Eva Skulbaševská

Vztahuje se k

Tyršova rozhledna letos oslavila 85. výročí od svého vzniku

16.listopadu » Žamberk
V tento narozeninový rok ji navštívilo rekordních 6929 návštěvníků. Jsme rádi, že se Rozálka těší takové oblibě jak u turistů, tak i u místních občanů.

Benefiční festival Harriet Parish

7.července » Žamberk
Turistické informační středisko v Žamberku nabízí v předprodeji vstupenky na Benefiční festival Harriet Parish. Jednotlivé koncerty budou probíhat v období od 20. 8. do 3. 9. 2017 v Žamberku, Častolovicích a Rychnově nad Kněžnou.

Novinka v Turistickém informačním středisku v Žamberku

11.dubna » Žamberk
Na začátku dubna byl v Turistickém informačním středisku v Žamberku uveden do provozu platební terminál.

Koncerty Harriet Parish v Žamberku

6.prosince » Žamberk
Turistické informační středisko v Žamberku nabízí v předprodeji vstupenky na koncerty „V očekávání Vánoc“ a "Svatá noc".

FESTIVAL JAM ROCK 2017

21.září » Žamberk
Turistické informační středisko v Žamberku nabízí v předprodeji limitované množství vstupenek na hudební festival JAM ROCK 2017, který se koná ve dnech 8. - 11.6. 2017. Cena jedné vstupenky je 390 Kč.

Vstupenky na Walterovy slavnosti v předprodeji

8.července » Žamberk
Turistické informační středisko v Žamberku nabízí v předprodeji vstupenky na Walterovy slavnosti,které se konají v Bystřeci 16. července 2016. Z účinkujících budete mít možnost vidět např. hudební skupinu STO ZVÍŘAT, šermířskou skupinu BALESTRA ne...

Tato informační stránka o Eva Skulbaševská zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Eva Skulbaševská" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes