StudentMag

Popis:

Magazín pro studenty

URL:

http://studentmag.topzine.cz

Katalog:

Z domova → Student

Publikuje:

2,8 položek/týden

Top 10 aplikací pro osobní rozvoj. Poznejte své lepší já

15:25
Chtěli byste se stát lepším člověkem, ale nevíte jak na to? Místo učení prokrastinujete na sociálních sítí nebo youtube? Víme, jak to změnit! Mrkněte na Čtěte více The post Top 10 aplikací pro osobní rozvoj. Poznejte své lepší já appeared first on StudentMag .

4 tipy, jak se snadněji naučit

18.ledna
Studujete? Je jedno jestli střední školu nebo vysokou. Všude musíte do hlavy dostat kvantum informací, které je nutné udržet minimálně do testu. Některým Bůh nadělil Čtěte více The post 4 tipy, jak se snadněji naučit appeared first on StudentMag .

Jak si získat sebevědomí. 11 tipů pro všechny, co tápou

16.ledna
Bez sebevědomí to v dnešní době nejde. Mnoho lidí si ale myslí, že budou sebevědomí až něčeho dosáhnou, až se něco naučí, až si najdou vhodného Čtěte více The post Jak si získat sebevědomí. 11 tipů pro všechny, co tápou appeared first on StudentMag .

Jak se naučit rusky online. 7 tipů, s kterými vám to půjde samo

10.ledna
Dali jste si do nového roku předsevzetí, že se naučíte nový jazyk? A co třeba ruštinu? Se zhruba 278 miliony mluvčími na celém světě už Čtěte více The post Jak se naučit rusky online. 7 tipů, s kterými vám to půjde samo appeared first on StudentMag .

Erasmus na medicíně. Je to snadnější, než si myslíte

6.ledna
Zatímco na jiných oborech se o možnost výjezdu do zahraničí těžce bojuje, na lékařských fakultách je tomu jinak. Erasmus na medicíně není příliš populární, a Čtěte více The post Erasmus na medicíně. Je to snadnější, než si myslíte appeared first on StudentMag .

Co jíst při učení. 7 superpotravin pro vás mozek

4.ledna
Co jíst při učení, abyste studovali efektivněji? Zapomeňte na tučné obědy před studijním odpolednem. Přednost dejte lehkým, ale výživným pokrmům. Co jíst při učení Náš Čtěte více The post Co jíst při učení. 7 superpotravin pro vás mozek appeared first on StudentMag .

Kde studovat sociální práci. Vyberte si v jednotlivých regionech

22.listopadu
Baví vás práce s lidmi a rádi pomáháte, ale nechcete pracovat ve zdravotnictví? Zkuste obor Sociální práce, který se soustředí na pomoc rizikovým i znevýhodněným skupinám Čtěte více The post Kde studovat sociální práci. Vyberte si v jednotlivých regionech appeared first on StudentMag .

Kde studovat arteterapii. Můžete zamířit i na vysokou školu!

20.listopadu
Láká vás poznání člověka a jeho vnitřního světa skrze tahy štětcem? A díky této analýze pomáhat lidem? Pak je pro vás arteterapie to pravé! Vzdělávat Čtěte více The post Kde studovat arteterapii. Můžete zamířit i na vysokou školu! appeared first on StudentMag .

Jak si říct o povýšení? Vybrali jsme 7 tipů, které vám pomohou

17.listopadu
Sedíte na svém postu už nějaký ten čas a cítíte, že byste si zasloužili odměnu v podobě povýšení, případně vyššího platu? Naše tipy vám pomohou rozlousknout, Čtěte více The post Jak si říct o povýšení? Vybrali jsme 7 tipů, které vám pomohou appeared first on StudentMag .

Kolik stojí život studenta v Praze a jak můžete co nejvíc ušetřit

15.listopadu
Vysokoškolský život není procházka růžovým sadem, alespoň co se peněz týče. Je ale život studenta v Praze vážně tak nákladný? Měsíční výdaje vysokoškoláka Život studenta v Praze Čtěte více The post Kolik stojí život studenta v Praze a jak můžete co nejvíc ušetřit appeared first on StudentMag .

Ženy a IT. Proč by se dívky neměly bát studia technologických škol

11.listopadu
Že jsou technologické obory pouze pro muže? Ale no tak! Pravda, na takových školách obvykle něžné pohlaví stojí proti početné mužské přesile, ale o čem Čtěte více The post Ženy a IT. Proč by se dívky neměly bát studia technologických škol appeared first on StudentMag .

Jak se naučit chodit včas? Ukažte, že je na vás spolehnutí

10.listopadu
Každý z nás alespoň jednou v životě zažil pozdní příchod do školy nebo zameškal důležitou schůzku. Pokud se ale pro vás stala nedochvilnost denním chlebem, je třeba Čtěte více The post Jak se naučit chodit včas? Ukažte, že je na vás spolehnutí appeared first on StudentMag .

Hledáte dobrý podnájem pro studenty? S našimi tipy to bude hračka

9.listopadu
Každý, kdo se chystá na vysokou školu do jiného města, narazí na oříšek v podobě hledání podnájmu. Máme pro vás několik rad, jak se v pohodě zabydlet. Čtěte více The post Hledáte dobrý podnájem pro studenty? S našimi tipy to bude hračka appeared first on StudentMag .

Co šéfové nepochopili o mileniálech a proč ztrácí mladé talentované lidi

7.listopadu
Firmy dnes bývají zklamané z mladých zaměstnanců. Mnoho z nich se ale pro tzv. mileniály snaží být atraktivnější. Nabízí jim flexibilní pracovní dobu, zajímavé pracovní prostředí nebo Čtěte více The post Co šéfové nepochopili o mileniálech a proč ztrácí mladé talentované lidi appeared first on StudentMag .

Pomoc, nebaví mě vysoká škola! Co dělat?

6.listopadu
Kdo z nás neměl někdy pocit, že ho škola jenom vysává a semináře jsou nezáživné, že radši skončí? Jenže u někoho to není jen přechodný splín. Čtěte více The post Pomoc, nebaví mě vysoká škola! Co dělat? appeared first on StudentMag .
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes