Adam Vacula

Vztahuje se k

Hodnocení uživatelů: Skleněný zvěřinec (agentura Harlekýn) - 70 % [JaNaD]

28.května » i-divadlo.cz
65%. Ze začátku mě to moc nebavilo, ale hra dostala spád v momentě, kdy vyplynulo, že to nejdůležitější se bude dít kolem dcery. S. Stašová byla až příliš výrazná, zřejmě ne z vlastní iniciativy. Víc se mi líbili J. Nosek a A. Daňková.

Hodnocení uživatelů: Skleněný zvěřinec (agentura Harlekýn) - 80 % [Martin21]

19.dubna » i-divadlo.cz
Alt - Kamila Trnkova, Jaromir Nosek a Adam Vacula. Herecky vyrovnane a perfektni vykony, vcele se Simonou Stasovou. Silny pribeh, ktery vas urcite nebude nudit!

Skleněný zvěřinec

12.dubna » Informuji.cz
Skleněný zvěřinec - Reduta - 23.4.2017 v 19:00 Rodinná tragikomedie o... | Olomouc - (2017-04-23 19:00:00 - 2017-04-23 00:00:00)

Hodnocení uživatelů: Pomona (Divadlo Disk) - 70 % [Jirkan]

30.ledna » i-divadlo.cz
25.1. 2017: Zajímavě vystavený text v podařené režii s řadou nápadů pro dotvoření situace, atmosféry. Herecky více uvěřitelné než např. Kamarádi. Ovšem celé to pro mne bylo bez hlubšího zásahu a to je škoda.

Hodnocení uživatelů: Dokonalá svatba (Indigo Company) - 90 % [Stepucci]

11.listopadu » i-divadlo.cz
Takhle jsem se dlouho nezasmál. Fajn humor bez zbytečných vulgarit za každou frází, jak je dnes moderní.

Hodnocení redakce: Dobrý člověk ze Sečuanu (Divadlo Disk) - 60 % [Jiří Koula]

19.září » i-divadlo.cz
No, co taky s tímto textem jiného než ho přetřít na groteskno, že... Snad leda ho uznat jako součást divadelní historie a nechat poklidně ležet v knihovně. Ale kvůli (dvoj)výkonu Kamily Trnkové inscenace za návštěvu stojí.

Hodnocení redakce: Dobrý člověk ze Sečuanu (Divadlo Disk) - 60 % [Jiří Landa]

17.května » i-divadlo.cz
Brechtova hra hodně zestárla. Tvůrci, kteří se k jejímu uvedení rozhodnou, by proto měli tuto skutečnost brát v úvahu. Tezovitý text sice pokládá k zamyšlení zajímavé myšlenky i dnes, ovšem jeho úprava je nutná a provedení by mělo odstranit nechtě...

Jakými prostředky se člověk může bránit tomu, aby ostatní nezneužívali jeho otevřenou náruč?

11.dubna » ČRo
Herci nastupujícího absolventského ročníku katedry činoherního divadla na pražské DAMU, si prostřednictvím hry Bertolta Brechta Dobrý člověk ze Sečuanu kladou otázky po míře lidského dobra. Hru v Divadle DISK nastudoval režisér Petr Kracik a ve sh...

Tato informační stránka o Adam Vacula zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Adam Vacula" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes