Martin Štrupl

Vztahuje se k

Hamé investovalo loni do modernizace výroby necelých 200 mil. Kč

3.ledna » Agris
Potravinářská firma Hamé investovala loni do vylepšení výroby necelých 200 milionů korun. Modernizace a automatizace se týkala například závodů v Uherském Hradišti a v Podivíně na Břeclavsku.

Snižme hloubku i objem slev, a klesnou i běžné ceny, věří ředitel velké potravinářské firmy

25.prosince » Český rozhlas Plus
V supermarketech zavládl sváteční klid, ale už teď se obchodníci připravují na povánoční nápor zákazníků, kteří vyrazí jako každý rok za slevami. V tomto ohledu je Česko evropským rekordmanem, kde sortiment zboží prodaného v různých akcích tvoří ú...

Tržby společnosti Hamé porostou za letošek v jednotkách procent

13.prosince » Agris
Tržby potravinářské společnosti Hamé z Kunovic na Uherskohradišťsku v letošním roce porostou v jednotkách procent. ČTK to řekl generální ředitel firmy Martin Štrupl. Hamé loni vykázala čisté tržby 5,23 miliardy korun.

Hamé očekává za letošní rok růst tržeb v jednotkách procent

11.prosince » Web4Trader
Tržby potravinářské společnosti Hamé z Kunovic na Uherskohradišťsku v letošním roce porostou v jednotkách procent. ČTK to dnes řekl generální ředitel firmy Martin Štrupl.

Hamé koupilo největšího českého výrobce zmrazené zeleniny Agrimex

21.listopadu » Zboží a Prodej
Skupina Hamé získala společnost Agrimex, českého výrobce zmrazené zeleniny, zeleninových směsí, ovoce a dalších mražených surovin. Vstupuje tak do segmentu, ve kterém dosud nepůsobila, zeleninu zatím jen sterilovala. Výrobní závod Agrimexu v Panen...

Potravinářská skupina Hamé kupuje největšího českého výrobce zmrazené zeleniny Agrimex Vestec

21.listopadu » iHNed.cz
Potravinářská skupina Hamé kupuje největšího českého výrobce zmrazené zeleniny, českou společnost Agrimex Vestec. Hamé tak vstupuje do nového segmentu. Obě strany se dohodly, že neprozradí kupní cenu.

Společnost Hamé začne prodávat mraženou zeleninu. Koupila lídra trhu Agrimex

20.listopadu » iDNES.cz
Kunovický výrobce trvanlivých potravin Hamé vykročil do zcela jiného segmentu. Pustil se do obchodů s mraženou zeleninou a ovocem, které dosud jen steriloval. Novou cestu si otevřel ovládnutím firmy Agrimex, která je v tomto směru lídrem na trhu. ...

Skupina Hamé kupuje výrobce mražené zeleniny Agrimex Vestec

20.listopadu » E15.cz
Skupina Hamé koupila českou firmu vyrábějící mraženou zeleninu, zeleninové směsi nebo ovoce Agrimex Vestec. Cenu obchodu společnost nezveřejnila. Podle Hamé je Agrimex Vestec největším českým výrobcem v tomto segmentu.

Nakupte potraviny pro potřebné. Už v sobotu!

7.listopadu » idobryden.cz
Už popáté se i lidé na Uherskohradišťskou mají šanci zapojit do Národní potravinové sbírky, která letos připadá na sobotu 11. listopadu.

Ruční práce ubývá i v potravinářství. Firmy nakupují více robotů

9.října » Agris
Nouze o lidi do výroby urychluje automatizaci také v potravinářském průmyslu. Ten byl přitom dosud spíš konzervativnější. Roboti nahrazují lidské ruce u balení výrobků i skládání do krabic. Firmy nakupují stroje za miliony.

Stát nemá co mluvit do marží a dvojí kvality, říká šéf Hamé

7.října » iDNES.cz
Výši přirážek a problém dvojí kvality má vyřešit trh a ne vláda, říká v rozhovoru pro iDNES.cz ředitel potravinářské firmy Hamé Martin Štrupl. Hlavním problémem podle něj je, že podniky nemají kde brát lidi a nikdo jim v tom nepomáhá. Výrobce výži...

Ruční práce ubývá i v potravinářství. Firmy nakupují více robotů

6.října » iDNES.cz
Nouze o lidi do výroby urychluje automatizaci také v potravinářském průmyslu. Ten byl přitom dosud spíš konzervativnější. Roboti nahrazují lidské ruce u balení výrobků i skládání do krabic. Firmy nakupují stroje za miliony. Další články k tématu: ...

Tato informační stránka o Martin Štrupl zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Štrupl" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes