Autoforum.cz

Popis:

RSS Autoforum.cz, webového automagazínu náročnější motoristickou klientelu. Nekompromisní testy nejen výjimečných automobilů, horké novinky ze světa čtyř kol, komentáře aktuálního dění, reportáže z autosalonů, rady pro řidiče, zajímavosti ze světa tuni...

URL:

http://www.autoforum.cz/rss

Katalog:

Tech → Automoto

Publikuje:

12 položek/den

Vzácný Volkswagen Golf existuje, tohoto se vyrobilo jen pár stovek

19:07
Je to nejtuctovější z tuctových aut, už po dekády nejprodávanější automobil Evropy. Může takový vůz být vzácný? Budete se divit, ale ano. (Petr Miler)

Tento dům vypadá tuctově, podívejte se ale, co skrývá uvnitř. Překvapení je tu víc

17:28
Pár podobných staveb už jsme viděli, vždy ale šlo o samostatné domy daleko za městy. Tento světy aut a bydlení nenápadně spojuje uprostřed jedné haagské ulice. (Mirek Mazal)

Smutné konce norského elektrického experimentu. Lidé „tankují” auta, jak se dá

13:33
Norsko dokola ukazuje světu, že umělá podpora elektromobilů bez adekvátního zázemí je akorát cestou k problémům. Tamních elektromobilů je už zkrátka teď příliš. (Mirek Mazal)

Hvězda Top Gearu si koupila nové auto pro denní ježdění. Jeho specifikace vás ohromí

11:53
Je to přesně ten stroj, který byste čekali v rukou zapřísáhlého „autaře”. Jeho takový člověk si může koupit pro běžné ježdění Porsche 911 GT3 Touring. (Mirek Mazal)

Nejbizarnější náklaďák historie vznikl v SSSR. „Žral” 100 na 100, ale projel všude

9:01
Není to jen bláznivý koncept, tohle auto se dočkalo i sériové výroby. A jeho historická úloha v rozvoji SSSR a Ruska není zanedbatelná. (Petr Miler)

Ve vašem autě možná vozíte neskutečné množství vody. Podívejte se, kde všude se drží

7:16
Nedávno jsme vás informovali o chybě Hyundai, kvůli níž se začala držet voda ve dveřích nové i30. Nejen ta ale na podobné problémy trpí. (Mirek Mazal)

K mání je komunistický luxus v dokonalém stavu, pramálo jetá Škoda ze suché garáže

17.února
Svého času to bylo nejtuctovější z tuctových aut, i v jeho nabídce ale existoval vrchol - verze 120 LS. Dnes jsou skoro všechny po smrti, tato zdaleka ne. (Mirek Mazal)

I takhle teď upravují auta v Rumunsku. Poznáte vůbec, co je to za vůz?

17.února
K tuningu auta lze přistupovat mnoha způsoby, rumunský majitel tohoto stroje ale posunul měřítka na novou úroveň. Nejen interiér změnil k nepoznání. (Petr Prokopec)

Něco vám na této fotce nehraje? Budete se divit, ale tohle auto vystihuje nejlépe

17.února
Vypadá to na hloupé míchání dílů z jiných aut, však podle volantu jde o Volvo a podle prahu o BMW. Jenže ani jedno není lež, tento stroj je pozoruhodným křížencem. (Mirek Mazal)

Z nejlépe zrychlujícího auta světa odstranili omezovač rychlosti. A začaly se dít věci

17.února
Pokud je nějaké auto stvořeno pro maximální akceleraci, nejvyšší rychlost nemusí být jeho silnou stránkou. U Challengeru SRT Demon to ale neplatí. (Petr Miler)

První vážná nehoda Tesly Model 3 nebyla až taková pohoda, odhalila dva problémy

17.února
Tesla se rozhodla u Modelu 3 vsadit hned na několik řešení, která v jiných autech nenajdeme. A minimálně dvě z nich už působí vážné nepříjemnosti. (Petr Prokopec)

Expert se dostal k „dieselu na benzin“ Mazdy. A dokonale popsal jeho tajemství

16.února
Nejspíše už víte, že Japonci jako první zlomili prokletí vznětového motoru na benzin a odhalili revoluční SkyActiv-X. Proč ale a kdy používá díly jako svíčky či kompresor? (Petr Prokopec)

Řidiči BMW se ve 160 km/h zasekl plyn, po složité operaci ho musela zastavit policie

16.února
Že vás auto za jízdy přestane poslouchat, je jednou z nočních můr každého řidiče. Tady se stala realitou a jednoduché řešení opravdu neměla. (Petr Prokopec)

Majitel nechává na ulici chátrat vzácný Jaguar, i když má cenu stovek tisíc

16.února
Na ulici, pod širým nebem stojí tento starý, ovšem svého času nejdůležitější model Jaguaru. Nikdo si ho nevšímá, přitom by stačila jen špetka soucitu. (Mirek Mazal)

Netoužíte po novém autě s malým turbem? K mání je špičkové dílo staré školy s 5,0 V8

16.února
Jako by nestačila výjimečnost originálu, nadělil někdo tomuto stroji ještě větší motor z dobové M5. Seznamte se s úžasným BMW Z3 Coupe, může být vaše. (Mirek Mazal)
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes