Romana Stehlíková

Vztahuje se k

Otrokovice si připomenou konec druhé světové války

20.dubna » Zlin.cz
OTROKOVICE – Pietní akt k připomenutí konce druhé světové války chystají na středu 3. května Otrokovice. Přijít k památníku obětí na náměstí 3. května může široká veřejnost, řekla serveru Zlin.cz mluvčí radnice Romana Stehlíková.

Otrokovickou Besedu čeká několikamilionová oprava

18.dubna » Zlin.cz
OTROKOVICE - Budova kongresového a kulturního centra Otrokovické Besedy dozná změn - v rámci rekonstrukce bude zateplena východní část objektu, nefunkční okna nahradí nová a opravena bude i střecha. Serveru Zlin.cz to řekla mluvčí města Romana Ste...

Slunečné počasí přispělo k přivítání jara

18.dubna » prvnizpravy.cz
V Otrokovicích vítají Otrokovičané jaro tradičně na náměstí 3. května. V neděli 15. dubna se souběžně konalo Vítání jara a Farmářský den. Přišly stovky návštěvníků.

V dubnu se začnou opravovat dva mosty v Otrokovicích

16.dubna » Zlin.cz
OTROKOVICE - Most u polikliniky přes řeku Dřevnici a most přes železnici mezi Otrokovicemi a Tlumačovem budou v následujících měsících procházet rekonstrukcí. Server Zlin.cz o tom informovala mluvčí otrokovické radnice Romana Stehlíková.

V otrokovické galerii vystaví dílo polská umělkyně

13.dubna » Zlin.cz
OTROKOVICE – Polská všestranná umělkyně Małgorzata Bogudska bude vystavovat své výtvarné dílo v Městské galerii Otrokovice. Vernisáž je v plánu v pondělí, řekla serveru Zlin.cz mluvčí Otrokovic Romana Stehlíková.

Otrokovičtí školáci podpoří vzdělání dětí v Africe charitativní akcí Běh pro Gambii

12.dubna » Zlin.cz
OTROKOVICE - Letos poprvé se v Otrokovicích uskuteční 12. dubna charitativní akce Běh pro Gambii. Smyslem je získání finančních prostředků pro zpřístupnění vzdělání dětí v africké Gambii, server Zlin.cz o tom informovala mluvčí města Romana Stehlí...

Od nové obřadní síně si město slibuje nárůst svatebních obřadů

11.dubna » Zlin.cz
OTROKOVICE - Otrokovická radnice plánuje den otevřených dveří, v rámci kterého si lidé budou moci prohlédnout obřadní síň, která má za sebou zásadní rekonstrukci. Serveru Zlin.cz to sdělila mluvčí města Romana Stehlíková.

V Otrokovicích přivítají jaro farmářským trhem

10.dubna » Zlin.cz
OTROKOVICE - V Otrokovicích se v neděli 15. dubna uskuteční akce nazvaná Vítání jara, která bude spojena také s Farmářským dnem. Serveru Zlin.cz to uvedla mluvčí otrokovické radnice Romana Stehlíková.

Jihovýchodní obchvat Otrokovic by se měl začít stavět letos v létě

9.dubna » Zlin.cz
OTROKOVICE - Po sérii několikaměsíčních jednání došlo v souvislosti se stavbou jihovýchodního obchvatu města Otrokovic ke shodě a stavba tak začne letos v létě. Serveru Zin.cz to uvedla mluvčí města Romana Stehlíková.

Otrokovická charita získala akreditaci pro poskytování služeb v oddlužení

6.dubna » Zlin.cz
OTROKOVICE – Charita sv. Anežky Otrokovice získala akreditaci, aby mohla poskytovat služby v oblasti oddlužení. Je tak jedinou akreditovanou službou v blízkém okolí, sdělil serveru Zlin.cz zástupce ředitele charity Tomáš Bernatík.

Motorkáři zahájí v Otrokovicích sezonu v náhradním termínu, ten původní zhatilo počasí

5.dubna » Zlin.cz
OTROKOVICE - V Otrokovicích se v sobotu 7. dubna uskuteční akce Restart, kterou motorkáři zahájí novou sezonu. Původně se měl sraz motorkářů konat 16. března, tehdy ale program zhatilo nepříznivé počasí, serveru Zlin.cz to řekla mluvčí otrokovické...

Tato informační stránka o Romana Stehlíková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Romana Stehlíková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes