Aha!

Popis:

ahaonline.cz

URL:

http://www.ahaonline.cz

Katalog:

Bulvár

Publikuje:

33,9 položek/den

Veronika a Vašek Řihákovi: Nejsme Eva a Vašek!

5:07
Noví Eva a Vašek chtějí docílit toho, aby je už lidé s jejich předchůdci nespojovali! Veronika (30) a Vašek Řihákovi (34) to sdělili deníku Aha! během návštěvy společenské akce v Praze.

Žbirka rozplakal publikum!

5:07
Zcela vyprodanou brněnskou arénu si naprosto podmanil Miro Žbirka (65), který v ní zahájil své vánoční turné. Moravskou metropoli si nemohl vynachválit a odměnil ji nejen svými hity, ale i těmi od Beatles.

Navigace dovedla autobus do závěje: Seniory evakuovala HORSKÁ SLUŽBA!

5:07
Čtyřicet osm seniorů, kteří se vraceli autobusem z výletu, uvízlo v noci na včerejšek v Krušných horách u přehrady Fláje na Mostecku.

Hokejový reprezentant Kunce havaroval, spolujezdkyně zemřela: Řídil opilý?

5:07
Šest let v base! Natvrdo! Přesně takový trest hrozí hokejovému obránci Danielu Kuncemu (46), někdejšímu dlouholetému německému reprezentantovi s českými kořeny. Při autonehodě v Olomouci zemřela jeho spolujezdkyně a on prý měl v krvi alkohol!

Zemětřesení ve 4 hodiny ráno o síle 3,5 stupně: Lidé si mysleli, že začala válka!

5:07
Velmi nepříjemné probuzení zažili včera nad ránem obyvatelé severní Moravy. Chvěly se s nimi postele a poskakoval jim nábytek v domech a bytech. Téměř celý kraj totiž zasáhlo zemětřesení o síle 3,5 stupně Richterovy škály. Hasiči však do akce nemuseli.

Zpověď maminky Bartošové (†48): TRUCHLIVÉ VÁNOCE OPĚT BEZ ARTURA...

5:07
Už třetí Vánoce Svatava Bartošová (78) zapaluje za svou tragicky zesnulou dceru Ivetu Bartošovou (†48) svíčku a prostírá jí talíř. Za babičkou do Frenštátu pod Radhoštěm navíc skoro nejezdí ani její vnuk Artur (21) a bohužel ji nenavštíví o svátcích ani letos.

Tajemství Karla Vágnera: Objevil Anetu ještě před SuperStar!

5:07
První českou SuperStar Anetu Langerovou (31) našel dávno před populární soutěží. Hudební skladatel Karel Vágner (75) slyšel talentovanou dívenku zpívat v říčanském dětském sboru. Bylo mu jasné, že potkal velký talent.

Meteorologové varují: Pozor na ledovku!

5:07
Víkendový vítr dnes ještě vydrží, stejně jako ledovky na silnicích. Ve zbytku týdne bude počasí nahrávat chřipkám!

Oblíbený zpěvák (66): Kolaps na koncertě!

5:07
Britský kytarista a zpěvák Chris Rea (66), který minulý měsíc vyprodal pražské Kongresové centrum, se zhroutil! Stalo se tak během koncertu v Oxfordu, kde se po asi 45 minutách na scéně náhle sesunul na podlahu.

Tereza Hofová (38): Proč se odstěhovala na Island?

5:07
Rozhodně nepatří mezi ty, co by lehce splynuly s davem. A není to jen tím, že šediny zásadně nemaskuje barvou na vlasy. Tereza Hofová (38) žije úplně jinak než v seriálu Dáma a Král. Deník Aha! rozpletl životní příběh herečky, která pendluje mezi Reykjavíkem a Prahou.

Stále uniká, přitom se nemaskuje! Jak to, že ho nikdo nepoznává? Fantom přepadl 3 banky

5:07
Pořekadlo o tom, že s jídlem roste chuť, sedí zřejmě na lupiče, který přepadává banky na severu Čech. Jeho tvář pokaždé zachytily kamery, přesto ho nikdo nepoznal. Policisté teď zveřejnili záběry z jeho první loupeže, ke které došlo už v roce 2013

Stromeček skončil pod sprchou, žena popálená!

20:47
Z vánočního stromku pochodeň si doma udělal pár ze Zlína. Místo elektrických světýlek si už nyní chtěla dvojice vyzkoušet romantiku s živým ohněm. Místo ní byl poplach.

Co koupit pod stromeček? Ježíšek podle znamení zvěrokruhu!

14:51
Každoročně si lámeme hlavu s tím, co by našim blízkým mohlo pod stromečkem udělat největší radost. Řídit se pochopitelně můžeme selským rozumem. Co ale takhle letos vyzkoušet tajemnou sílu astrologie? Možná budete překvapeni, jak se obdarovávanému trefíte do vkusu!
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes