Ladislav Skřivánek

Vztahuje se k

ARCHITEKTURA: Češi na Slovensku naposled

6.března » Neviditelný Pes
Náš seriál, věnovaný Slovákům, kteří projektovali své stavby v českých zemích, a pak naopak architektům z Čech, Moravy a Slezska, kteří zanechali své stopy na území Slovenska v meziválečném období, se chýlí ke konci.

ARCHITEKTURA: Podivín české architektury

7.listopadu » Neviditelný Pes
Architekt Ladislav Skřivánek (1877-1957) patří k zajímavým osobnostem české architektury první poloviny dvacátého století. Má za sebou desítky realizovaných staveb od západočeských Klatov až po slovenskou Banskou Bystrici.

Na restaurování a opravy významných objektů přispěje město 2,29 milionu korun

23.dubna » Plzeň.cz
Plzeň podpoří restaurování a další odborné práce na deseti významných soukromých objektech v Plzni. Peníze půjdou na restaurování sgrafitové výzdoby fasády domu Veleslavínova 10, restaurování výmalby v presbytáři kostela sv. Mikuláše, na opravu te...

Dům U Matky Boží ve Veleslavínově ulici čeká oprava sgrafit

30.března » Plzeň.cz
Rada města Plzně odsouhlasila poskytnutí dotace 300 tisíc korun na odborné opravy sgrafitové výzdoby fasády domu U Matky Boží čp. 56, Veleslavínova 10 v Plzni, jenž je kulturní nemovitou památkou. Dům postavil v roce 1907 stavitel Josef Špalek pod...
Martin Baxa - Český politik
Edvard Beneš - Druhý československý prezident
KSČM - Levicová politická strana

Tato informační stránka o Ladislav Skřivánek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ladislav Skřivánek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes