Jitka Zvolská

Vztahuje se k

Baťovské principy v současném podnikání. Utopie nebo návod na úspěch?

28.září » Novinky.cz
Nadace Tomáše Bati – ambasador filozofie Tomáše Bati a nositel odkazu Baťa pro současnost, pořádá ve dnech 19. - 20. října ve Zlíně tematickou dvoudenní konferenci Principy Baťa v praxi. Cílem setkání je sdílení baťovských myšlenek a principů.

Naším mořem je vzduch, baťovské letectví inspiruje odborníky i děti

21.září » Novinky.cz
Nadace Tomáše Bati přiblíží baťovské letectví také dětem, a to prostřednictvím tvořivé dílničky v rámci Sousedského festivalu, který se uskuteční ve zlínském parku Komenského 23. září od 14.00 hodin. Děti si budou moci vyrobit vlastní letecká baťo...

Zlínské odpoledne s méďou Tomem nejenom pro děti

14.června » Novinky.cz
Ve čtvrtek 15. června se ve zlínském parku Komenského uskuteční Odpoledne s méďou Tomem - hry, malování, čítárna s Pavlem Vackem.

Vítězem soutěže Manažerem nanečisto se stal studentský tým z Ostravy

28.května » Novinky.cz
Ve středu 24. května se v Praze uskutečnilo národní finále soutěže Manažerem nanečisto 2017. Soutěž již po sedmé uspořádala zlínská Nadace Tomáše Bati ve spolupráci s neziskovou vzdělávací organizací JA Czech. Vítězem se stal tým studentů z ostrav...

Týden Baťa přilákal stovky návštěvníků

22.května » Novinky.cz
V minulém týdnu uspořádala Nadace Tomáše Bati první ročník festivalu TB – Týden Baťa. Zájem stovek návštěvníků o možnost prohlédnout si Baťovu vilu překvapil samotné organizátory.

Ve Zlíně chystají první ročník baťovského festivalu

12.května » Novinky.cz
Ve dnech 15. - 19. května proběhne v prostorách Baťovy vily Zlín první ročník festivalu TB - Týden Baťa, jehož cílem je přiblížit nadčasovost baťovského odkazu široké veřejnosti.

Oslava 1. máje s Nadací Tomáše Bati

3.května » Novinky.cz
Letos již po dvacáté zorganizovala Nadace Tomáše Bati oslavu 1. máje v prostorách vily Tomáše Bati a přilehlé zahrady ve Zlíně.

1. máj u Baťů. V Nadaci Tomáše Bati podvacáté v řadě

1.května » Zlin.cz
ZLÍN - Velmi početná účast malých i velkých, rodina Baťova na místě u své vily včetně nejmladšího z Tomášů, tedy pravnuka zakladatele obuvnické slávy Zlína. Top byla letošní solava Prvního máje u vily Tomáše Bati ve Zlíně.

Baťova Lockheed Electra se vrací domů

28.dubna » Novinky.cz
Letoun Lockheed Electra OK-TCB 1. máje 2017 dorazí na letiště v Otrokovicích. Připomeneme si 80 let od přistání Jana A. Bati po ukončení mezikontinentální obchodní cesty. Připraven je i bohatý doprovodný program, letecká exhibice a výstava v prost...

Svátek práce v baťovském Zlíně

28.dubna » Novinky.cz
Kde jinde oslavit svátek práce než u otce nových pracovních metod a řízení? Samosebou na zahradě s rozkvetlými stromy a taky magnoliemi. Na tradiční oslavy prvního máje firmy Baťa navázala zlínská Nadace Tomáše Bati v roce 1998. Od té doby je pořá...

Nadace Tomáše Bati představuje v rámci Zlín Design Week nový Knihomodul Baťa

21.dubna » Novinky.cz
Stojím zde tiše, ale majestátně. Těmito slovy je možné představit koncepci knihomodulu Baťa ve veřejném prostoru Zlína. Tiše, ale důrazně dává světu vědět, že genius loci města je nepopiratelně spojen s fenoménem Baťa.

Oblastní kolo soutěže objevující nové vědce hostil Zlín

27.března » Novinky.cz
Soutěž FameLab se snaží objevit nové vědce, kteří dokáží ostatní lidi přimět k tomu, aby vnímali svět z jiné perspektivy - a to během pouhých tří minut. Oblastní kole se uskutečnilo 25. března ve Zlíně.

Tato informační stránka o Jitka Zvolská zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jitka Zvolská" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes