15
nových článků - klikněte pro zobrazení

Viktórie Slovenka

Cyklokrosaři se prohnali Hlinskem. Zemanová vyhrála jak závod, tak celkový Český pohár

2.prosince » ČT24
Český pohár v cyklokrosu dorazil do Hlinska. Místní zastávku vyhráli hlavní favorité – Michael Boroš a Kristýna Zemanová, která se s předstihem stala celkovou vítězkou seriálu. Sedmidílný seriál vyvrcholí za týden ve Veselí nad Lužnicí.

Zemanová vyhrála v Holých Vrších i čtvrtý závod cyklokrosového poháru

21.října » iDNES.cz
Mistryně republiky Kristýna Zemanová vyhrála už čtvrtý závod cyklokrosového Toi Toi Cupu, triumfovala i v Holých Vrších. Třetí pohárovou výhru po sobě zaznamenala česká mužská jednička Michael Boroš, jenž nestartoval v úvodním dílu v září v Kolíně.

Zemanové patřil i čtvrtý závod Českého poháru. V Holých Vrších dominovala

21.října » ČT24
Čtvrtý závod sezony, čtvrtá výhra. Kristýna Zemanová v aktuálním ročníku cyklokrosového Českého poháru zatím marně hledá přemožitelku. Závod v Holých Vrších ovládla s více než půlminutovým náskokem. Třetí vítězství v řadě si v mužském závodě připsal…

SP Tábor 2022 - výsledky

23.října » MTBS.cz
Václav Ježek ml. výborně zahájil 3. díl světového poháru cyklokrosařů v Táboře, když si dojel pro stříbro mezi juniory. V závodě na 5 okruhů nestačil jen na Francouze Leo Bisiauxe, na kterého ztratil 6 sekund. Výborné představení českých juniorů zav…