Anna Šupíková

Vztahuje se k

Žáci se vydali na radnici

30.listopadu » Turnov
Skupina žáků ze ZŠ Skálova se vydala na turnovskou radnici, kde trávila svůj první oborový den s tiskovou mluvčí Turnova, Annou Šupíkovou.

Liberec přikoupil novou vánoční výzdobu za milion pro centrum města

4.listopadu » Liberecká Drbna
Za předvánoční výzdobu vydají letos velká města v Libereckém kraji stovky tisíc až milion korun. Novou si přikoupí Liberec a možná i sousední Jablonec.

Úspěšná sezona na hradě Valdštejn

Od začátku roku do konce září 2017 navštívilo hrad Valdštejn skoro 57.000 návštěvníků, v porovnání se stejným obdobím loňského roku je zde nárůst o více než 5.000 návštěvníků.

Turnov vybudoval v Metelkových sadech velké hřiště. Otevřely ho samy děti

12.září » Liberecká Drbna
Část parku Metelkovy sady v Turnově se proměnila v dětské hřiště, které třeba využívá terénních nerovností pro skluzavku a na jeho plánech se podílely třeba i učitelky z mateřských škol. Celá úprava stále Turnov šest milionů korun.

V Turnově otevírají hřiště jako na běžícím pásu, nová i upravená

Turnov - Jen v září otevírají ve městě tři dětská hřiště. U letního kina, v Metelkových sadech a v Dělnické ulici.

Parkování v Turnově se mění. Od října půjde zaplatit přes telefon

3.září » Liberecká Drbna
Turnov v Českém ráji umožní od října motoristům platit za parkování bezhotovostně. Řidiči budou moci využít dvě možnosti plateb - přes SMS nebo mobilní aplikaci. V kraji již umožňuje placení za parkování bezhotovostně třeba Liberec, Jablonec nad N...

Mimořádné prohlídky v rámci Dne židovských památek v Turnově

V neděli 13. srpna 2017 bude v rámci již oficiálního prvního Dne židovských památek v České republice otevřeno 50 vybraných židovských pamětihodností v Čechách, na Moravě a Slezsku. Návštěvníci budou moci navštívit hřbitovy a synagogy, které nejso...

Středověký konec července na Valdštejně a pozvánka na srpen

O poslední červencové sobotě a neděli ožily na Valdštejně doby dávno minulé, neboť se zde konal "Středověký víkend". Ten přinesl návštěvníkům bohatou nabídku zážitků, které jim zprostředkovaly dobu středověkou opravdu všemi smysly. Skupina histori...

Budova bývalého turnovského kina Bio ráj je znovu na prodej

9.července » prvnizpravy.cz
Zastupitelé města schválili opětovný záměr prodeje objektu bývalého kina v Žižkově ulici. Objekt se nachází na stavební parcele č. 855/2 a jeho zastavěná plocha je o výměře 1242 m2.

Můj projekt pro Turnov 2017 má svého vítěze

15.května » prvnizpravy.cz
Obyvatelé města Turnova se mohli v letošním roce poprvé zapojit do rozhodování o využití části rozpočtu na realizaci konkrétního projektu a veřejným hlasováním zvolili svého favorita.

Turnovská rodačka získala cenu Thálie

11.dubna » prvnizpravy.cz
Operní pěvkyně a držitelka Ceny obce města Turnova Marcela Machotková byla oceněna za celoživotní mistrovství v oboru opera cenou Thálie.

Hlasujte pro nejhezčí fotku Turnova

16.února » ČRo Sever
Pro nejhezčí fotografii Turnova můžete ode dneška 16. února hlasovat na internetu. Do soutěže poslali fotky amatéři i profesionálové. Do uzávěrky přišlo 54 snímků ve dvou kategoriích, dětí a dospělých.
Karel IV - Jedenáctý český král
KSČM - Levicová politická strana

Tato informační stránka o Anna Šupíková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Anna Šupíková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes