Jane Villanueva

Vztahuje se k

Jane the Virgin: Co nás čeká v předposlední epizodě?

12.dubna » Edna.cz
Již zítra nás čeká předposlední díl čtvrté série, a proto jsme si pro vás připravili fotografie a promo právě k epizodě Chapter Eighty.

Jane the Virgin: České titulky k epizodě Chapter Seventy-Eight

6.dubna » Edna.cz
České titulky ke čtrnácté epizodě jsou hotové. Najdete je u epizody Chapter Seventy-Eight . Titulky pro nás přeložila terinka.kavkova , které děkujeme. Po zhlédnutí epizodu nezapomeňte ohodnotit .

Jane the Virgin: S Jane se uvidíme i na podzim

5.dubna » Edna.cz
Jak jsme vám již prozradili v jenom z minulých článků , seriál Jane the Virgin byl obnoven pro pátou řadu, na kterou se můžeme těšit na podzim tohoto roku. Stanice CW to již oficiálně potvrdila, ale zatím není jasné, kolik epizod bude tato série m...

Jane the Virgin: Upoutávka k epizodě Chapter Seventy-Nine

4.dubna » Edna.cz
Jane, Rafael, Petra a JR jdou na dvojité rande. Ale po večeři je Jane nesvá z toho, že ji JR nemá ráda.

Jane the Virgin: Fotografie k patnácté epizodě

1.dubna » Edna.cz
Jane, Rafael, Petra a JR jdou společně na dvojité rande. Mezitím Jane tajně pomáhá Albě s přípravou na největší test v jejím životě.

Jane the Virgin: České titulky ke třinácté epizodě

25.března » Edna.cz
České titulky ke třinácté epizodě jsou hotové. Najdete je u epizody Chapter Seventy-Seven . Titulky pro nás přeložila terinka.kavkova , které děkujeme. Po zhlédnutí epizodu nezapomeňte ohodnotit .

Jane the Virgin: Co nás čeká v epizodě Chapter Seventy-Eight?

23.března » Edna.cz
Xo se snaží učinit důležité rozhodnutí a hledá pomoc u Jane, díky čemuž se ale Rogelio cítí jako vyvrženec. Mezitím se Petra obrací na Rafaela s žádostí o radu ohledně jejího milostného života.

Jane the Virgin: České titulky k epizodě Chapter Seventy-Six

21.března » Edna.cz
České titulky k dvanácté epizodě jsou hotové. Najdete je u epizody Chapter Seventy-Six . Titulky pro nás přeložila terinka.kavkova , které děkujeme. Po zhlédnutí epizodu nezapomeňte ohodnotit .

Jane the Virgin: Bude pátá sezóna poslední?

18.března » Edna.cz
Gina Rodriguez v jednom z rozhovorů prozradila, že pátá série bude poslední. Stanice CW se rozhodla seriál pro pátou sezónu obnovit, ale poté se budeme muset se seriálem i postavami rozloučit.

Jane the Virgin: Upoutávka a fotografie k epizodě Chapter Seventy-Seven

16.března » Edna.cz
Rogelio má schůzku s River Fieldsovou kvůli uvedení The Passions of Santos na americké obrazovky. Vše jde dobře, dokud se Rogelio nedozví, že River se původní koncept The Passions of Santos moc nezamlouvá a má o telelenovele trošku jiné představy.

Jane the Virgin: České titulky k epizodě Chapter Seventy-Five

13.března » Edna.cz
České titulky k jedenácté epizodě jsou hotové. Najdete je u epizody Chapter Seventy-Five . Titulky pro nás přeložila terinka.kavkova , které děkujeme. Po zhlédnutí epizodu nezapomeňte ohodnotit .

Jane the Virgin: Co nás čeká v epizodě Chapter Seventy-Six?

9.března » Edna.cz
Jane a Rafael se konečně rozhodnout říct jejich tajemství, ale přijde úplně jiná reakce, než čekali. Mezitím Xo začíná opět tančit.

Tato informační stránka o Jane Villanueva zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jane Villanueva" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes