Tesla Semi

Vztahuje se k

Jak by mohl vypadat tahač Audi? Odpověď na Teslu Semi je ještě ostřejší

14.února » AUTO.cz
Po futuristických vizích osobních aut pozvolna přichází čas středně velkých tahačů. Tesla Semi roztrhla pytel s mnoha designovými návrhy, včetně konceptu Audi HMV.

Tesla chce vyrábět 100 000 elektrotahačů Semi ročně

12.února » Hybrid.cz
Elon Musk nikdy neměl malé cíle. A proč taky. Aktuálně potvrdil, že očekává, že Tesla bude vyrábět až 100 000 elektrických tahačů Semi ročně.

Musk dokáže prodat téměř cokoli - sebe, plamenomety i auta, která ještě nejezdí. A cena jeho akcií stále stoupá

7.února » iHNed.cz
Podnikatel, který sní o kolonizaci Marsu, má podle magazínu Forbes majetek v hodnotě 20 miliard dolarů. Kromě vesmírné společnosti SpaceX má podíl i v automobilce Tesla, prodejci solárních paneů Solar City nebo tajemné firmě Boring Company. Důleži...

Prohlédněte si Teslu Semi, Nikolu One a další futuristické tahače!

5.února » AUTO.cz
Podobně jako u osobních automobilů i v případě nákladních vozidel se řada zavedených výrobců i zcela nových společností věnuje vývoji alternativních pohonných systémů. Velkou pozornost v současnosti přitahuje využití elektrické energie.

Tesla už jedná se kupci elektrotahačů Semi o instalaci Megachargerů

2.února » Hybrid.cz
Síť nabíjecích stanic Tesla Supercharger utěšeně roste už šest let. S připravovaným uvedením elektrických tahačů Tesla Semi se chystá i síť Megachargerů.

Vodíkový tahač Nikola One se ukázal v pohybu

30.ledna » Novinky.cz
Chcete-li tahač na alternativní pohon, máte v podstatě dvě možnosti - Teslu Semi nebo Nikolu One. Ta druhá jezdí nejen na baterie, ale i na vodík, který lze doplnit rychleji. Při natáčení spotu pro Phillips vzniklo video jízdy Nikoly One.

Náklaďák s vodíkovým pohonem: Nikola One je konkurence pro Teslu Semi

29.ledna » Forum24
Kamion s pohonem na elektřinu, který představila nedávno americká Tesla, pro mnoho lidí nedává smysl kvůli dojezdu. Jiná americká firma Nikola Motor Company představila zajímavou konkurenci: elektrický tahač s pohonem na vodík. Kamiony pro 21. sto...

Vodíkový tahač Nikola One poprvé v pohybu. Dává větší smysl než Tesla Semi?

28.ledna » AutoRevue.cz
Americká společnost Nikola Motor Company zveřejnila video, na které se prototyp jejího vodíkového tahače pohybuje i s návěsem na silnici

Tahač Tesly se ukázal na veřejné silnici. Ne všichni jsou z něj ale nadšení

25.ledna » Novinky.cz
Tesla Semi vypadá v matně černém laku na videu jako tahač z postapokalyptické budoucnosti. Kromě toho je to ale prostě tahač. A podle velké americké přepravní firmy je 800 km dojezdu nedostatečných, pokud nebudou nabíječky na každém rohu.

Blíží se konec Tesly? Další přímou konkurenci představí ještě letos Volvo Trucks

25.ledna » Autobible.cz
Tesla dlouhou dobu těžila ze skutečnosti, že žádná z velkých automobilek nenabízela podobné elektromobily. Jenže tyto zlaté časy pro Elona Muska definitivně končí. Příspěvek Blíží se konec Tesly? Další přímou konkurenci představí ještě letos Volvo...

Volvo ještě letos vrhne na silnici elektrické náklaďáky

25.ledna » Hybrid.cz
Tesla si díky svému elektrotahači Tesla Semi získává další a další body. Což je konkurenci pochopitelně nepříjemné, a tak chystá protiúder.

Elon Musk nedostane ani korunu, pokud Tesla nesplní vytyčené cíle. A nejsou malé

24.ledna » AUTO.cz
Tesla předložila jasné podmínky, které rozhodnou o budoucnosti Elona Muska. Pokud je nesplní, jednoduše nedostane výplatu.
Elon Musk - Americký podnikatel

Tato informační stránka o Tesla Semi zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tesla Semi " vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes