15
nových článků - klikněte pro zobrazení

Martina Zvěřinová

Nepříznivé počasí neodradilo

Téměř pět tisíc závodníků neodradilo první dubnový víkend nepřiznivé počasí. Byli na startu závodů oblastních soutěží v orientačním běhu, v sobotu jich bylo na pořadu 12, v neděli pak další tři.

Nelehký návrat z home office zpět do kanceláře

V posledních měsících se protiepidemická opatření vlády rozvolňují. Společnosti, které před více než rokem přistoupily k novým způsobům fungování svých zaměstnanců na pracovišti, některá omezení v chodu firem postupně ruší a povolávají své zaměstnan…

Plošné testování zaměstnanců, nebo funkční chytrá karanténa ve firmě

18.listopadu » Bankovní poplatky.com
Poslední novinkou z dílny české vlády je návrh na plošné testování zaměstnanců ve firmách, které sklidilo okamžitou vlnu kritiky z řad podnikatelů. Ti tvrdí, že plošné testování ničemu nepomůže, zbytečně zvýší firemní náklady a potenciálně podsekne …

M ČR štafet: obhajoba titulů žen OK 99 a mužů SK Žabovřesky

Mistrovství ČR štafet uspořádal v Jakubčovicích (louka u Honova mlýna) Orientační běh Opava. Tituly z loňského roku obhájily ženy OK 99 Hradec Králové a muži SK Žabovřesky Brno.

Ve Smrčku nejlepší Zvěřinová a Petržela

V závěru druhého červencového týdne proběhly první letošní vícedenní závody - 27. ročník H.S.H Vysočina cup.

Štafety v Kořenově

Český pohár štafet pokračoval v Kořenově. V ženách si vítězství odnesla štafeta SK Severka Šumperk, v mužích byl nejlepší tým SK Žabovřesky.

Klasika a krátká trať v Divčích dolech

Žebříček B-Čechy východ skončil dvěma závody v Chocni (současně to byly i závody počítané do Východočeského poháru a do Ligy Vysočiny).

Jan Procházka a Adéla Bogárová nejlepší na Rumcajsových mílích

Třídenní závody Rumcajsovy míle proběhly v Zámostí-Blatech. V mužích si odnesl vítězství Jan Procházka, v ženách byla nejlepší Adéla Bogárová.

Náročná klasika u Doks

Ve Skalce u Doks připravily společně Oddíl OB Kotlářka a OK Doksy velmi náročnou klasiku Manufaktura Českého poháru. V elitě si pro vítězství doběhli Vojtěch Král a Denisa Kosová.

Tato informační stránka o Martina Zvěřinová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martina Zvěřinová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes