nových článků - klikněte pro zobrazení

Denis Vi

​V sobotu od 15:00 v Edenu proti Karviné

3.února » SK Slavia Praha
Redakce - První jarní zápas je tu! Sešívaní v sobotu vykopnou druhou polovinu sezony ligovým duelem proti poslední Karviné.

Soupiska pro UECL: V kádru Sor i Talovjerov

Redakce - Slavia ve středu potvrdila podobu své soupisky pro vyřazovací fázi Evropské konferenční ligy.

Mladí hráči míří do první i druhé ligy

1.února » SK Slavia Praha
Redakce - Slavia před startem jarní části FORTUNA:LIGY zužuje soupisku. Denis Alijagič míří na půlroční hostování do Slovanu Liberec, kam odchází na přestup také Denis Višinský.

Výhra 4:2 v generálce proti Baníku Ostrava

30.ledna » SK Slavia Praha
Redakce - Slávisté v generálce na start jarní části FORTUNA:LIGY porazili v Edenu Baník Ostrava 4:2. O branky se v průběhu první půle postarali Petr Ševčík, Michael Krmenčík, Srdjan Plavšić a Ondřej Lingr, po pauze soupeř dvěma zásahy snížil.

Tréninkový zápas v Algarve vyhráli modří

15.ledna » SK Slavia Praha
Redakce - Slávisté v sobotu odehráli na soustředění v portugalském Algarve mezi sebou tréninkový zápas. Utkání hrané na 2x45 minut skončilo výhrou „modrého“ týmu 3:1.

Hráči na hostování: Júsuf přihrál na vítězný gól, Alijagič nejlepším střelcem

11.listopadu » SK Slavia Praha
Redakce - Jak se v uplynulém kole dařilo hráčům Slavie na hostování čtěte v našem pravidelném přehledu.

Hráči na hostování: Na střelecké listině Júsuf, Rigo i Alijagić

28.října » SK Slavia Praha
Redakce - Jak se v uplynulém kole dařilo hráčům Slavie na hostování čtete v našem pravidelném přehledu.

Máme nový, omlazený tým. Věřím, že kluci výkonnostně porostou

30.července » SK Slavia Praha
Redakce - Blíží se první kolo ČFL skupiny A, ve kterém sešívaná rezerva narazí na pražskou Admiru. Po náročné přípravě s několika zápasy se kádr pro novou sezonu ustálil.

Slavia bez několika opor remizovala v Jablonci

23.května » SK Slavia Praha
Redakce - Sešívaní s výrazně obměněnou sestavou remizovali v předposledním kole FORTUNA:LIGY na hřišti třetího Jablonce 1:1. Na rychlou trefu Ondřeje Lingra odpověděl Doležal, svěřenci Jindřicha Trpišovského znovu posunuli historicky rekord v nepora…

ONLINE: Od 17:00 proti Jablonci

Redakce - Po vítězství ve finále MOL Cupu čeká sešívané předposlední ligové kolo, jejich soupeřem je domácí Jablonec!

B-tým: Vítězná přestřelka s Libercem

29.dubna » SK Slavia Praha
Redakce - Devět gólů padlo v dalším přípravném duelu B-týmu, který nakonec nad Libercem zvítězil 5:4.

Tato informační stránka o Denis Vi zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Denis Vi" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes