Tomáš Vzorek

Vztahuje se k

Video: Letadlo přistálo podvozkem vzhůru. Pilot vyvázl bez zranění

Pilot se nad řekou Columbia potýkal s technickými potížemi a rozhodl se nouzově přistát. Malé letadlo se ale během přistání otočilo podvozkem vzhůru. Pilot vyvázl bez zranění.

Saddám Husajn vydal rozkaz a zemřelo pět tisíc lidí. Teď je tomu třicet let

17.března » Seznam Zprávy
Další vydání pořadu Svět bez obalu se bude věnovat historicky největšímu chemickému útoku na civilisty. V kurdském městě Halabža zemřelo před třiceti lety pět tisíc lidí.

Zemanova pomoc byla klíčová. Ukrajinský historik o svém věznění na východní Ukrajině

14.března » Seznam Zprávy
Měl jsem vyvrácené klouby a po propuštění jsem se musel učit znovu chodit, popisuje své mučení ve vězení proruských separatistů ukrajinský historik Igor Kozlovskyj.

Přímý přenos: Slet kosmonautů v Brně. Vladimír Remek 40 let od letu vítá v Brně deset kolegů

7.března » Seznam Zprávy
Čtyřicet roků od svého letu do vesmíru oslavuje ve čtvrtek v Brně jediný československý kosmonaut Vladimír Remek. Seznam.cz přináší z oslav přímý přenos.

Napadněte smlouvy s pojišťovnami u finančního arbitra, vybízí skupina klientů další lidi

7.března » Seznam Zprávy
Dvě desítky klientů se spojily a burcují i další, aby vytvořili tlak na pojišťovny. Nelíbí se jim, jak mají nastavené smlouvy u investičního životního pojištění, kde platí vysoké poplatky. Ve čtyřech případech v jejich prospěch rozhodl finanční ar...

Naučit fandit lidi slušně? Boj, který hokej neumí vyhrát. „Kluby situaci podcenily,” říká šéf extraligy Řezníček

28.února » Seznam Zprávy
Hokejová extraliga po olympiádě vrcholí: Jak bude během emotivního finiše sezony vypadat zatím marný boj s vulgárními fanoušky? Podívejte se na rozhovor s šéfem soutěže Josefem Řezníčkem.

Tato informační stránka o Tomáš Vzorek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tomáš Vzorek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes