Michal Šula

Vztahuje se k

Parkoviště u Prašného mostu otevře zřejmě v dubnu, čeká se na kolaudaci

Podzemní parkoviště u tunelového komplexu Blanka se po letech otevře veřejnosti. Garáže u Prašného mostu čeká v nejbližších dnech kolaudace a v dubnu by se mohly otevřít řidičům. Míst ale nabídnou méně, než garáže na Letné.

Potřebujeme biodiverzitu

20.února » iRegiony Impuls
Město Příbor Vás zve ve čtvrtek 22. února 2018 od 16 hodin do Kulturního domu Příbor na přednášku Potřebujeme biodiverzitu?

Pražský Libeňský most památkou není, rozhodlo ministerstvo kultury

19.února » iDNES.cz
Pražský Libeňský most se kulturní památkou nestal. Rozhodnutí ministerstva kultury zatím není pravomocné. Zastupitelstvo hlavního města tak může hlasovat i o tom, že se stavba namísto oprav zcela zbourá.

Squateři Šatovku neopouštějí, zásoby jídla mají na několik dní

14.února » iRegiony Impuls
Squateři ze skupiny Resurp Crew již šest dní bivakují na střeše opuštěné usedlosti Šatovka v Šáreckém údolí v Praze 6. V pondělí ze střechy slezli tři lidé, dalších pět tam však zůstává se zásobami jídla na několik dní.

Squateři dál protestují na střeše Šatovky, postupně jich ale ubývá

13.února » iRegiony Impuls
Squateři ze skupiny Resurp Crew už pátým dnem okupují střechu opuštěné usedlosti Šatovka v Šáreckém údolí v Praze 6. Jejich řady se ale zmenšily, v pondělí ze střechy slezli tři lidé. Ti zbývající mají zásoby jídla ještě na několik dní.

Křivě obvinili bývalého šéfa strážníků z rozbití telefonu, stíhá je policie

5.února » iRegiony Impuls
Pražská policie obvinila dvojici mužů, kteří nařkli bývalého šéfa strážníků na Praze 1 Miroslava Stejskala z toho, že jednomu z nich při řešení incidentu s parkování rozbil mobilní telefon. Ředitel městské policie za to dokonce skončil u soudu, uk...

ANKETA: Zvolte nejlepšího moravskoslezského sportovce roku 2017

27.ledna » iRegiony Impuls
Čtenáři iDNES.cz a MF DNES mohou rozhodnout o tom, kdo byl v loňském roce nejlepším sportovcem Moravskoslezského kraje. Soutěží i odchovanci, kteří šíří slávu regionu už jinde, stejně tak jako ti, kteří sportují v našem kraji, byť pocházejí odjinud.

Silvestrovské derby patřilo Spartě. V omlazené sestavě Slavii smetla

31.prosince » iDNES.cz
Ve sparťanskou exhibici se v Edenu proměnilo tradiční Silvestrovské derby fotbalových internacionálů. Slavia působila příliš pohodovým dojmem a věčnému rivalovi podlehla 4:9. Další články k tématu: Sparta chce zmírnit silvestrovskou nadvládu Slavi...

Anketa mezi prezidentskými kandidáty: kdo věří v Boha a kdo je proti sňatkům homosexuálů?

23.prosince » iROZHLAS
Adopce dětí homosexuály či náboženské vyznání. To jsou některé ze sady otázek na téma „víra, rodina a hodnoty“, které server iROZHLAS.cz zaslal všem uchazečům o hradní post včetně současného prezidenta Miloše Zemana. Ten se však jako jediný odmítl...

Praha díky matematickému modelu ochrání Trojskou kotlinu před povodní

20.prosince » iDNES.cz
Trojská kotlina je posledním velkým pražským územím bez dokončené protipovodňové ochrany. Na tu netrpělivě čeká především pražská zoo, která v současné době není dostatečně chráněná.

Kanada prohrála na Channel One Cupu i s Ruskem

16.prosince » Lidovky.cz
Rusové vedou po dvou zápasech tabulku turnaje o bod před Českem a v neděli je čeká Finsko. Další články k tématu: Korejci si plní hokejový sen, říká bývalý kanonýr a současný trenér v Koreji Martinec Čeští hokejisté po sedmi letech porazili Kanadu...

Tato informační stránka o Michal Šula zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michal Šula" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes