Radka Štědrá

Vztahuje se k

Sloup Nejsvětější Trojice si vezmou příští rok do parády restaurátoři, projde očistou

5.prosince » Olomoucká Drbna
Sloup Nejsvětější Trojice v Olomouci, který je již 17 let zapsán na seznamu UNESCO, čeká příští rok odborná údržba. Restaurátoři se budou muset zaměřit také na jeho čtyři sochy, na nichž se vyskytly praskliny, řekl mluvčí olomouckého pracoviště Ná...

Jak jsou na tom lávky a mostky v Olomouci?

5.prosince » Olomoucký deník
Zřícení lávky pro pěší, k jakému došlo v sobotu v Praze-Tróji a při němž se zranili čtyři lidé, by v Olomouci hrozit nemělo.

Novoroční ohňostroj se stěhuje z centra města. Letos bude odpalován v Rudolfově aleji

1.prosince » Olomoucká Drbna
Novoroční ohňostroj, který bude k vidění v Olomouci 1. ledna v šest hodin večer, bude netradičně odpalován mimo centrum města – v Rudolfově aleji ve Smetanových sadech.

Dvě ulice poblíž centra Olomouce se dočkaly opravy

1.prosince » prvnizpravy.cz
Tylova a Dánská ulice poblíž historického centra Olomouce mají nově upravené chodníky, parkovací stání i zcela nově instalované podzemní kontejnery na tříděný odpad. Město do rekonstrukce investovalo částku převyšující 2,6 milionu korun.

Olomoucké kašny jsou za plotem. Lidé na ně sedali s jídlem a pitím

25.listopadu » Olomoucký deník
ANKETA, FOTOGALERIE / Novinkou letošních vánočních trhů v Olomouci je oplocení barokních kašen a sloupů na obou hlavních náměstích v centru Olomouce.

Vánoční trhy v Olomouci zahájí slavnostní rozsvícení stromu

24.listopadu » prvnizpravy.cz
Třicet dní hudebního programu, kluziště pro veřejnost zdarma, dobročinné akce a spousta dárků i tradičního punče. Olomoučané a návštěvníci města se mohou i letos těšit na vše, co k oblíbeným Vánočním trhům v Olomouci tradičně patří.

Vánoční trhy v Olomouci otevírají. Tady je PROGRAM

23.listopadu » Olomoucký deník
Tradiční vánoční trhy slavnostně odstartují 23. listopadu v centru Olomouce. Na Horním náměstí se během 30 dní vystřídá více než 40 hudebníků, chybět nebude ani zpívání koled s Deníkem.

Olomouc chce pokutu ÚOHS za zakázku vymáhat po dodavateli

22.listopadu » vz24.cz
Olomouc - Olomoucká radnice chce pokutu 160.000 korun, kterou jí za chyby v zakázce na energetické úspory ve vzdělávacích zařízeních uložil Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS), vymáhat po firmě zajišťující tendr na tuto zakázku. ČTK to dne...

Stromořadí na Švýcarském nábřeží v Olomouci čeká obnova

22.listopadu » prvnizpravy.cz
Alej stromů podél tramvajové trati na Švýcarském nábřeží v Olomouci čeká revitalizace. Důvodem pro obnovu stromořadí je aktuálně zjištěná houbová nákaza. Nemocné jasany proto ještě letos v listopadu nahradí odolnější habry.

Olomouc připravuje čtvrtou stálou expozici radnice

10.listopadu » prvnizpravy.cz
Proměna budovy radnice v Olomouci z místa úřadování v důstojný symbol samosprávy města a jeho dlouhé historie pokračuje.

Tato informační stránka o Radka Štědrá zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Radka Štědrá" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes