Lucie Tykalová

Vztahuje se k

Domácí úkoly nejsou povinné, přesvědčil muž školu, aby je synovi odpustila

9.března » iDNES.cz
Domácí úkoly nejsou povinné, napsal na Facebook bloger, který si říká „Táta parťák“, a vyvolal tím vlnu reakcí. Vadilo mu, že syn musel plnit domácí úkoly a hrozil mu za to kázeňský postih. Přesvědčil proto ředitele školy, aby syn úkoly dělal jen ...

Škola má vzdělávat, ne bavit!

31.srpna » blog.idnes.cz
Svůj příspěvek píšu jako reakci na článek Václava Kovaříka Začátek školního roku je začátek konce školy, jak ji známe dnes. A taky bych byla ráda, kdyby si tento článek přečetli věční kritici českého školství.

Tragikomický Svět podle Daliborka

11.července » blog.idnes.cz
Dnes jsem navštívila filmové představení Svět podle Daliborka režiséra Víta Klusáka. S vytřeštěnýma očima jsem koukala na absurdity, které se na plátně odehrávaly, a nevěděla jsem, jestli se mám smát, nebo brečet.

Z učitelského deníčku 3

31.května » blog.idnes.cz
Ústní část maturit, období, kdy je na každé střední škole všechno vzhůru nohama. Čas nervozity, rozechvění, vrchol, ke kterému směřuje snažení studentů i učitelů. Je to tady.

Kazma versus Prostřeno

18.května » blog.idnes.cz
Na Facebooku několik mých přátel sdílelo odkaz na Kazmovu One Man Show s názvem Odhalení největšího televizního skandálu v Česku. Dnes jsem toto video zhlédla a nestačila se divit.

Jak to chodí na internetových seznamkách aneb Proč se bojíme říkat pravdu?

12.května » blog.idnes.cz
Na internetových seznamkách se pohybuji zhruba rok. Seznámit se tam s někým normálním, či tam dokonce najít vztah je téměř nemožné, ovšem z psychologického a sociologického hlediska jde o velmi zajímavý fenomén.

Z učitelského deníčku 2

9.května » blog.idnes.cz
Květen. Měsíc lásky, krásy, květů, alergií. A maturit. Na všech středních školách nastává šrumec. O písemných maturitách bude řeč ve druhém díle mého deníčku.

Z učitelského deníčku 1

3.května » blog.idnes.cz
Jako učitelka na střední škole zažívám spousty vtipných, někdy spíše tragikomických situací, které průběžně zapisuji. Dnes přináším první nahlédnutí do mého učitelského deníčku. Možná to tak nevypadá, ale já svou práci miluji :)

Jsem ráda, že jsem holka

8.března » blog.idnes.cz
V dnešním světě postiženém korektností všeho druhu (zejména politickou a genderovou) je asi už problém říct: "Jupí, já jsem holka!" Ale já to klidně řeknu. A ráda.
Václav Bělohradský - Současný český filosof a sociolog
Václav Klaus - 2. prezident ČR
Korupce - Zneužití postavení nebo funkce v politice
ČSSD - Přední levicová politická strana
Miloš Zeman - Prezident ČR
Václav Havel - První prezident České republiky
Andrej Babiš - Český podnikatel a politik, předseda hnutí ANO
ODS - Politická strana
Karel Schwarzenberg - Politik a předseda TOP 09
Miroslav Kalousek - Politik za TOP 09

Tato informační stránka o Lucie Tykalová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lucie Tykalová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes