2017 se na náměstí v Neveklově uskutečnilo slavnostní zahájení integrace první etapy Benešovska do Pražské integrované dopravy.

Tato informační stránka o Gabriela Škoulová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Gabriela Škoulová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes