Blanka Sunkovská

Vztahuje se k

Z ulic mizí květinová výzdoba, lidé ji kradou z veřejných květináčů

23.listopadu » iDNES.cz
Města na severu Čech v poslední době zápasí s neobvyklými krádežemi. Někteří nenechavci si totiž místo koupě vlastních kytek chodí pro sadbu do veřejných květináčů. Zahradníci často musí za sezonu nádoby několikrát doplňovat. Další články k tématu...

Z ulic mizí květinová výzdoba, lidé ji kradou z veřejných květináčů

22.listopadu » iRegiony Impuls
Města na severu Čech v poslední době zápasí s neobvyklými krádežemi. Někteří nenechavci si totiž místo koupě vlastních kytek chodí pro sadbu do veřejných květináčů. Zahradníci často musí za sezonu nádoby několikrát doplňovat.

Plavecká hala v Lounech zmizí do léta, nový bazén má být za dva roky

22.května » iRegiony Impuls
Zchátralá plavecká hala v Lounech, kde se lidé koupali od 80. let minulého století, brzy přestane existovat. Místo ní město postaví nový bazén za více než 160 milionů korun.

Podzemní kontejnery na separovaný odpad

21.února » Louny
Město Louny plánuje výstavbu dalších podzemních kontejnerů na separovaný odpad. Na začátku letošního roku byly uvedeny do provozu podzemní kontejnery v ulici Na Valích a výstavba dalších je plánována na Mírovém náměstí.

Tato informační stránka o Blanka Sunkovská zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Blanka Sunkovská" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes