Aneta Stolzová

Vztahuje se k

Karel Gott vyrazil do společnosti bez manželky Ivany: Zastoupila ji tchyně Blanka i půvabná mluvčí

18:49 » Super.cz
Zpěvák Karel Gott (78) se opět ukázal ve společnosti. Mnohonásobný Slavík si nemohl nechat ujít křest cédéčka své kamarádky a kolegyně Evy Pilarové (78) s názvem Pilarka a její přátelé.

Karel Gott léta po svatbě sundal snubák: Důvod je jasný!

7.března » Prásk!
fanoušci Karla Gotta (78) si všimli zajímavého detailu. Zpěvák z levého prsteníčku sundal snubní prsten. Proč? Má to jednoduché vysvětlení. Nedávno byl zpěvák Karel Gott hospitalizován s chřipkou a náběhem na zápal plic. Kvůli nemoci musel zrušit ...

Karel Gott vystoupí v O2 areně. "Rád plním přání svých posluchačů"

5.března » Týden.cz
Zpěvák Karel Gott po čtyřech letech vystoupí 12. června za doprovodu Boom!Bandu Jiřího Dvořáka na samostatném koncertě v pražské O2 areně. V roli hostů se představí Ewa Farna, Markéta Konvičková a Marek Ztracený. Vystoupení doprovodí světelná tech...

Karla Gotta propustili z nemocnice, chce zpívat

1.března » Právo
Zpěvák Karel Gott byl na začátku týdne propuštěn ze Všeobecné fakultní nemocnice v Praze. Osmasedmdesátiletý zpěvák tam byl necelé dva týdny kvůli silné chřipce. Informovala o tom zpěvákova mluvčí Aneta Stolzová.

Karel Gott se po návratu z nemocnice cítí dobře a vystoupení neruší

28.února » ČRo Regina
Karel Gott byl na začátku týdne propuštěn ze Všeobecné fakultní nemocnice v Praze. Osmasedmdesátiletý zpěvák tam byl necelé dva týdny kvůli silné chřipce. Ve středu o tom informovala zpěvákova mluvčí Aneta Stolzová.

Gott po nemoci odpočívat nehodlá: Mistrova mluvčí překvapila jeho plánem!

28.února » Blesk.cz
Karel Gott (78) byl na začátku týdne propuštěn ze Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, kde necelé dva týdny ležel kvůli silné chřipce. Rovnou ze špitálu ale míří zpátky do práce! Alespoň to tvrdí jeho mluvčí Aneta Stolzová.

Karla Gotta propustili z nemocnice. Mistr plánuje vystoupení

28.února » Týden.cz
Karel Gott byl na začátku týdne propuštěn ze Všeobecné fakultní nemocnice v Praze. Osmasedmdesátiletý zpěvák tam byl necelé dva týdny kvůli silné chřipce. Informovala o tom zpěvákova mluvčí Aneta Stolzová.

Gotta po dvou týdnech propustili z nemocnice. 'Cítí se dobře, vystoupení nerušíme,' vzkázala mluvčí

28.února » iROZHLAS
Karel Gott byl na začátku týdne propuštěn ze Všeobecné fakultní nemocnice v Praze. Osmasedmdesátiletý zpěvák tam byl necelé dva týdny kvůli silné chřipce. Ve středu o tom informovala zpěvákova mluvčí Aneta Stolzová.

Karel Gott byl propuštěn z nemocnice a plánuje další vystoupení

28.února » ČeskéNoviny.cz
Praha - Karel Gott byl na začátku týdne propuštěn ze Všeobecné fakultní nemocnice v Praze. Osmasedmdesátiletý zpěvák tam byl necelé dva týdny kvůli silné chřipce. ČTK o tom dnes informovala...

Dobrá zpráva. Karla Gotta propustili z nemocnice a už plánuje další vystoupení

28.února » info.cz
Zpěvák Karel Gott byl na začátku popuštěn z nemocnice, potvrdila jeho mluvčí Aneta Stolzová. Osmasedmdesátiletý zpěvák tam byl ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze necelé dva týdny kvůli silné chřipce.

Z Bertramky nedobytná pevnost: Gottův krizový štáb zasedá!

27.února » Aha!
Karel Gott (78) opustil po deseti dnech Všeobecnou fakultní nemocnici v Praze na Karlově náměstí, kde ležel s chřipkou. Lékáři jsou ale vzhledem k panujícím mrazům velmi opatrní a dokonce se včera konala porada nad jeho zdravotním stavem.

Jaký je aktuální stav Karla Gotta? Lékaři rozhodli!

27.února » Prásk!
Zlatého slavíka Karla Gotta (78) hospitalizovali před týdnem v nemocnici s chřipkou a podezřením na rozbíhající se zápal plic. Nyní se lékaři sešli a rozhodli, co bude dál... Karla Gotta byl v sobotu 17. února převezen do nemocnice s chřipkou a ná...
Richard Fuxa - Podnikatel

Tato informační stránka o Aneta Stolzová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Aneta Stolzová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes