Julie Zugarová

Related to

Julie, ty máš tedy zbraně! Sexbomba s největšími balóny v ČR provokuje!

14.January » ★ STARonline.cz
Má asi největší poprsí mezi modelkami a v českém šoubyznysu, je mladá, krásná a děsně provokativní. Přitom je Julie Zugarová ve své podstatě hodně cudná.

Vyzývavá Hrachovcová, Ornella a Rolins v plavkách i vnadná Bílá: Tyhle celebrity letos podlehly mánii peprných selfíček

26.December » Super.cz
Selfíčkové mánii letos podlehla celá plejáda celebrit. A řada z nich se nebála na sociální síti zveřejňovat i poněkud lechtivější snímky. Přebornicí v tomto smyslu byla především herečka Kateřina Hrachovcová (40) . Ta se i po čtyřicítce pyšní perf...

Modelka Zugarová s megabalónama: To jsou tedy obří rozdíly!

16.December » ★ STARonline.cz
Modelka se snad největším poprsím u nás Julie Zugarová je přesně typ ženy, které se člověk, i kdyby sebevíce chtěl, nemůže dívat do očí. Na křtu kalendáře Sociální rozdíly 2016 byla středem pozornosti.

Divže prádlo zakrylo její obří vnady. Majitelka největších silikonů nafotila nejžhavější snímky své kariéry

30.November » Super.cz
Po krátké pauze o sobě Julie Zugarová (29) dává opět vědět. Modelka s největším silikonovým poprsím v českém šoubyznysu před nedávnem nafotila sexy snímky s fotografem Radimem Kořínkem.

Nejsilikonovější profil na českém internetu? Rozhodně tenhle!

25.November » eXtra.cz
Poznáte podle fotky, komu patří tohle tělíčko? Jedná se o největší silikonová prsa českého šoubyznysu. Majitelkou tohoto plného hrudníku je dříve nenápadná myška, která dnes nese přezdívku Miss plastika. Tu si nevysloužila jen svým umělým poprsím ...

Nenechává se modelovat jen plastickou chirurgií. Sexbomba Zugarová na svém těle tvrdě dře

25.November » Super.cz
Cvičení s vlastní váhou má v případě Julie Zugarové (29) hned jiný rozměr. Majitelka největšího silikonového poprsí českého šoubyznysu se díky závaží na svém hrudníku někdy pořádně nadře. Pravda je ale taková, že finalistka České Miss 2009 je v po...

Tuhle sexbombu nepřehlédnete. Majitelka největšího silikonového poprsí rozpohybovala své míče v rytmu techna

28.August » Super.cz
K létu patří festivaly a těch si Julie Zugarová (28) naplno užívá. O víkendu s kamarády dováděla na festivalu Mácháč 2015 .

Tyhle trojúhelníčky mají obrovskou výdrž: Zugarová se v pražských ulicích svlékala za bílého dne

24.August » Super.cz
Lesklé obálky pánských časopisů nejsou jediným místem, kde můžete vídat Julii Zugarovou (28) ve spodním prádle. Nedávno se v nedbalkách pohybovala přímo na ulici. Finalistka České Miss roku 2009 totiž fotila snímky s fotografem Tomášem Jankem, kte...

Její extrémní hrudník je výsledkem dvou operací, zbytek těla si Zugarová modeluje sama

18.August » Super.cz
Poprsí si nechala Julie Zugarová (28) přifouknout hned dvakrát a o přirozené plnosti jejích rtů by se dalo jistě také polemizovat, jinak ale finalistka České Miss 2009 svou postavu modeluje klasicky a postaru cvičením.

Tohle bronzové opálení prý majitelka největších silikonů v českém šoubyznysu nezískala u moře. Věříte jí to?

11.August » Super.cz
Její chirurgicky vylepšené tělo je jako stvořené k tomu, aby ho vystavovala v bikinách. Namísto písčitých pláží se ale Julie Zugarová (28) letos vystavuje ve své domovině na Pálavě.

6 nadupaných silikonových dekoltů: Které vypadají jako pravé a které připomínají ohromné melouny?

7.August » eXtra.cz
Mezi českými krasavicemi se rozjel ve velkém trend silikonových prsou. Některé to přiznaly, některé zarytě mlčí o tom, že se jim najednou zvětšil hrudník. Ale u které se plastika povedla a která si tím spíš zničila postavu? Posuďte sami v naší fot...

Česká Miss plastika Zugarová: Proč má jedno prso výš než druhé?

5.August » Blesk.cz
Před šesti lety, kdy v České Miss 2009 bojovala o titul, vypadala Julie Zugarová (28) atraktivně a přirozeně. Ale touha po dokonalosti z ní pomalu, ale jistě dělá silikonové monstrum.
Miroslav Šimůnek - Český herec
Hana Mašlíková - Česká modelka a moderátorka
Lucie Králová - Modelka
Vlaďka Erbová - Moderátorka
Monika Bagárová - Česká zpěvačka
Jiří Šlégr - Politik

Tato informační stránka o Julie Zugarová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Julie Zugarová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2016 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes