Karel Skoupý

Vztahuje se k

Fotbalista z Havířova přijal trest za usmrcení čivavy

Kauza havířovského fotbalisty, který vyhodil z okna čivavu, je na konci. Muž totiž nepodal odpor proti trestnímu příkazu havířovského soudu a tak je trest pravomocný. Za usmrcení zvířete dostal roční trest s podmíněným odkladem na dva půl roku.

Soud rozhodl: Fotbalista, který při hádce vyhodil čivavu z okna, půjde sedět! Trest překvapí

7.října » Prásk!
Známý havířovský fotbalista Karel Skoupý (25), který v srpnu po hádce s přítelkyní vyhodil čivavu její matky z okna paneláku, byl odsouzen. Kolik dostal? Snad celé Česko pobouřilo chování bývalého havířovského fotbalisty Karla Skoupého, který v no...

Zabil jsi člena rodiny, ne plyšáka! Majitelka čivavy se pouští do havířovského fotbalisty

7.října » Expres.cz
Další články k tématu: Čivavu vyhodil z okna schválně, rozhodl soud. Trest pro fotbalistu je ale směšný Pes, který byl přivázán ke sloupu, byl převezen, má speciální péči Ředitel královéhradecké školy zrušil zookoutek, čelil osobním útokům Majitel...

Fotbalista vyhodil čivavu ze 3. patra: Trest? Směšný!

7.října » Aha!
Na nebohé čivaví slečně Lady (6) si vybíjel zlost havířovský fotbalista Karel Skoupý (25). Fenku mrštil z okna z desetimetrové výšky a nechal ji v bolestech umírat. Teď za odporný čin dostal podmínku.

Vyhodil čivavu (†6) z okna: Známý fotbalista Skoupý dostal za svou zuřivost rok vězení s podmínkou

6.října » Blesk.cz
Na známého havířovského fotbalistu a také krupiéra Karla Skoupého (25) vystavil soud trestní příkaz za bezcitné zabití čivaví slečny Lady (†6). Dostal roční trest s podmínkou na 30 měsíců. Zuřivec hodil v opilosti nebohého psa z okna paneláku.

Soud v Havířově potrestal muže za usmrcení čivavy

Havířovská pobočka Okresního soudu v Karviné už potrestala fotbalistu Karla Skoupého, který podle trestního návrhu vyhodil z okna ve druhém patře čivavu. Chtěl se tak pomstít své přítelkyni. Za to ho soud potrestal ročním vězením s 30ti měsíčním p...

Nadějný fotbalista ukončil kariéru vyhozením čivavy z 6. patra

8.září » NOVA Sport
Měl blízko k velkému fotbalu, usiloval i o místo v sestavě Baníku Ostrava. Pak ho přetáhl do Havířova slavný Miroslav Matušovič. Jenže na začátku srpna asi kariéra stopera MFK Havířov Karla Skoupého skončila. Vyhodil totiž z okna čivavu... Po hádc...

Havířovský fotbalista vyhodil po hádce s přítelkyní psa z okna: V týmu skončil!

18.srpna » eXtra.cz
V noci z 5. na 6. srpna měl 25letý fotbalista Karel Skoupý vyhodit z okna fenku čivavy. Stalo se tak po hádce s přítelkyní, která toho času psa hlídala své matce. Pád pes nepřežil. Skoupý s hraním za za MFK Havířov skončil a vyšetřuje ho policie.

Havířovský fotbalista zbil přítelkyni a čivavu vyhodil z okna. Pád nepřežila

18.srpna » Lidovky.cz
Fotbalistu Karla Skoupého z MFK Havířov vyšetřuje policie. Měl totiž při hádce s přítelkyní vyhodit psa z okna bytu ve druhém patře. Čivava na místě zemřela. Vedení fotbalového klubu se tak rozhodlo ukončit Skoupému angažmá.

Fotbalista po hádce s přítelkyní vyhodil psa z okna, zvíře nepřežilo

17.srpna » iRegiony Impuls
Havířovský fotbalista čelí obvinění, že po hádce s přítelkyní vyhodil v ulici J. Švermy z okna čivavu její matky. Zvíře mladá žena hlídala, když majitelka byla na dovolené v zahraničí. Malý pes pád nepřežil. Případ už vyšetřuje policie.

Fotbalista po hádce s přítelkyní vyhodil psa z okna, zvíře nepřežilo

17.srpna » iDNES.cz
Havířovský fotbalista čelí obvinění, že po hádce s přítelkyní vyhodil v ulici J. Švermy z okna čivavu její matky. Zvíře mladá žena hlídala, když majitelka byla na dovolené v zahraničí. Malý pes pád nepřežil. Případ už vyšetřuje policie. Další člán...

Kvůli zabité čivavě si Skoupý za Havířov už nekopne

ANKETA/ Asi by to nebyla hezké atmosféra, kdyby diváci v průběhu zápasu na jednoho hráče pokřikovali, že je vrah, který zabil psa. I proto už Karel Skoupý za havířovské Indiány kopat nebude.

Tato informační stránka o Karel Skoupý zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Karel Skoupý" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes