Petr Suchoň

Vztahuje se k

Už je z něj zase Krasoň. Petr Suchoň zhubl dvacet kilo!

15.února » Expres.cz
Další články k tématu: Machři Hrdlička a Suchoň: Takhle si je zkrotily naše slavné tenistky Láska před kamerou již dnes večer: Suchoň s Koukalovou jako nová moderátorská dvojice Suchoň a Hrdlička pokračují ve své sázkové jízdě: Kdo dřív zbouchne t...

Moderátor Suchoň s láskou Koukalovou: Utekli z Česka!

1.února » Blesk.cz
Pláž, moře, romantika… Takový ráj si nyní užívá moderátor Televizních novin Petr Suchoň (33) se svou láskou, extenistkou Klárou Koukalovou (35)! Kam odjeli na dovolenou?

Snoubenci Koukalová a Suchoň: Lásko, vlez mi na záda

1.února » Aha!
Krása až oči přechází. Bývalá tenistka Klára Koukalová (35) a její partner, televizní moderátor Petr Suchoň (33), tráví dovolenou na rozpálených plážích Mauritia.

Suchoň s Koukalovou si pořídili nový přírustek do rodiny!

19.prosince » NOVA Sport
Moderátor Petr Suchoň a extenistka Klára Koukalová nedávno oslavili své společné druhé vyročí. K němu, jak se zdá, si pořídili malý přírůstek do rodiny. Je to už třetí mazlíček, kterého si do rodiny pořídili. K prvním dvěma psíkům Alfovi a Maxovi ...

Moderátor Suchoň a extenistka Koukalová: Nový přírůstek do rodiny!

19.prosince » Blesk.cz
Nedávno moderátor Televizních novin Petr Suchoň (33) a jeho partnerka, bývalá profesionální tenistka Klára Koukalová (35), oslavili druhé výročí. Teď si navíc pořídili i malý přírůstek do rodiny!

Slavnostní vyhlášení o nejlepšího tenistu proběhne v Přerově

11.prosince » NOVA Sport
Ve čtvrtek 14.12.2017 od 17:30 proběhne v tenisové hale v Přerově již 25.ročník slavnostního vyhlášení magazínu Tenis o nejlepší české tenisty za rok 2017 EVROMAT ZLATÝ KANÁR. Akci pořádá tenisový klub TK Precheza Přerov, Sport Management s.r.o. v...

Přivítání jezdců závodů České Tourist Trophy

25.srpna » Hořice
Na nádvoří hořického zámku proběhla autogramiáda jezdců IRRC. Rozhovory s jezdci návštěvníkům zprostředkoval sporťák Petr Suchoň .

Řekla ANO! Klára Koukalová si vezme moderátora Petra Suchoně!

21.července » eXtra.cz
Bývalá elitní tenistka Klára Koukalová do toho brzy podruhé praští! Manželství s fotbalistou Janem Zakopalem nevydrželo a ona si našla dalšího osudového muže. Tím je moderátor Petr Suchoň.

BUDE SVATBA! Moderátor TV Nova Petr Suchoň si vezme tenistku Koukalovou

21.července » Prásk!
To jsou zprávy! Moderátor hlavních Televizních novin na Nově se bude ženit! Petr Suchoň požádal o ruku tenistku Kláru Koukalovou. Tenistka Klára Koukalová se na sociální síti pochlubila nádherným prstenem. Známý pár má společný Instagram a posledn...

Snoubenci Koukalová a Suchoň: Romantika na hotelu!

21.července » Aha!
A je to tady! Tenistka Koukalová (35) a sportovní moderátor TV Nova Suchoň (33) se zasnoubili. Zdá se tedy, že tenistka už úplně zapomněla na zklamání z prvního nevydařeného manželství a ráda by založila rodinu.
Aťka Janoušková - Česká herečka
Martin Pouva - Český moderátor
Pavel Poulíček - Moderátor
Princ George - Princ George Alexander Louis z Cambridge
Filip Tomsa - Český herec
Petra Svoboda - Moderátorka
Michaela Kuklová - Česká herečka
Ljuba Krbová - Česká herečka
Iveta Vítová - Modelka a moderátorka

Tato informační stránka o Petr Suchoň zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Suchoň" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes