Aha!

Popis:

ahaonline.cz

URL:

http://www.ahaonline.cz

Katalog:

Bulvár

Publikuje:

36 položek/den

Drama při zápase v Kladně: Hokejová legenda skončila v nemocnici!

20:03
Na tento zápas Jaromír Jágr (46) jen tak nezapomene. Už ve 3. minutě ho na mantinel drsně narazil Marek Sikora. Náraz byl tak velký, že hokejová leganda musela ze zápasu ihned odstoupit. Na pomoc přispěchali záchranáři s nosítky, které nakonec Jágr nevyužil, po chvilce se zvedl a na střídačku odjel po svých.

Vozíčkáře okradl o kartu a nakupoval

17:48
Neštítí se ničeho! Drzý zloděj okradl studenta vysoké školy, který je na vozíčku. Sebral mu platební kartu, se kterou pak pořídil nákupy za desetitisíce.

Chudák Naďa Urbánková: Zcela přišla o čich!

12:13
Bojovala s rakovinou prsu, trápí ji lymfatický systém v těle a teď ještě prozradila to, že v roce 1968 přišla o čich. Takhle se život nemazlil s Naďou Urbánkovou (78).

Platíte dětem obědy? Školy vyhazují třetinu jídla!

12:12
Až 48 tisíc tun jídla vyhodí ročně školní jídelny. Rodiče tak zbytečně zaplatí až 2,5 miliardy korun. Výživoví poradci z Brna chtějí plýtvání omezit. Dokonce už mají recept, jak na to

Dolinová vychovává mladého Mázla!

12:12
Už na 4500 žáků základních škol vidělo představení Michaely Dolinové (53) s názvem Trapas nepřežiju! aneb Ten řízek nezvedej, v němž se z herečky a moderátorky stává lektorka slušného chování.

Sáblíková zatím Zátopka nepřekonala, ale…

12:12
Je jí třicet, po včerejším stříbru z pětky už má šest olympijských medailí, trápí jí bolavá záda, ale rozhodně to nebalí. Martina Sáblíková je rychlobruslařský nezmar, kterého dost možná uvidíme i za čtyři roky v Pekingu!

Epidemi chřipky stále sílí

12:12
Chřipka neustupuje. Nemocných naopak dál přibývá. Za poslední týden se počet marodů zvýšil o 3,3 %, znamená to, že stoná 1944 nemocných na sto tisíc obyvatel. A pozor, jde o počty lidí, kteří přišli k lékaři. Marodů je tedy mnohem víc.

Stanislav Zindulka: Z čeho je zklamaný?

12:12
Herec Stanislav Zindulka (85), který získal srdce diváků především díky seriálu Vlak dětství a naděje, se do důchodu ještě nechystá. Hraní ho baví, je to jeho vášeň a potěšení. Některé skutečnosti mu ale bohužel potěšení nepřináší, naopak cítí velké zklamání.

František Nedvěd (70): Vážná nemoc kvůli koncertování

12:12
Folkový a country zpěvák František Nedvěd v době své největší slávy vydělával ročně miliony. To, že měl opravdu dlouhou koncertní šňůru, odneslo zdraví a rodina.

Kapitán hokejového nároďáku Erat: VÁŽNĚ CHCEME ZLATO!

12:12
Jedině zlato! Takový cíl si před začátkem olympijského turnaje dal Martin Erat (36). A kapitán hokejové reprezentace to myslí smrtelně vážně, nebojí se totiž nikoho. Soupeřů, ani drsné korejské kuchyně!

Herečka Alice Bendová: Ženy chtějí gaunery!

12:12
Zahrála si manželku orlického vraha ve filmu Kajínek. A nedávno se herečka Alice Bendová (43) vyjádřila na adresu omilostněného vězně Jiřího Kajínka! Podle herečky se ženám líbí proto, že mají rády gaunery.

Nemocný Václav Glazar: Dochází mu energie a síla

12:12
Václav Glazar (65) pracoval jako dramaturg v televizi, vymyslel několik televizních beneficí, měl svůj kabaret, zahrál si v několika filmech a obklopoval se desítky přátel. Dnes je bohužel vše jinak. Herec zůstal sám, opuštěný a kvůli veškerým zdravotním potížím mu dochází energie a síla.

Jennifer Aniston(49) a Justin Theroux(46): ROZCHOD!

12:12
S Bradem Pittem (54) vydržela v manželství pět let, s Justinem Therouxem (46) jí stačilo dva a půl roku... Americká herečka Jennifer Aniston (49), kterou proslavila role Rachel v seriálu Přátelé, přiznala, že je její vztah v troskách a s manželem už několik měsíců nežije.

V Česku se koná den dětské onkologie: Zuzce (10) »vzal« nádor oko

9:58
Užívala si své první léto na světě. Zuzka Holomojová (10) z Benešova ho trávila s rodiči na Lipně. Tam si všimli, že má něco s okem. Diagnóza zněla: retinoblastom neboli nádor oka!

Olympijská senzace: Ester Ledecká šokovala! Máme ZLATO

9:58
Nemohla tomu uvěřit! Zahraniční komentátoři mluví o největší senzaci v historii olympijského sjezdového lyžování. Ester Ledecká yhrála o jednu setinu sekundy před obhájkyní zlata ze Soči Rakušankou Annou Veithovou.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes