Karel Weinlich

Vztahuje se k

Věční proutníci. Co s nimi?

30.ledna » i60.cz
Lichotky. Galantní chování. Občas nějaké to sáhnutí. Vtipy s erotickým podtextem. Zkrátka, když je v blízkosti žena, pozornost je zbystřena. Znáte je ze svého okolí? Když je nějaký muž takzvaný proutník, často se to projevuje i ve velmi vysokém věku.

Milan Navrátil: Panna a růže

19.listopadu » ČRo 2 - Praha
Pohádku o ošklivém netvorovi, který miluje krásnou dívku, poslouchejte do neděle 26. listopadu 2017.

Waclaw Golembowicz: Pekelný stroj

24.srpna » ČRo 2 - Praha
Z Chemických případů Sherlocka Holmese. V hlavních rolích Bohumil Záhorský a Jaromír Spal. Poslouchejte až do čtvrtka 31. srpna 2017.

Waclaw Golembowicz: Opilý pavouk

23.srpna » ČRo 2 - Praha
Nová dobrodružství Sherlocka Holmese a Dr. Watsona, které ale sir Doyle nenapsal. Poslouchejte až do středy 30. srpna 2017.

Waclaw Golembowicz: Pohlednice z Brightonu

22.srpna » ČRo 2 - Praha
Nová dobrodružství Sherlocka Holmese a Dr. Watsona, které ale sir Doyle nenapsal. Poslouchejte až do úterý 29. srpna 2017.

Waclaw Golembowicz: Brilianty Lorda Sandwiche

21.srpna » ČRo 2 - Praha
Nová dobrodružství Sherlocka Holmese a Dr. Watsona (hrají Bohumil Záhorský a Jaromír Spal), které ale sir Doyle nenapsal. Poslouchejte až do pondělí 28. srpna 2017.

Eduard Cupák - puntičkář s podmanivým hlasem

16.července » ČRo 2 - Praha
Nahlédněte do soukromí známého herce prostřednictvím vzpomínek jeho kolegů a přátel. Dušan Klein, Marcel Vašinka, Karel Weinlich nebo taky Cupákův životní partner Václav Květ prozradí mimo jiné, jaký byl život homosexuála v dobách socialismu.

Herečka Lenka Termerová vystupuje v muzikálu Funny Girl. „Měla jsem chuť to zkusit,“ říká

Možná ji znáte z televizních seriálů, z divadelních rolí ve Studiu Ypsilon, nebo také ze slavného broadwayského muzikálu Funny Girl, pokud jste v nedávné době navštívili Studio DVA. Herečka a držitelka Českého lva Lenka Termerová přiznává, že roli...

Tato informační stránka o Karel Weinlich zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Karel Weinlich" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes