Julie Zugarová

Related to

Vzlétněte s ní do oblak. Majitelka největších balonů českého šoubyznysu kryla své přednosti jen bezpečnostními pásy

20.February » Super.cz
Už několikrát jsme vám exkluzivně představili fotky Julie Zugarové (28) v odvážných polohách. Člověk by řekl, že některé snímky už nemůžou být odvážnější. A přece se majitelka největšího silikonového poprsí v Čechách opět překonala.

GALERIE: Holé zadky elitních českých modelek v centru Prahy. Pohled pro Bohy

7.February » Prásk!
Přehlídka spodního prádla nemusí být vždy atraktivní. Ale ve stísněných prostorech jednoho z pražských barů se nebylo s nahotou kam skrýt...

Pánové, pokochejte se pohledem na největší balony českého šoubyznysu, dokud to jde. Tahle sexbomba prý končí

6.February » Super.cz
Většinou se předvádí už jen před objektivem fotoaparátu, po několikaměsíční pauze ale Julie Zugarová (28) znovu provětrala největší poprsí českého šoubyznysu i na přehlídce spodního prádla.

Sen každého zemědělce: Majitelka největšího poprsí v českém šoubyznysu špulila zadeček na traktoru

24.January » Super.cz
Když se vysloví pojem „vesnice“, tak si asi těžko vybavíte Julii Zugarovou (28) . Ale protiklady se přitahují a fotomodelka s největším silikonovým poprsím v šoubyznysu nafotila snímky pro českého výrobce zemědělské techniky.

Nespoléhá se jen na své přírodní trojky. Prsatá dvojnice Borhyové se hodlá stát novou filmovou hvězdou

19.December » Super.cz
Doposud byla známá tato majitelka přírodních trojek jako modelka a Playmate. Eva Perkausová ale nechce jít stejnou cestou jako Julie Zugarová nebo Dominika Mesarošová a snaží se uplatnit i v jiných sférách šoubyznysu.

Silikonová prsatice vedle sebe nesnese žádná ořezávátka. Její vysněný muž se musí umět prát

18.December » Super.cz
Sexbomba Julie Zugarová (28) není zrovna sportovní typ. Vnadná kráska se ale ráda na sport dívá a nejvíce ji baví bojové sporty.

Julie, tohle ale není tvůj přítel! Zadaná prsatice s největšími silikony v šoubyznysu se tiskla k tomuto potetovanému fešákovi

10.December » Super.cz
Když jsme se naposledy setkali na večírku s Julií Zugarovou (28) , pochlubila se nám, že je po delší době ve vztahu, a navíc velmi šťastná.

Souboj silikonů: Zugarová opět vyvenčila své balóny, sekundovala jí u toho sexbomba Mesarošová

9.December » Super.cz
Pyšní se největším silikonovým poprsím u nás. Julie Zugarová (28) trumfla i Dominiku Mesarošovou (29) , když si nechala na svém hrudníku vyrobit silikonové šestky. Po dlouhé době je zase vyvenčila v pořádně upnutém topu. A že se bylo na co dívat.

Pánové, máte smůlu. Tato majitelka silikonových osmiček už bohužel není k mání

19.November » Super.cz
Pro muže, kteří tajně toužili po tom, že silikonová kráska Julie Zugarová (28) se jednou stane jejich partnerkou, si budou muset nechat zajít chuť. Nebo aspoň na čas. Chirurgicky vylepšená brunetka, která je naprosto nepřehlédnutelná díky největší...

Pas má útlý jako vosa. Kovandová soupeří s Bučkovou o přízeň fotografa!

19.November » POPstory.cz
Slehla se po ní doslova zem. Miss World 2013 Lucie Kovandová (21) se na chvíli skryla do ulity před Českou republikou, aby opět vystrčila růžky a předvedla své luxusní tělíčko na sexy glamour fotografiích.

Sexbomba Zugarová se ještě víc vylepšila: Ňadra už si nejspíš zvětšit nemůže, přifoukla si proto rty

15.November » Super.cz
Julie Zugarová (28) se dlouho neobjevila na veřejnosti, teď si ale fanoušci silikonové krásy přišli na své. Někdejší finalistka České Miss, ročníku 2009, vyrazila na večerní akci nejen jako host, ale dokonce se prošla i po mole.

Sexy misska Kovandová: Odhalila svůj klenot!

13.November » Aha!
Jindy cudná Česká Miss World 2013 Lucie Kovandová (21) vystavila své vnady před objektivem. A v odhalování nezůstala sama. Na focení si přihřála polívičku i sililkonová prsatice Julie Zugarová (28), která dělala Lucii křoví.
Miroslav Šimůnek - Český herec
Hana Mašlíková - Česká modelka a moderátorka
Lucie Králová - Modelka
Vlaďka Erbová - Moderátorka
Monika Bagárová - Česká zpěvačka
Jiří Šlégr - Politik

Tato informační stránka o Julie Zugarová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Julie Zugarová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2015 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes