Lenka Zvonková

Vztahuje se k

Senioři se mohou na besídce naladit na Vánoce

8:19 » Zlin.cz
VALAŠSKÉ KLOBOUKY – Příjemnou atmosféru blížících se vánočních svátků budou moci senioři z Valašských Klobouk, Lipiny, Smoliny i Mirošova načerpat na besídce. Serveru Zlin.cz o ní pověděla mluvčí kloboucké radnice Lenka Zvonková.

Radnice vyhlásila vítěze jarmekové soutěže

9.prosince » Zlin.cz
VALAŠSKÉ KLOBOUKY – Letošní 26. ročník Valašského mikulášského jarmeku doprovodila pětice tradičních jarmekových soutěží, které rok co rok dokazují, že jsou na Valašskokloboucku lidé šikovní a zruční a že dbají na udržování tradic. Vyhlášení jejic...

Při Jarmeku mohou lidé nechat auta mimo centrum a využít mimořádné dopravy

30.listopadu » Zlin.cz
VALAŠSKÉ KLOBOUKY – Dopravní situace bývá při Valašském mikulášském jarmeku nezřídka oříškem, a proto organizátoři připravili několik opatření, kterými se budou snažit případným potížím s průjezdností i parkováním předejít. O jaká opatření jde, př...

Lidé mohou přispět do jarmekových soutěží svými výrobky a výpěstky

28.listopadu » Zlin.cz
VALAŠSKÉ KLOBOUKY – Valašský mikulášský jarmek, který se ve Valašských Kloboukách chystá na sobotu 2. prosince, opět ozdobí tradiční soutěže. Hledat se v nich bude nejchutnější kysané zelí, nejlepší domácí chleba, nejpěknější jablko, nejhezčí peče...

Žáci v Kloboukách diskutovali o problémech na školním fóru

27.listopadu » Zlin.cz
VALAŠSKÉ KLOBOUKY – Základní škola Valašské Klobouky před několika dny uspořádala školní fórum, které bylo první akcí svého druhu ve Zlínském kraji. Server Zlin.cz o tom informovala mluvčí valašskokloboucké radnice Lenka Zvonková.

Na jarmeku bude ukázka starých řemesel i pravá valašská kyselice

22.listopadu » Zlin.cz
VALAŠSKÉ KLOBOUKY - Tradiční Valašský mikulášský jarmek se ve Valašských Kloboukách uskuteční v sobotu 2. prosince. Lidé zde budou moci obdivovat stará a pomalu zapomenutá řemesla, serveru Zlin.cz to sdělila mluvčí města Lenka Zvonková.

Návštěvníci Valašského jarmeku se seznámí se starými řemesly

22.listopadu » Týden.cz
Návštěvníci Valašského mikulášského jarmeku ve Valašských Kloboukách na Zlínsku se budou moci seznámit se starými řemesly.

Na půdě pečovatelského domu vzniknou nové byty, poslouží lidem v nouzi

14.listopadu » Zlin.cz
VALAŠSKÉ KLOBOUKY - V půdních prostorách domu s pečovatelskou službou ve Valašských Kloboukách začalo vznikat pět nových bytů, z nichž čtyři budou určené lidem, kteří se vinou nepříznivých životních okolností ocitnou bez střechy nad hlavou. Server...

Valašské Klobouky budují pět bytů

14.listopadu » Regiony 24.cz
V půdních prostorách domu s pečovatelskou službou ve Valašských Kloboukách začalo vznikat pět nových bytů, z nichž čtyři budou určené osobám, které se vinou nepříznivých životních okolností ocitnou bez střechy nad hlavou.

Autobusové nádraží v Kloboukách bude pro cestující přehlednější

23.října » Zlin.cz
VALAŠSKÉ KLOBOUKY - Od 1. listopadu se budou moci cestující na autobusovém nádraží ve Valašských Kloboukách orientovat v odjezdech spojů podle směrových označníků a tabulí s rozpisem časů. Serveru Zlin.cz to oznámila mluvčí města Lenka Zvonková.

Lidé se budou moci dovědět podrobnosti o chystané stavbě nové přehrady na Zlínsku

11.října » Zlin.cz
VALAŠSKÉ KLOBOUKY - Lidé, které zajímá projekt výstavby nové přehrady na Zlínsku, vodního díla Vlachovice, se mohou zúčastnit informační schůzky s odborníky. Serveru Zlin.cz to uvedla mluvčí valašskokloboucké radnice Lenka Zvonková.

Projekt vodního díla Vlachovice se představí veřejnosti

Veřejnost z celé správní oblasti obce s rozšířenou působností Valašské Klobouky je zvána na informační schůzku věnovanou vodnímu dílu Vlachovice.

Tato informační stránka o Lenka Zvonková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lenka Zvonková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes