Abicko.cz

Popis:

Dětský portál při časopisu ABC.

URL:

http://www.abicko.cz/

Katalog:

Ostatní

Publikuje:

2,8 položek/den

Deskovinky recenzují: Lorenzo il Magnifico

13:27
Pojďme se společně vrátit o několik století do minulosti, do časů, kdy malebné Florencii vládly bohaté rody. Do časů italské renesance.

Je těhotenský test stoprocentní?

12:06
Ahoj Mourrisone, jsem zoufalá, v lékárně jsem si koupila těhotenský test a vyšel mi pozitivně. Je to jistý, že jsem těhotná? Strašně se bojím. Mája

Začínáme s Lego Worlds: Postav si svůj svět

12:06
V našem novém seriálu návodů si ukážeme různé tipy a triky, jak stavět z Lega. Nemusíte však tahat krabici plnou kostek z pod postele, svůj stavebnický um totiž budeme prohlubovat ve virtuální Lego stavebnici – tedy ve hře Lego Worlds.

Záhady tajuplných civilizací: Kam zmizely?

12:06
Na světě není člověka, jemuž by se za život nepodařilo něco neztratit. Ať už se jedná o předmět menší či větší velikosti, stačí chvilková nepozornost - a už je pryč! Jak se může stát, že se ztratí celá civilizace? Vydejte se po stopě legendám, jež tato záhadná zmizení obestírají!

Elon Musk představuje novinky od Tesly: Semi & Roadster

19.února
Automobilka Tesla představila dvojici aut, která mají přinést revoluci na silnice. Supermoderní elektrotahač Semi a extrémně rychlý sporťák Roadster.

Pražské Jezulátko: Ježíškova slavná soška

19.února
Chrám Panny Marie Vítězné je hned druhou nejnavštěvovanější církevní památkou hlavního města. Jeho hlavním lákadlem je ani ne půl metru vysoká plastika pražského Jezulátka. Ježíškova slavná soška má dramatickou historii.

Podivuhodná místa: Gejzír Fly

19.února
Tento gejzír nám připomíná pokémony. Vypadá totiž jako mix mezi Dittem a Mukem. Pojďte navštívit tohle podivuhodné místo společně s námi.

Jsem líný chodit do školy

19.února
Ahoj Mourrisone, skoro žádný den se mi nechce vstávat a nechce se mi chodit do školy. Nejraději bych byl pořád doma. Jarda

Super trapný dotaz – můžu?

18.února
Ahoj Mourrisone, můžu mít super trapnou otázku. Na internetu jsem četl, že bysme si my kluci měli při koupání přetahovat předkožku na penisu. Je to pravda? A proč? Dík, Ondra.

Rodičům vadí, že chodím jen v černém

17.února
Ahoj Mourrisone, mám hrozně ráda černou barvu a chci chodit jenom v černým. Jenže máma s tátou, teda spíš máma mi furt kvůli tomu nadává. Co mám dělat? Mourrison

Mám natržený vaz

16.února
Ahoj Mourrisone, v neděli jsem se vrátil z hor, kde jsem měl úraz. Nějakej snowboardista mě sejmul a já spadl. Nevypnula mi lyže a já jsem si prý natrhl vaz v koleni. Hrozně to bolí a všichni mě teď straší, že už nebudu moct lyžovat. Je to pravda? Díky za odpověď. Michal

Jak na Ylands 6: Automobily

16.února
V posledním díle našeho seriálu o české stavitelské hře Ylands se podíváme na zoubek automobilům - jak je postavit? A jaké se dají postavit? Podívejte se na to!

Totální měření: S čím pracuje zeměměřič

15.února
Změřit ábíčko nebo stůl, na kterém leží, není žádný problém. Jak ale stanovit rozměry něčeho podstatně většího – koryta řeky, výšku věže nebo dokonce výšku hory?

Zamilovala jsem se do své spolužačky

15.února
Ahoj Mourrisone.....už od malička vím, že se mi líbí obě pohlaví. Já se úplně brutálně zamilovala do své spolužačky...ona je sice na holky, ale nemám u ní šanci. Jsme veliké kamarádky a vím, že se jí líbí někdo jiný...A v tom je ten problém, že když ona o té co se jí líbí začne hezky mluvit, tak mě to doslova bolí v srdci...Nežárlím!!! Chci, aby byla šťastná, ale nevím, co mám dělat, aby mě to nebolelo. Je to fakt veliká bolest. Děkuji předem za odpověď. Terka....a ještě nevím, co s tímhle pr...

Kytovci na pláži: Záhada velrybích ztroskotání

15.února
Vědci už dlouho hledají příčiny, proč velryby vplouvají na mělčiny, kde hromadně hynou. Jednu z nich teď možná odhalili.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes