Christian Wulff

Vztahuje se k

Pohled německé novinářky: Němci nejsou tak spokojení, ale nevidí k Merkelové dobrou alternativu

24.září » Forum24
Nevím, jak to vypadá jinde v Německu, ale tady v jižním Bádensku, mezi Bodamským jezerem a sopkami Hegau slibuje ranní slunce krásný volební den. Ve vedlejším městě se dnes chystají „ekologické trhy“ a o vesnici dál připravuje místní hudební spole...

Němce dráždí jejich politici – důchodci

2.září » Novinky.cz
U všech tří už stojí za jménem zkratka a. D., tedy ve výslužbě. Někdejší kancléř a dva bývalí prezidenti – byť v různé míře – brnkají v posledních dnech veřejnosti ve Spolkové republice na nervy.

Robert Schuster: Schröderovy a Wulffovy sporné kšefty posilují předsudky vůči politikům

Za něco více než měsíc proběhnou v Německu volby do Spolkového sněmu. Voliči tak budou mít možnost vystavit účet nejenom aktuální vládě kancléřky Angely Merkelové, ale i politikům obecně.

Richard Seemann: Dolnosaské aféry čeří vodu německé politiky před volbami

9.srpna » ČRo
Zhroucení dolnosaské vlády sociálních demokratů a Zelených v druhé největší německé spolkové zemi nastartovalo závěrečnou fázi politického boje měsíc před parlamentními volbami. Stalo se tak poté, co se rozpadla těsná červeno-zelená většina v zems...

Bývalý německý prezident čelí ostré kritice. Pobírá doživotní rentu, ale našel si „vedlejšák“ v turecké firmě

6.srpna » info.cz
Bývalý německý prezident Christian Wulff čelí ostré kritice levicových politických stran. Přestože mu náleží doživotní renta, přijal místo prokuristy v turecké módní firmě. Píše o tom dnes list Bild am Sonntag.

Exprezident Wulff si k rentě přivydělává v turecké firmě, levice zuří

6.srpna » iDNES.cz
Bývalý německý prezident Christian Wulff čelí ostré kritice levicových politických stran. Přestože mu náleží doživotní renta, přijal místo prokuristy v turecké módní firmě, uvedl nedělní list Bild am Sonntag. Další články k tématu: Musíme se nauči...

Bývalý německý prezident Wulff si přivydělává v turecké firmě

6.srpna » Novinky.cz
Bývalý německý prezident Christian Wulff čelí ostré kritice levicových politických stran. Přestože mu náleží doživotní renta, přijal místo prokuristy v turecké módní firmě. Píše o tom v neděli list Bild am Sonntag.

Německý exprezident Wulff čelí kritice. Přivydělává si v turecké módní firmě

6.srpna » Euro.cz
Bývalý německý prezident Christian Wulff čelí ostré kritice levicových politických stran. Přestože mu náleží doživotní renta, přijal podle listu list Bild am Sonntag místo prokuristy v turecké módní firmě.

Německá levice kritizuje bývalého prezidenta Wulffa. Přivydělává si v turecké firmě

6.srpna » E15.cz
Bývalý německý prezident Christian Wulff čelí ostré kritice levicových politických stran. Přestože mu náleží doživotní renta, přijal místo prokuristy v turecké módní firmě.

Německý exprezident Wulff si přivydělává v turecké módní firmě, ačkoliv má zajištěnu doživotní rentu

6.srpna » iHNed.cz
Koncem dubna začal německý exprezident Christian Wulff pracovat v turecké módní firmě Yargici. Šéf její německé pobočky Erik Schaap uvedl, že bývalý prezident jí radí v právnických záležitostech. Levice Wulfa kritizuje a pokusí se o změnu zákona o...

Bývalý německý prezident si přivydělává v turecké firmě, píše tisk

6.srpna » Echo24.cz
Bývalý německý prezident Christian Wulff čelí ostré kritice levicových politických stran. Přestože mu náleží doživotní renta, přijal místo prokuristy v turecké módní firmě. Píše o tom nedělní list Bild am Sonntag.

Tisk: Bývalý německý prezident si přivydělává v turecké firmě

6.srpna » ČeskéNoviny.cz
Berlín - Bývalý německý prezident Christian Wulff čelí ostré kritice levicových politických stran. Přestože mu náleží doživotní renta, přijal místo prokuristy v turecké módní...

Tato informační stránka o Christian Wulff zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Christian Wulff" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes