Radka Štědrá

Vztahuje se k

Řidiči parkují raději za hranicí placené zóny. Olomouc hledá řešení, jak těmto částem města ulevit

6.února » ČRo Olomouc
Až čtvrtina řidičů přestala kvůli zvýšení poplatků parkovat v centru Olomouce. Vyplývá to z údajů městské policie. Olomoucká radnice teď řeší, jak ulevit městským částem, které leží za hranicí placené zóny. Právě tam se totiž stovky řidičů snaží o...

Na Olomoucko míří 2 miliardy. Na lepší MHD i opravu na Sv. Kopečku

25.ledna » Olomoucký deník
Téměř 100 projektů za 2 miliardy korun letos podpoří Integrovaná strategie rozvoje Olomoucké aglomerace, která schraňuje celkem 240 obcí s 452 tisíci obyvateli.

Chceme kluziště i v lednu a bez poruch, hlásí Olomoučané

23.ledna » Olomoucký deník
ANKETA / Kluziště na Dolním náměstí mělo Olomoučanům sloužit až do konce roku, nakonec jej provozovatel o.p.s. Kulturní Olomouc uzavřel 27. prosince, o čtyři dny dříve. V minulých letech se přitom v centru Olomouce bruslilo ještě v lednu.

Vedení Olomouce neodpovídá na dotazy ohledně nákupů sportovních stadionů. Opozice podala stížnost krajskému úřadu

23.ledna » HlidaciPes.org
Opoziční klub ProOlomouc v zastupitelstvu města podává stížnost ke krajskému úřadu. Primátor Antonín Staněk (ČSSD) a Rada města Olomouce podle opozice opakovaně neposkytli zastupitelům požadované informace týkající se nákupů Androva a zimního stad...

Rozpočet Olomouce? Dopravní ústředna za 30 milionů i nový mobiliář v rozáriu

22.prosince » Olomoucký deník
Rozpočet Olomouce pro příští rok bude vyrovnaný, město ale počítá s příjmy i výdaji vyššími než letos.

Lávku přes koleje v Hejčíně nadobro zavřou. Náhrada nebude

21.prosince » Olomoucký deník
Lávku v havarijním stavu zavřeme, novou nedostanete. Vedení Olomouce rozhodlo o osudu lávky v Olomouci – Hejčíně, která široko daleko představuje jedinou a především nejkratší možnost, jak se dostat přes železniční přejezd.

Náhrada za most u Bristolu? Radnice chce montovaný od armády

20.prosince » Olomoucký deník
Lávka pro pěší zcela určitě a možná i náhradní most pro automobily. Zcela jinak může nakonec vypadat dopravní řešení během dvou let, kdy v rámci II. B etapy protipovodňových opatření nebude stát most přes řeku Moravu u Bristolu v olomoucké Komensk...

Novoroční ohňostroj v Olomouci bude opět na Horním náměstí

13.prosince » prvnizpravy.cz
Nová tradice už počtvrté přinese Olomoučanům Novoroční ohňostroj 1.ledna v 18 hodin odpoledne a to opět na Horním náměstí. Patnáctiminutová show bude tematicky zaměřena na stoleté výročí republiky.

Sloup Nejsvětější Trojice si vezmou příští rok do parády restaurátoři, projde očistou

5.prosince » Olomoucká Drbna
Sloup Nejsvětější Trojice v Olomouci, který je již 17 let zapsán na seznamu UNESCO, čeká příští rok odborná údržba. Restaurátoři se budou muset zaměřit také na jeho čtyři sochy, na nichž se vyskytly praskliny, řekl mluvčí olomouckého pracoviště Ná...

Jak jsou na tom lávky a mostky v Olomouci?

5.prosince » Olomoucký deník
Zřícení lávky pro pěší, k jakému došlo v sobotu v Praze-Tróji a při němž se zranili čtyři lidé, by v Olomouci hrozit nemělo.

Tato informační stránka o Radka Štědrá zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Radka Štědrá" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes