Dolce Vita

Vztahuje se k

Prague Food Festival 2018

11.dubna » Informuji.cz
XII. ročník Prague Food Festivalu, který patří mezi nejvěhlasnější... | Praha 2 - (2018-05-25 00:00:00 - 2018-05-27 00:00:00)

Pozvánka na filmovou premiéru sezóny: ZAC POSEN

20.března » JenProŽeny.cz
Závěrečný večer pražského módního týdne Mercedes-Benz Prague Fashion Week (MBPFW) v pátek 23. března 2018 bude patřit hvězdě americké módní scény jménem Zac Posen.

Festival Best of CGD17

16.března » czechdesign.cz
Festival představuje nejlepší z nominovaných prací Cen Czech Grand Design 2017 formou výstavy a bohatého doprovodného programu. Letos se koná 22. – 25. března v prostoru SmetanaQ.

Dokument House of Z a příběh amerického návrháře Zaca Posena

13.března » Žena-in.cz
Závěrečný večer pražského módního týdne Mercedes-Benz Prague Fashion Week v pátek 23. března 2018 bude patřit hvězdě americké módní scény jménem Zac Posen. Magazín Dolce Vita a producent Milosh Harajda totiž ve spolupráci s kinem Lucerna uvedou fi...

Na věku už v módě nezáleží. Úspěšná česká modelka Slezáková fotila s o třicet let starší kolegyní

7.března » Super.cz
Už dávno neplatí, že módním kampaním ve světě vévodí čtrnáctileté dívenky. Světové módní domy naopak nacházejí kouzlo u žen, kterým se do tváře vepsal čas, zkušenosti a moudrost.

Nová naděje českého modelingu nemohla odstartovat kariéru lépe. Takhle Tvrdíková zářila na pařížském týdnu módy

6.března » Super.cz
Na vstup do rozbouřené řeky světového modelingu je zřejmě připravená. O vítězku světového finále nejprestižnější modelingové soutěže Elite Model Look z roku 2016 Janu Tvrdíkovou začíná být v módním světě zájem.

OBRAZEM: Zpívání koled pod vánočním stromem v Citicích

25.prosince » Karlovarský deník
Citice - Stalo se už tradicí, že se obyvatelé Citic na Sokolovsku na Štědrý den večer sejdou na návsi, aby si tady společně zazpívali se sokolovským sborem La Dolce Vita ty nejkrásnější vánoční koledy.

Adventní Tachovsko nabízí Sifon, živý betlém i pohádku

16.prosince » Plzeň.cz
Hned několik zajímavých akcí se koná v těchto dnech na Tachovsku. Tou nejbližší je uvedení pohádky Jak šla kapička do světa. Představení uvidí děti i dospělí o třetí adventní neděli 17. prosince od 15 hodin ve Staré škole v Trpístech. Adventní več...

Backstage / komentovaná prohlídka s Romanem Kvitou

3.prosince » czechdesign.cz
Nahlédněte do zákulisí výroby a příprav jednotlivých produktů předních českých značek. Ve čtvrtek 7. prosince Vám něco ze své práce poodhalí designér Roman Kvita.

Backstage / komentovaná prohlídka s LE BON a mmcité

3.prosince » czechdesign.cz
Nahlédněte do zákulisí výroby a příprav jednotlivých produktů předních českých značek. Ve středu 6. prosince se představí LE BON a mmcité.

Vánoční galakoncert obstará v Železném Brodě Musica Dolce Vita

2.prosince » Naše Jablonecko
Soubor Musica Dolce Vita v neděli 17. prosince od 19 hodin zahraje v Městském divadle Železný Brod v rámci Vánočního galakoncertu. Žofie Vokálková hraje na flétnu, Zbyňka Šolcová na harfu a mezzosopránem k tomu zazpívá Daniela Demuthová.

Tato informační stránka o Dolce Vita zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Dolce Vita" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes