Jarmila Šuláková

Vztahuje se k

Lidé mohou do konce března navrhovat Senátu adepty na vyznamenání

13.února » ČeskéNoviny.cz
Praha - Lidé mohou do konce března navrhovat Senátu adepty na státní vyznamenání. Nominace mají posílat jednotlivým senátorům nebo senátorským klubům, uvedla dnes tisková tajemnice...

Fleret na místě činu. Nové album ‚Všecko bude‘ kapela pokřtila tam, kde ho nahrála – ve Studiu 1

3.února » ČRo
Legendární valašská kapela Fleret má nové album. Natočila ho ve Studiu 1 Českého rozhlasu Ostrava a právě tam ho také pokřtila. Na koncertě, který jsme ve čtvrtek 1. února vysílali živě i na YouTube.

Hudební špíz

30.ledna » Informuji.cz
Multižánrové hudební manu pro hudební fajnšmekry Fleret a Zuzana... | Zubří - (2018-02-02 18:00:00 - 2018-02-02 00:00:00)

Písně jako dělané pro Jarmilu Šulákovou. Dvojalbum připomíná vesměs valašské písně

28.prosince » Kultura.iHNed.cz
Vyšlo rekapitulační dvojalbum písní Jarmily Šulákové. Nikdy nebyla zcela profesionální zpěvačkou, pětatřicet let pracovala ve vsetínské prodejně Supraphonu. Nyní má sochu na Valašském Slavíně, in memoriam jí byla udělena Zvláštní cena města Vsetín...

Písně jako dělané pro Šulákovou

28.prosince » Kultura.iHNed.cz
Vyšlo dvojalbum písní Jarmily Šulákové. Nikdy nebyla zcela profesionální zpěvačkou, pětatřicet let pracovala ve vsetínské prodejně Supraphonu. Nyní má sochu na Valašském Slavíně, in memoriam jí byla udělena Zvláštní cena města Vsetína i prezidents...

Hudební události roku 2017 – 1. díl

26.prosince » Rádio Proglas
I letos si ve čtyřdílném seriálu shrneme nejzajímavější hudební události roku 2017 z pohledu hudební redakce Proglasu – festivaly a soutěže, hudební ceny i úmrtí slavných osobností.

Tyhle známé osobnosti roku 2017 odešly do uměleckého nebe: Věra Špinarová, Květa Fialová, Jan Tříska i Vladimír Brabec

24.prosince » Super.cz
O vánočních svátcích si jako každý rok připomínáme známá jména, která nás letos navždy opustila. I v roce 2017 český šoubyznys přišel o mnoho slavných osobností ze světa filmu, divadla, televize i hudby.

Dopravní nehody v lidové písni

28.listopadu » Rádio Proglas
Téma zdánlivě žertovné, ve skutečnosti však smutné až baladické. Ve Folklorním okénku přinese Helena Bretfeldová ve středu 29. listopadu v 16.55 několik ukázek popěvků, které dokládají, že lidová slovesnost roubovaná na melodii plnila v určitém dě...

POSLEDNÍ ŘÍJNOVÝ VÍKEND SE NESL VE ZNAMENÍ POCT JARMILE ŠULÁKOVÉ IN MEMORIAM

28.listopadu » Kultura21.cz
Uplynulý víkend se dostalo valašské pěvecké legendě Jarmile Šulákové (1929-2017) hned tří významných poct v Rožnově pod Radhoštěm, na Pražském hradě a na Vsetíně.

JARMILA ŠULÁKOVÁ (1929-2017)

20.listopadu » Rádio Proglas
Vydavatelství Indies Happy Trails nabízí dvoj cd nahrávek valašské pěvecké legendy Jarmily Šulákové za doprovodu cimbálové muziky Technik z Ostravy.

Poznejte život Šulákové (†87): Vzpomínka na valašskou královnu

15.listopadu » Aha!
Královna lidových písní – Jarmila Šuláková (†87), která odešla do hudebního nebe letos v únoru, je stále se svými Vsetíňany, kteří ji mají rádi. Přímo na radnici vybudovali vzpomínkové místo.

Známá zpěvačka promluvila o Zemanovi a státních vyznamenáních

6.listopadu » EuroZprávy.cz
Praha – Zpěvačka Jitka Zelenková pro Český rozhlas Plus okomentovala předávání státních vyznamenání i postavu Miloše Zemana. Místo umělců by podle ní ceny měli dostávat spíše vědci nebo lékaři.

Tato informační stránka o Jarmila Šuláková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jarmila Šuláková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes