Jiří Slovák

Vztahuje se k

BÍLÝ KRUH BEZPEČÍ

21.února » Právo
vyhlásil včera letošního laureáta, kterým se stal Jiří Slovák. Podle ředitelky organizace Petry Vitoušové (vpravo) ale stále jen velmi málo lidí využívá v trestním řízení možnost mít svého důvěrníka.

Oběti si mohou k soudu vodit důvěrníky, málokdo však toto právo zná

20.února » iDNES.cz
Není příliš známo, že oběti trestných činů si k trestnímu řízení mohou přivést důvěrníka. Tedy osobu, která oběť psychicky podpoří. U příležitosti Evropského dne obětí upozornil na toto často nevyužité právo Bílý kruh bezpečí. Zároveň udělil cenu ...

Obce se odvolaly proti rozhodnutí MŽP o průzkumu k úložišti

9.ledna » atominfo.cz
Dvanáct měst a obcí a čtyři spolky z Platformy proti hlubinnému úložišti se odvolalo proti rozhodnutí ministerstva životního prostředí (MŽP).

Dvanáct měst se odvolalo proti rozhodnutí ministerstva o úložištích jaderného odpadu

8.ledna » Aktuálně.cz
Města protestují proti rozhodnutí ministerstva prodloužit Správě úložišť radioaktivních odpadů povolení k průzkumu oblastí, kde by mohla vzniknout jaderná úložiště.

Kam s jaderným odpadem? Na Táborsko to asi nebude

8.prosince » Týden.cz
Lokalita Magdalena u Jistebnice na Táborsku nebude příští rok zřejmě zařazena mezi čtyři možná místa, kde by mělo vzniknout do roku 2065 hlubinné úložiště jaderného odpadu.

Brabec navrhne, aby u Jistebnice nebylo úložiště jaderného odpadu

8.prosince » ČeskéNoviny.cz
Jistebnice (Táborsko) - Lokalita Magdalena u Jistebnice na Táborsku nebude příští rok zřejmě zařazena mezi čtyři možná místa, kde by mělo vzniknout do roku 2065 hlubinné úložiště...

Deník: Úložiště u Dukovan je ve hře, lidem ale chybí informace

4.prosince » atominfo.cz
Geologové se už nějaký čas pohybují v katastrech obcí západně od Dukovan a jen tak nezmizí. Naopak za svůj pobyt ještě štědře zaplatí.

Průzkum vytipované oblasti pro úložiště u Dukovan? V únoru stát řekne víc

1.prosince » Třebíčský deník
Třebíčsko /ROZHOVOR/ - Říká se jí pracovně EDU západ. Jde o území, které zahrnuje katastry bezmála dvaceti obcí, v jejich středu leží Lipník. Jsou tam i Jaroměřice, Výčapy nebo Vladislav. Po tomto území už nějaký čas chodí geologové a sbírají data.

Úložiště u Dukovan je ve hře, lidem ale chybí informace

1.prosince » Třebíčský deník
Třebíčsko – Geologové se už nějaký čas pohybují v katastrech obcí západně od Dukovan a jen tak nezmizí. Naopak za svůj pobyt ještě štědře zaplatí. Naznačuje to vyjádření státního úředníka – ředitele Správy úložišť radioaktivních odpadů (SÚRAO) Jiř...

Čtyři lokality pro úložiště jsou zpět ve hře

13.listopadu » iUHLI.cz
Ministr životního prostředí Richard Brabec (ANO) vrátil do hry průzkumná území na geologické práce pro vyhledávání hlubinného úložiště jaderného odpadu v lokalitách Březový potok, Čertovka, Čihadlo a Magdaléna.

Brabec vrátil do hry čtyři průzkumná území pro úložiště

13.listopadu » Ekolist
Ministr životního prostředí Richard Brabec (ANO) vrátil do hry průzkumná území na geologické práce pro vyhledávání hlubinného úložiště jaderného odpadu v lokalitách Březový potok, Čertovka, Čihadlo a Magdaléna. O osudu zbylých tří území z Vysočiny...

Tato informační stránka o Jiří Slovák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Slovák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes