Zdena Studénková Slovenská herečka

Vztahuje se k

Zdena Studénková: V slzách!

31.ledna » NašeHvězdy.cz
Zvláštní vztahy panují v rodině Zdeny Studénkové (63). Herečka už několikrát promluvila o tom, jak ji trápí, že si nerozumí s dcerou. Ukazuje se, že se toto neporozumění svým způsobem dědí. Nedávno Studénková přiznala, že ani ona se mámě nesvěřova...

Nenávist až za hrob? Studénková šokovala slovy, proč nebyla na pohřbu Labudy (†73)!

14.ledna » Blesk.cz
Zahráli si spolu třeba ve filmu Anděl svádí ďábla, ale jinak se zesnulý Marián Labuda (†73) se Zdenou Studénkovou (63) vůbec nemuseli. Proběhla mezi nimi dokonce ostrá slovní přestřelka, a usmíření nepřišlo ani po smrti. Zdena jako téměř jediná ze...

Zesnulý Labuda (†73) a Studenková (63): Nenávist až za hrob

9.ledna » Aha!
Mnoho kolegů Mariána Labudu (†73) milovalo. Jen se slovenskou herečkou Zdenou Studenkovou (63) byli na nože. Co si provedli?

Tajemství zášti: Proč se Labuda (†73) nemusel se Studénkovou?

7.ledna » Blesk.cz
Mezi herci byl Marián Labuda (†73) velmi oblíbený, kam přišel, tam ho vítali s otevřenou náručí. Jen se slovenskou kolegyní Zdenou Studénkovou (63) byli na nože.

Smutné přiznání herečky Studenkové: Proč ji lidé nemají rádi!

25.listopadu » Aha!
Zdena Studenková (63) je sice populární u diváků, ale i tak se najde spousta lidí, kteří ji rádi nemají. Teď slovenská herečka prozradila, že si to moc dobře uvědomuje a dokonce prozradila, co za tím stojí.

Zdena Studenková: Navenek je krásná, ale zevnitř se rozpadá

22.listopadu » NašeHvězdy.cz
Stále krásná herečka ze seriálu První republika Zdena Studenková (63) se dlouhá léta pere s nesnesitelnými bolestmi kolene. Snažila se to řešit tím, že docházela na injekce,. Po těch se jí sice ulevilo, ale pak najednou přestaly zabírat a ona muse...

Jsou slavné a na věk 60+ nevypadají aneb Jak to sluší Elišce Balzerové a spol.?

10.listopadu » Proženy.cz
Vyrovnat se s věkem, to je umění. A tyto herečky a zpěvačky to zvládají s grácií. Zdá se, jako kdyby vůbec nestárly – a pokud ano, jde jim to na jedničku a leckdo by jim mohl závidět.

Studenková se tomu nevyhnula a musela pod kudlu!

4.listopadu » NašeHvězdy.cz
Herečka Zdena Studenková (63) už neměla na výběr a podstoupila náročnou operaci, kompletní endoprotézu kolene. Jak se po zákroku cítí? „Otálela jsem, dokud to jen bylo možné. Píchali mi do kolena injekce, ale když už nemáte chrupavku a nemáte ji č...

Herečka z komedie Líbáš jako Bůh musela pod kudlu!

31.října » instory.cz
Kamila Magálová se u českých diváků proslavila hlavně rolí v komediích Líbáš jako bůh a Líbáš jako ďábel.Stále sexy slovenská herečka nedávno podstoupila operaci kolena, po které musí rehabilitovat.

Zrzavá hvězda filmu Líbáš jako Bůh se zranila: Skončila na operačním sále!

26.října » Super.cz
Slovenská herečka Kamila Magálová (66) podstoupila nedávno operaci kolena - menisku, natržené šlachy a prasklé chrupavky. Nepříjemné zranění si přivodila při natáčení filmu Jana Švankmajera Hmyz.

Koptík kydá další špínu na Gregorovou: Jak hanila Slováčka s milenkou?

12.října » Blesk.cz
Od rozchodu Hany Gregorové s mladším Ondřejem Koptíkem (34) uběhl již skoro měsíc, situace mezi nimi se ovšem stále nikam neposunula. Muž herečku stále všemožně stíhá a v médiích i na sociálních sítích na ni útočí. Teď do celé kauzy zatáhl i řadu ...

Koptík práská na Gregorovou: POMLUVY Slováčka, Kukury a Studenkové!

12.října » Aha!
Hereččin exmilenec opět pere na veřejnosti špinavé prádlo. Prý, že jeho někdejší láska pomlouvala kolegy ze showbyznysu za jejich zády, jak jen mohla. Pravda nebo jen mrzká pomluva odkopnutého milovníka?

Tato informační stránka o Zdena Studénková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zdena Studénková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes