Jan Ziegler

Vztahuje se k

Jan Ziegler: Brněnské nádraží a zločinné referendum

Tento spor v moravské metropoli je pádným argumentem proti lidovému hlasování. Chystaný přesun hlavního nádraží je odborný problém, a jako takový by se měl řešit. Tedy mezi dopravními odborníky.

Jan Ziegler: Hanebné a špinavé ruské praktiky proti českým hokejistům

Už Karel Havlíček Borovský napsal, že pro Rusy jsou podvody něčím normálním a hrdinou je ten, komu se povede nejlepší podraz, například hvězdou je obchodník, který prodá šunt za velké peníze.

Jan Ziegler: Rusové mučí vězně, ale viní z toho druhé

21.února » ParlamentniListy.cz
Noviny Izvestija napsaly, že ruský hacker Jevgenij Nikulin v českém vězení umírá. Načež jeho matka napsala dopis prezidentu Zemanovi, aby synkovi pomohl z basy. Pro to ovšem neexistuje jediný důvod.

Jan Ziegler: Násilník Kotrba napadl lidi pepřovým sprejem

19.února » ParlamentniListy.cz
Mohla z toho být tragédie. Samozvaný politický a mediální analytik, jenž se vydává za novináře, zaútočil na bezdomovce, kteří po něm chtěli nějaké drobáky. K jejich napadení přitom neměl žádný důvod.

Jan Ziegler: Císař Zikmund – špičkový evropský politik a vynikající český král

16.února » ParlamentniListy.cz
Toto výročí by nemělo zapadnout. Před 650 lety se 14. února 1368 narodil v Norimberku syn českého krále Karla IV a jeho čtvrté manželky Alžběty Pomořanské Zikmund. Později získal uherskou královskou korunu.

Českobudějovičtí studenti řešili v Portugalsku problémy s vodou

České Budějovice - V rámci projektu Voda v krajině z programu Evropské unie Erasmus se sešli na týdenním pobytu s mladými lidmi z dalších čtyř zemí.

Jan Ziegler: Fakta jsou jasná, Rusko není vzorem

14.února » ParlamentniListy.cz
Ta čísla jsou přesvědčivá a pravdivá. Ukazatelé použité v grafice jasně dokazují, že Rusko zaostává a rusofilové mohou křičet, kopat nožičkami, vztekat se, ale to je tak jediné, co mohou dělat. Pravda se překřičet nedá.

Jan Ziegler: Valentýnky, žádná Amerika, ale skvělá propagace dopravce

12.února » ParlamentniListy.cz
Vybrané autobusy a trolejbusy českobudějovického Dopravního podniku povezou na Den svatého Valentýna vzkazy zamilovaných. Není to žádné kopírování cizích vzorů, ale pěkná akce pro lidi.

Izraelské útoky jsou v pořádku, Asad má, co si zasloužil

12.února » Pravý prostor
JAN ZIEGLER Je jasné, že Židovský stát velmi tvrdě odpoví na jakékoliv napadení svého území. Smutné historické zkušenosti se sousedními arabskými státy jej k tomu opravňují a dron přiletěl jako první ze Sýrie. Odpověď na sebe nenechala dlouho čeka...

Jan Ziegler: Izraelské útoky jsou v pořádku, Asad má, co si zasloužil

11.února » ParlamentniListy.cz
Je jasné, že Židovský stát velmi tvrdě odpoví na jakékoliv napadení svého území. Smutné historické zkušenosti se sousedními arabskými státy jej k tomu opravňují a dron přiletěl jako první ze Sýrie.

Jan Ziegler: Chcete czexit, tak poletíte jako první

10.února » ParlamentniListy.cz
Chytří lidé berou vážně názory renomovaných odborníků. Takže když je Hospodářská komora ČR je zásadně proti czexitu, zajímá mě proč. Jistý východočeský podnikatel se s touto hrozbou vypořádal originálně.

Jan Ziegler: Karel Slezák zemřel, byl to člověk

Respektujme prosím bolest pozůstalých a zanechme trapných komentářů. Můžeme si o jeho předchozích skutcích myslet, co chceme, ale cesta do míst odkud není návratu, všechno mění.
Vladimír Dryml - Politik za ČSSD

Tato informační stránka o Jan Ziegler zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Ziegler" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes