Guillermo Vilas

Vztahuje se k

Král Rafa zase září, diví se i Federer: Jeho návraty jsou neuvěřitelné, nenormální

26.dubna » Aktuálně.cz
Rafael Nadal znovu přesvědčuje sportovní svět, že je nezdolným tenisovým šampionem a skutečným antukovým králem.

Nadal ovládl před French Open další antukový turnaj, Kerberová obhájila ve Stuttgartu

24.dubna » ČT24
Barcelona / Stuttgart - Rafael Nadal vyhrál domácí tenisový turnaj v Barceloně a 49. triumfem na antuce vyrovnal rekord někdejší argentinské hvězdy Guillerma Vilase. Ve finále porazil Keie Nišikoriho 6:4, 7:5 a stejně jako před týdnem na Masters v...

Nadal vyrovnal v Barceloně antukový Vilasův rekord

24.dubna » ČeskéNoviny.cz
Barcelona - Rafael Nadal vyhrál domácí tenisový turnaj v Barceloně a 49. triumfem na antuce vyrovnal rekord někdejší argentinské hvězdy Guillerma Vilase. Ve finále porazil Keie Nišikoriho...

Nadal znovu řádí! Ovládl turnaj v Barceloně a vyrovnal Vilasův rekord

24.dubna » iSport.cz
Rafael Nadal vyhrál domácí tenisový turnaj v Barceloně a 49. triumfem na antuce vyrovnal rekord Guillerma Vilase. Ve finále porazil Keie Nišikoriho 6:4, 7:5 a stejně jako před týdnem na Masters v Monte Carlu ovládl i barcelonský podnik už podeváté.

Nadal je ve skvělé formě, vyhrál další turnaj na antuce

24.dubna » Týden.cz
Rafael Nadal vyhrál domácí tenisový turnaj v Barceloně a 49. triumfem na antuce vyrovnal rekord Guillerma Vilase. Ve finále porazil Keie Nišikoriho 6:4, 7:5 a stejně jako před týdnem na Masters v Monte Carlu ovládl i barcelonský podnik už podeváté.

Nadal vyrovnal v Barceloně antukový Vilasův rekord. Kerberová obhájila ve Stuttgartu

24.dubna » Sport.cz
Rafael Nadal vyhrál domácí tenisový turnaj v Barceloně a 49. triumfem na antuce vyrovnal rekord Guillerma Vilase. Ve finále Španěl porazil Keie Nišikoriho 6:4, 7:5 a stejně jako před týdnem na Masters v Monte Carlu ovládl i barcelonský podnik už p...

Nadal v Barceloně získal 49. antukový titul a vyrovnal rekord Vilase

24.dubna » TenisPortal.cz
ATP BARCELONA - Rafael Nadal podeváté v kariéře vyhrál domácí turnaj v Barceloně. Ve finále porazil dvojnásobného obhájce titulu Keie Nišikoriho a ziskem 49. titulu z antuky vyrovnal rekord Argentince Guillerma Vilase.

Nadal znovu řádí! Ovládl turnaj v Barceloně a vyrovnal Vilaseho rekord

24.dubna » iSport.cz
Rafael Nadal vyhrál tenisový turnaj v Barceloně a 49. triumfem na antuce vyrovnal rekord Guillerma Vilase. Ve finále porazil Keie Nišikoriho 6:4, 7:5.
Boris Becker - Německý tenista
Feliciano López - Španělský tenista
Ivan Lendl - Tenisový trenér a bývalý tenista

Tato informační stránka o Guillermo Vilas zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Guillermo Vilas" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes