Abicko.cz

Popis:

Dětský portál při časopisu ABC.

URL:

http://www.abicko.cz/

Katalog:

Ostatní

Publikuje:

3,4 položek/den

Mám najednou problémy s učením

6:18
Ahoj Mourrisone, chodím do osmé třídy a skoro pořád jsem měl dobré známky. Teď se mi ale nějak nedaří. Dokonce jsem schytal i pár čtyřek, ale přitom se učím pořád stejně. Nevíš, čím to může být? Díky, Šimon.

Star Wars: Poslední z Jediů

18:34
Do kin míří další pokračování oblíbené fantasy ságy Star Wars s názvem Poslední z Jediů! Na co se můžeme ve filmu těšit?

ABC TV: Ábíčko testuje RC auto Maverick Strada XB

17:13
Pustili jsme se do toho ve velkém! Zdeněk řídil, Pavel komentoval a Maverick Strada XB jezdila jako o závod kolem stromu i v hlubokém písku!

Deskovinky recenzují: Karak

15:52
Legendy vypráví o zatuchlých kobkách hradu Karak, které skýtají nepředstavitelné bohatství. Mnoho hrdinů se sem vydalo s vidinou blahobytu, ale nikdo o nich podruhé neslyšel. Teď je řada na vás.

Nebezpečný výzkum: Vědec v medvědí masce

15:52
Symbolem Arktidy je spolu s ledním medvědem pižmoň. Na rozdíl od medvědů o nich ale vědci téměř nic neví.

10 nejdůležitějších věcí, které musíte vědět o Star Wars, když nečtete

13:22
Vesmír je nekonečný a vesmír ságy Star Wars taky. Hvězdné války se odehrávají ve filmech, ale i v hrách, knížkách, komiksech a různých speciálních projektech (virtuální realita)! Čtete? Tady najdete 10 nejdůležitějších věcí, které musíte vědět o Star Wars, když ne.

Mám částečnou obřízku

7:05
Ahoj Mourrisone, bude mi brzy 13 let a potřeboval bych od tebe pomoct. Mám částečnou obřízku a hrozně se stydím před klukama ve sprše. Poradíš mi? Díky, Adama.

Star Wars: Knížky v české galaxii

11.prosince
Máte rádi Star Wars a vždy jste chtěli vědět víc o tom, jak Luke Skywalker ovládl svou sílu, kdo stál za výstavbou Hvězdy smrti, nebo jak vlastně vznikla povstalecká Aliance? Na všechny informace není ve filmech čas, ale existuje řada oficiálních kanonických knih, které všechno zodpoví. A mnoho z nich už vyšlo v češtině!

Orient Expres: Dějiny Evropy na kolejích

11.prosince
Je to asi nejslavnější vlaková linka všech dob. Málokdo si přitom pamatuje, jak vznikla, koho vozila a kudy vlastně vedla. A spáchal tady někdo opravdu záhadnou vraždu?

Upíří klokan: Záhada dlouhých špičáků

11.prosince
Záhadní vyhynulí malí klokánci z Austrálie vypadali jako upíři. Navzdory tomu, že to byli býložravci, jim z tlamy trčely dlouhé špičáky.

Chceš vyhrát svůj vysněný herní koutek?

11.prosince
Tohle vybavení ti budou spolužáci závidět, až se jim budou uši červenat! Dopřejte svému hernímu doupěti pořádný upgrade.

Už si se sestrou nerozumíme

11.prosince
Ahoj Mourrisone, já mám sestru a ta je jen o dva roky mladší. Asi tak do mých osmi let jsme byly nerozlučná dvojice. Pořád spolu a sestra se ode mě nehnula na krok. Pak začala sestra chodit do školy a začala se nade mnou hrozně vytahovat. Teď už mi je 11 a vůbec si s ní nerozumím. Simona

Musí holky na vojnu?

10.prosince
Ahoj Mourrisone, můj brácha mě pořád straší, že až mi bude osmnáct let, tak budu muset na vojnu. Prý to někdo říkal v televizi, že i holky budou muset chodit na vojnu. Já mám strach, protože tam nechci. Vanda (11 let)

Bojím se, že se film stane skutečností

10.prosince
Ahoj Mourrisone, už jsem ti jednou psala a moc děkuju za odpověď. Chtěla bych se znovu na něco zeptat. Asi před týdnem jsem viděla takový strašidelný film, kde byla jedna holka uškrcena a já se od té doby strašně bojím, že mě někdo taky uškrtí. Jak se mám přestat bát? Dík, Natálka

Bojím se lidí

10.prosince
Ahoj Mourrisone, myslíš, že je normální, že mám strach z lidí? Dělá mi docela problém jít i do školy. Vždycky si nasadím kapuci, abych nikoho neviděl a pokud možno nikdo neviděl mě. Je to normální? Hynek (12 let)
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes