nových článků - klikněte pro zobrazení

Anna Suráková

Vondrová královnou halových akademiček

10.ledna » Atletika.cz
Na pražském Strahově proběhlo Akademické mistrovství České republiky v hale. Jednoznačně nejvýraznější osobností vysokoškolského klání byla Lada Vondrová, která si odvezla hned tři individuální medaile.

Plzeňští atleti zářili na republikovém šampionátu do 22 let

30.srpna » Plzeň.cz
Atleti Škody Plzeň zcela opanovali víkendové mistrovství republiky do 22 let. Západočeši se stali nejúspěšnějším českým klubem, když získali sedmnáct medailí, z toho osm zlatých, pět stříbrných a čtyři bronzové. Hvězdou domácího šampionátu byla Lind…

Roudenský běh ovládl olympionik Švarc a mládežnická reprezentantka Suráková

8.prosince » Plzeň.cz
V neděli 6. prosince se uskutečnil v pořadí již 42. ročník Roudenského běhu, který pořádá oddíl běžeckého lyžování TJ Prazdroj Plzeň. Hlavní závod Velkou cenu Prazdroje ovládla triatlonová legenda Přemysl Švarc v čase 17:53, kterého na trati zdatně …

Tato informační stránka o Anna Suráková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Anna Suráková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes