Anna Vavríková

Vztahuje se k

Masarykova univerzita vychová experty na energetiku pro Křetínského

8.prosince » iRegiony Impuls
Brněnská právnická fakulta rozšíří svou výzkumnou činnost. Díky penězům od bývalého absolventa, českého miliardáře Daniela Křetínského, zde už v září příštího roku má začít fungovat Institut energetických studií.

Nasadit Pilíka se Škodou od začátku? Zbrojovka zváží nastavení sil

2.prosince » iDNES.cz
V rozjezdu letošního ligového ročníku fotbalisté Zbrojovky Brno prohráli ve Zlíně 1:2 a nejen porážka, ale i ostudný výkon v závěru, kdy si nechali zápas otočit od oslabeného soupeře, předznamenaly jejich podzimní kalamitu. Další články k tématu: ...

Tresty ani škubání vodítkem nefungují, myslí si odborník na výchovu psů

1.prosince » iRegiony Impuls
Cvičení se psem bývalo pro Pavla Bradáče z Brna koníčkem, dnes jezdí po celé republice a pomáhá lidem, kteří mají problémy s výcvikem nebo chováním psů. Podle Bradáče je lze řešit jednoduše i bez zvýšení hlasu nebo zdvižené ruky.

V lednu bude studie kanálu Dunaj, Odra, Labe, řekl Zeman mrznoucím lidem

30.listopadu » iRegiony Impuls
Prezident Miloš Zeman pokračuje ve své páté návštěvě Jihomoravského kraje. Na setkání s občany ve Strážnici před kulturním domem znovu promluvil o vodním koridoru propojujícím řeky Dunaj, Odru a Labe, který dlouhodobě podporuje.

Mazal pokuty svým známým, teď exšéf strážníků nabízí VIP klientům víno

29.listopadu » iRegiony Impuls
Bývalý šéf Městské policie Brno Jaroslav Přikryl je velkým milovníkem vína. Nyní je i náplní jeho práce. Po návratu z vězení, kde seděl za odpouštění pokut vlivným lidem, začal pracovat ve vinařství.

Přestavba káznice na kreativní centrum není jistá. Brnu chybějí peníze

29.listopadu » iRegiony Impuls
Památková ochrana bývalé brněnské věznice výrazně prodraží její opravu. Městu na ni chybí peníze. Primátor Petr Vokřál proto připustil, že Brno možná přehodnotí původní záměr přestavět ji na kreativní centrum.

Vzduch zlepší v Brně sedmnáct opatření

26.listopadu » Metro
Nový plán počítá s výsadbou zeleně i osvětou. Další články k tématu: Ceny tepla zůstanou v Brně stejné Mezi Brnem a Prahou přibudou nová vlaková spojení Během jednoho týdne bude v Brně k vidění 16 snímků

Složte mandát poslance, vzkázala jihomoravská ČSSD Sobotkovi

25.listopadu » iRegiony Impuls
Jihomoravská ČSSD, za kterou jako jednička kandidoval ve volbách Bohuslav Sobotka, nyní dosluhujícího premiéra vyzvala, aby svůj mandát složil. Delegáti na krajské konferenci zároveň převolili krajské vedení strany. Posilují tak zastánci Michala H...

Složte mandát poslance, vzkázala jihomoravská ČSSD Sobotkovi

25.listopadu » iDNES.cz
Krajská konference jihomoravské ČSSD vyzvala dosluhujícího premiéra Bohuslava Sobotku, aby rezignoval na svůj poslanecký mandát kvůli špatnému výsledku voleb. Delegáti si také zvolili novou předsedkyni. Krajskou organizaci povede brněnská zastupit...

Pavlovský archeopark vyhlásili v Mexiku nejlepší stavbou z betonu

22.listopadu » iRegiony Impuls
Archeopark v Pavlově na Břeclavsku získal další ocenění. V Mexiku ho vyhodnotili jako nejlepší veřejnou stavbu z betonu. Porotci soutěže Cemex Building Award vyzvedli neobvyklé konstrukční řešení.

Dominikánské náměstí v Brně opraví a auta se na něj možná už nevrátí

20.listopadu » iRegiony Impuls
Po letech odkladů se bude brzy opravovat Dominikánské náměstí v Brně. Zmizí z něj na 70 parkovacích míst, včetně těch pro zastupitele. Proti je paradoxně náměstek pro dopravu Matěj Hollan, který se jinde v centru dlouhodobě snaží auta omezit.

Házenkáři Hranic zpomalili Brno a vyhráli potřetí v řadě

20.listopadu » iDNES.cz
Hraničtí házenkáři nabírají rychlost. Po rozpačitém úvodu, kdy okusili i pocity posledního týmu extraligy, zřejmě hodně obměněný tým našel svou duši. V Brně svedli Cementáři dramatickou bitvu s vítězným koncem 28:26 a prodloužili svou úspěšnou sér...

Tato informační stránka o Anna Vavríková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Anna Vavríková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes