Šárka Sudová

Vztahuje se k

Olympijský den oslaví Krpálek, Vítková, Hradilek, Sudová, Šebrle, Helcelet a další

15.června » běhej.com
Na start T-Mobile Olympijského běhu se na mnoha místech po celé České republice postaví sportovní hvězdy, aby společně s ostatními běžci oslavili Olympijský den pohybem. „Nejdříve závod odstartuju a pak se taky vydám na trať v pražské Stromovce,“ ...

Běžecká čítanka

27.března » blog.idnes.cz
Běhání je podobná věda jako čtení. Klást rychle jednu nohu před druhou či přelouskat jednotlivá písmena zvládne sice skoro každý, ale dát tomu všemu řád a formu, srozumitelnost a emoce, to už dá zabrat.

Šárka Sudová a Aleš Razým: Lyžníci v Karibiku aneb Jak jsme se nezabili při bloudění džunglí

5.srpna » ČRo Sever
Šárka Sudová a Aleš Razým jsou známí především jako olympijští lyžaři, nově ale i jako autoři knižního cestopisu s názvem Lyžníci v Karibiku, který popisuje jejich společnou cestu za exotikou uskutečněnou v roce 2014, kdy je zvláštní okolnosti zav...

Letní běh: profil běžkyně: Šárka Sudová

21.června » blog.idnes.cz
Známá sportovkyně, lyžařka v boulích a blogerka Šárka Sudová, sestra akrobatické lyžařky Nikoly, se aktuálně nejvíc věnuje mateřským radostem, ale na sport nezapomíná a stejně jako další blogeři se zapojila do Letní výzvy.

Siesta s ďáblem (sudova)

24.února » blog.idnes.cz
Znáte to. Těšíte se na dovolenou i přesto, že vám ji nikdo upřímně nepřeje, odborníci na přírodní jevy neslibují žádnou hitparádu a nejbližší přátelé přirovnali stejnou destinaci k peklu. Stejně se těšíte.
Tomáš Slovák - Slovenský hokejista
Vladimír Martinec - Hokejová legenda

Tato informační stránka o Šárka Sudová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Šárka Sudová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes