ATM on-line

Popis:

Špecializovaný mesačník zameraný na všetky oblasti vojenstva, distribuovaný v ČR a SR.

URL:

http://www.atmonline.cz/

Katalog:

Ostatní → Armáda
Ostatné

Publikuje:

2 položek/den

Vojáci z Hranic vyzkoušeli Tatry 815 8x8 PRAM

18:48
Příslušníci minometné baterie 71. mechanizovaného praporu budou součástí kanadského úkolového uskupení, které bude nasazeno v Lotyšsku. Mezi úkoly jednotky bude patřit společný výcvik s jednotkami NATO a hostitelské země. Podílet se budou také na odstrašení protivníka a kolektivní obraně NATO v místě nasazení, a to v době míru, krize i případného konfliktu až do doby nasunutí jednotek NRF do kr...

Tři stovky vojáků ladily přípravu na misi do Litvy

18:48
Ve vojenském újezdu Hradiště skončil v pátek 16. února dvoutýdenní výcvik téměř tří stovek vojáků 41. mechanizovaného praporu a přidělených prvků. Cílem byla především sladěnost rotního úkolového uskupení vyčleněného do zahraniční operace EFP (Enhanced Forward Presence) v Litvě.

MO SR upozorňuje na presuny vojenskej techniky

10:01
Ministerstvo obrany SR upozorňuje obyvateľov Slovenska na presuny vojenskej techniky spojeneckých armád, ktoré sú naplánované v období od 19. do 25. februára 2018.

Ohnivý dech draka

16.února
Tlakové plamenomety v čínských službáchKlasické tlakové plamenomety vrhající hořlavou kapalnou směs bývají obvykle považovány za zastaralé. V několika armádách se však dosud provozují, a ačkoliv jde převážně o státy třetího světa, do seznamu patří rovněž Čína. Jejím ozbrojeným silám se plamenomety velice osvědčily a v určitých situacích se stále pokládají za užitečné.

Rekrutační automobily v kabátu z VHÚ Praha

16.února
Akademický malíř Pavel Holý z Vojenského historického ústavu Praha je autorem výtvarného řešení automobilů Armády České republiky, které budou působit v rámci náboru nových vojáků. Automobily byly veřejnosti představeny poslední listopadový den před budovou Generálního štábu Armády České republiky.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes