Aha!

Popis:

ahaonline.cz

URL:

http://www.ahaonline.cz

Katalog:

Bulvár

Publikuje:

29,2 položek/den

A je vymalováno: Jak se volilo ve vašem kraji!

22:01
Sečteno bylo hodně přes devadesát procent hlasů a na čele jednoho z volebních bojovníků - Miroslava Kalouska - se perlilo stále více kapek potu. Jeho TOP 09 se potácela pod hranicí volitelnosti a i když setinu po setině vytrvale stoupala, stále nebylo jasné, zda se vůbec do Sněmovny dostane. Pak ale začaly přicházet výsledky z Prahy, jejího okolí a velkých měst, a on si mohl konečně oddechnout....

Vážné obavy o Taclíka: Dluhy si vybírají daň nejkrutější!

12:31
Herec Marek Taclík (44) je úspěšný český herec, dostává jednu roli za druhou, avšak jeho dluhy se vyšplhaly do závratných výšin, na které ani jeho pracovní nasazení nestačí. A to si vybírá daň i na jeho zdraví.

Božena Böhmová (92), nevrlá pokladní z Ženy za pultem: Nečekaný verdikt o Švorcové!

12:31
Úctyhodných 92 let je Boženě Böhmoné, která ztvárnila pokladní v legendárním seriálu Žena za pultem. Spoustu lidí si myslelo, že už není mezi námi, ale bývalá herečka má tuhý kořínek! Jak si žije?

Patrasová promluvila o STĚHOVÁNÍ!

12:31
Po dlouhé době Dáda Patrasová (61) opět promluvila o manželské krizi! Naštvalo ji, že ji Felix Slováček (74) posílá bydlet do Itálie k jejímu současnému příteli Vitovi (48). To ale královna dětských srdcí zásadně odmítá.

V Německu zpřísnili pokuty: Neuhneš? Půjdeš pěšky!

12:31
Jak dokazují videa na internetu, dělají Němci prostor pro záchranku příkladně. A od čtvrtka budou ještě svědomitější.

Chlípník Harvey Weinstein (65): Terapii na klinice nebere vážně!

12:31
Hollywodský zvrhlík číslo jedna Harvey Weinstein (65) se už léčí na speciální klinice v Arizoně. Tedy léčí! Spíše trucuje!

Vědci tvrdí: Našli jsme Jantarovou komnatu!

12:31
Jantarová komnata nedá už desetiletí spát vědcům ani hledačům pokladů. K jejímu nalezení a vyzvednutí pokladů nevyčíslitelné hodnoty jsou možná blízko v Německu, kousek od hranic s Českou republikou.

Jak rozjasnit podzim na talíři, a navíc jíst chutně a zdravě? Zvěřinové hody!

12:31
Gastronomickým zážitkem podzimu je jednoznačně zvěřina. Chutné maso nám zvedne v pošmourných podzimních dnech náladu, a když dodržíte několik zásad, můžete si doma udělat zvěřinové hody.

Karel Šíp & Jaroslav Uhlíř: Konec velkého přátelství?

12:31
Patřili mezi nerozlučné televizní a divadelní dvojice. Diváci je měli rádi a jejich pořady vždy dokázaly pobavit. Bohužel ani tato dvojice nevydržela a jako parťáci se rozešli. Proč?

Veletrh hodinek v Brně: Stroj za 6,6 mega nebo z meteoritu!

12:31
Cibule s ciferníkem z meteoritu, či strojek na ruku za 6,6 milionu? Opravdu raritní hodinky jsou k vidění na veletrhu v Moravské galerii v Brně.

Pavel D. (†40) zabil sebe a mámu (†31) dvou dětí: Řídil, a měl přes jedno promile!

12:31
Policie už zná výsledky pitvy těla silničního piráta Pavla D. (†40). Muž, který 3. října u Velvar zavinil tragickou nehodu, při níž zahynula máma dvou dětí Kristýna B. (†31) a sám následně zemřel v nemocnici, řídil opilý. Měl přes jedno promile!

Premiéra muzikálu Sestra v akci: Večer plný přešlapů!

5:31
Přišli se blýsknout. Ne všichni ale z české premiéry amerického muzikálu Sestra v akci mohli odejít se vztyčenou hlavou. Ať už za to mohla vykukující podprsenka, nebo nepříjemné shledání s exmanželkou.

Kerndlová utekla do Španělska a dráždí milionáře!

5:31
Sbalila kufry a před sychravým podzimním počasím uletěla Tereza Kerndlová (31) za teplem. A vybrala si jedno z nejluxusnějších míst v Evropě.

Jak si žije režisér Petr Jákl? Bazén má větší než chalupu!

5:31
Na rodinné chatě ve středních Čechách nedaleko Příbrami Petr Jákl (44) tráví s oblibou celé léto. Kvůli tomu si také na pozemku uprostřed lesa nechal postavit parádní bazén, který mu všichni závidí.

Tajemství financí Michala Davida (57): RISK ZA 13 MILIONŮ!

5:31
To je risk! Michal David (57) ze své vlastní kapsy financuje muzikál Muž se železnou maskou, který přijde na 13 milionů kurun. Přitom dopředu nemůže vědět, zda-li bude o muzikál zájem a finance se mu vrátí...
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes