Atletika.cz

URL:

http://www.atletika.cz/

Katalog:

Sport → Ostatní

Publikuje:

5,6 položek/týden

Ostravští studenti sportovali pod dohledem Špotákové

17:30
Plakáty čtyř českých ambasadorů rozmístěné po vítkovické atletické hale, jedna z „tváří akce“ přímo na místě jako vzácný host a telefonní hovor s bývalým světovým rekordmanem Colinem Jacksonem – exkluzívní sportovní dopoledne prožilo pět stovek školáků a studentů ze tří desítek základních a středních škol z Ostravy a kraje, kteří se ve čtvrtek zúčastnili závodů v rámci projektu „Ostrava fandí k...

Nejlepší atleti halové sezóny dle TFN

21.března
Prestižní internetový magazín Track and Field News ocenil nejúspěšnější atlety uplynulé halové sezóny. V hlavní kategorii se z primátu radovali americký sprinter Christian Coleman a ruská výškařka Maria Lasickeneová.

MS v půlmaratonu i s českou účastí

20.března
V sobotu 24. března proběhne ve španělské Valencii jednadvacáté mistrovství světa v půlmaratonu. Českou republiku na něm budou reprezentovat Jiří Homoláč a Eva Vrabcová.

Víkendová atletika ve světě

18.března
Jen před několika dny skončila halová sezóna a už se na plné obrátky rozjíždí ta letní. Zejména v zemích, kterých se týkají hry Commonwealthu tak padají už v průběhu března velmi zajímavé výkony.

Tabačková: V nové skupině jsem spokojena

17.března
Juniorská mistryně Evropy v hodu oštěpem Nikol Tabačková prožívá v posledních měsících řadu změn. Na podzim přešla do tréninkové skupiny Jana Železného a momentálně se připravuje na nadcházející sezónu v Jihoafrické republice.

Atleti ladí formu za hranicemi

15.března
Téměř všichni čeští reprezentanti zahájili záhy po ukončení halové sezóny přípravu na tu letní. Některé tréninkové skupiny volí tradiční destinace, jiní atleti zkouší nová místa pro svou přípravu.

Drahotová: Takhle začíná správná sezóna

14.března
Opatrně optimisticky. Takhle zní chodkyně Anežka Drahotová, která při svém obvyklém „otvíráku“ ve švýcarském Luganu zašla dvacítku za 1:30:48, v nejlepším čase od olympiády v Riu.

Vyšly březnové Atletické listy

13.března
Do elektronických stránek odešlo letošní druhé číslo informačního bulletinu Atletické listy. Co v něm najdete?

Jedinečné výkony na NCAA

12.března
O uplynulém víkendu proběhlo v College Station americké univerzitní mistrovství, které ozdobily hned dva halové světové rekordy. Padla i řada historických maxim šampionátu či národních rekordů.

Čeští vrhači zápolili na EP

11.března
V portugalské Leirii proběhl o tomto víkendu další ročník Evropského poháru ve vrzích a hodech. Na tomto klání nás reprezentovalo šest českých nadějí. Zazářil německý oštěpař Johannes Vetter.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes