Anna Vavríková

Vztahuje se k

Dozadu dobré, dopředu bída. Brněnští fotbalisté mají problémy

19.února » iDNES.cz
Stačilo jedno jarní kolo a fotbalisté Brna jsou zpět v sestupové šlamastyce. Po porážce 0:1 v Ďolíčku s Bohemians a nečekaných výhrách konkurentů má na patnáctou Jihlavu hubený náskok dvou bodů. Další články k tématu: Bohemians - Brno 1:0, gól z p...

Nové brněnské autobusy nabírají zpoždění, pomalu se jim zavírají dveře

12.února » iRegiony Impuls
Brněnský dopravní podnik loni za 203 milionů korun nakoupil 23 nových kloubových autobusů, které před Vánoci nasadil do provozu. Jezdí na ekologičtější stlačený zemní plyn a jsou vybavené klimatizací. Přesto s nimi řidiči nejsou spokojení.

Host slaví 20 let. Úspěch začal s trilogií Milénium, vzpomíná jeho šéf

11.února » iRegiony Impuls
Brněnské nakladatelství Host, které vydává i stejnojmenný literární měsíčník, mělo před pár lety velké štěstí, když se rozhodlo vydat temnou detektivní trilogii Milénium od švédského novináře Stiega Larssona. Letos nakladatelství slaví 20 let.

Jihomoravské Křídlůvky mají trable se svým hřbitovem

10.února » iRegiony Impuls
Kvůli chybě neznámého úředníka v minulosti se obecní hřbitov dostal do rukou soukromé osoby z Prahy. A ta by chtěla parcelu s hroby dobře zpeněžit. Lidé v Křídlůvkách na Znojemsku se proto zlobí a nechápou, jak je něco takového vůbec možné.

Olympiáda na vlastní kůži. Brněnské výstaviště otvírá sportovní park

8.února » iRegiony Impuls
Zimní olympijské hry v jihokorejském Pchjongčchangu mohou letos poprvé sledovat fanoušci i na brněnském výstavišti. Kromě společného zážitku při promítání přenosů závodů s českými sportovci si lidé vyzkouší olympijské disciplíny na vlastní kůži.

Syn místostarosty získal obecní byt, komise už si okolnosti nevybavuje

7.února » iRegiony Impuls
Mezi prvními zájemci o obecní byt v brněnském Králově Poli se neumístil. Přesto jej syn Daniela Valenty, místostarosty spravujícího bydlení v městské části, získal. V pořadníku je přitom 260 žadatelů, kteří často čekají i roky.

Na jižní Moravě přibývá autonehod. Jeden mrtvý vyjde na 19 milionů

6.února » iRegiony Impuls
Na českých silnicích podle statistik umírá historicky nejméně lidí, na jižní Moravě je ale trend opačný. Loni se zde stalo o 900 dopravních nehod více než před pěti lety a zemřelo při nich o devět lidí více, rostou i počty zraněných.

Městská policie Brno přitvrdí kontrolu parkování

6.února » iRegiony Impuls
Brněnští strážníci v uplynulých deseti dnech v historickém jádru města mapovali, jak si řidiči osvojili nový ceník a časy, podle kterých se ve vybraných ulicích platí za parkování.

Do centra Brna se vrátí socha Josefa II., architekti se přou o místo

2.února » iRegiony Impuls
Na Dominikánském náměstí v Brně by mohla vyrůst socha císaře Josefa II., která původně stála před bývalým Německým domem. Architekti se ale na vhodnosti nového umístění neshodnou.

Kolegové náměstka brněnského primátora uspěli při losu výhodných bytů

1.února » iRegiony Impuls
Na dva nejbližší spolupracovníky náměstka brněnského primátora pro bydlení Petra Hladíka (KDU-ČSL) se usmála štěstěna. Jeho asistentka Kateřina Kalná a konzultant Martin Polívka získali v losování dva startovací obecní byty.

Korupci exnáměstska zlínské primátorky Janečky bude řešit Ústavní soud

1.února » iRegiony Impuls
Korupční kauza někdejšího politika za ČSSD a vlivného zlínského podnikatele Martina Janečky a dalších dvou odsouzených nekončí. Po nepodmíněných trestech vězení, na které se však vztahovala prezidentská amnestie, podali všichni tři muži stížnost k...

Když vezmeme závislým metadon, budou krást, varují bojovníci proti drogám

30.ledna » iRegiony Impuls
Na boj proti drogám dostaly neziskovky od jihomoravského kraje o 2,5 milionu korun méně než loni. Hrozí, že kvůli tomu skončí metadonová léčba ve dvou brněnských centrech, které ji jako jediná na jižní Moravě provozují.

Tato informační stránka o Anna Vavríková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Anna Vavríková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes