Autofun.cz

Popis:

Autofun.cz - auto magazín pro 21. století

URL:

http://autofun.blesk.cz/

Katalog:

Tech → Automoto

Publikuje:

5,6 položek/týden

Mercedes-AMG GLE 63 S Inferno Violet je fialové peklo z Ruska

18.dubna
Mercedes-AMG GLE 63 S ve své sériové podobě působí více než dostatečně dynamickým dojmem a po zákroku ruské firmy TopCar může být i díky zvolenému odstínu laku karoserie i náležitě dramatický.

TopCar proměnil Porsche 911 Turbo S v exkluzivní Stinger GTR Felix Ferro

17.dubna
Moskevská společnost TopCar nabízí jedny z nejextrémnější úprav vozů značky Porsche. Dnes již tradičním vrcholem její nabídky je Stinger GTR, který se ovšem může stát základem pro ještě exkluzivnější kreaci.

ABT Sporstline si pohrál s motorem a podvozkem VW T-Roc

16.dubna
Specialisté společnosti ABT Sportsline zaměřili svou pozornost na přeplňovaný benzinový dvoulitr a podvozek modelu T-Roc značky Volkswagen.

Elektrická formule BMW iFE.18: Vzhůru za závodní tratě!

15.dubna
Seriál závodů Formule E, v níž jezdí výhradně elektricky poháněná auta doplní další hráč. A to sice nové BMW iFE.18. Čím chce tento vůz uspět?

Oturbený švédský tank: Volvo 242 (vlastně tak trochu 242R)

14.dubna
Modelová situace: Žijete ve slunné Kalifornii, vlastníte postarší Volvo 242 a zdá se Vám, že mu trochu schází výkon a tak obecně by na něm bylo co vylepšit...

AMG od deseti k pěti? Ne! Od dvanácti k osmi

13.dubna
Vrcholem nabídky AMG, továrního úpravce automobilky Mercedes-Benz, je aktuálně přeplňovaný vidlicový dvanáctiválec. Začíná to ale vypadat, že se jeho čas nachýlil...

Pokrok nezastavíš: Nová Toyota Supra jen s dvouspojkou

12.dubna
Je to už něco přes tři roky, co padla první zmínka o tom, že Toyota zařadí model Supra zpět do výroby. Jenže ono se pořád tak nějak... nic nedělo. Až do nedávného ženevského autosalonu.

Manhart MHX6 800 dotažený k dokonalosti u Carlex Design

10.dubna
Manhart Performance ladí BMW X6 M až na 800 koní a výsledkem je Manhart MHX6 800. Ten má ovšem stále původní sériový interiér, který ovšem umí nádherně přepracovat u Carlex Design.

Lamborghini Aventador S jako agresivní elegán od Novitec Torado

9.dubna
Po návštěvě u společnosti Novitec Torado se může Aventador S pochlubit lehkým navýšením výkonu, sympatickým odlehčení i sadou funkčních aerodynamických doplňků, dodávající italskému supersportu i agresivnější výraz.

Sedmdesátky: Aneb když se toho FIAT nebál

5.dubna
V dnešních reklamách na nové automobily vidíte napříč značkami povětšinou spokojené rodinky, šťastné pejsky, městský provoz a vrcholem akčnosti celého spotu pak bývá ostřejší průjezd zatáčkou na nějaké prašné cestě.

Manhart MH4 550 je BMW M4 Coupé proměněné v okruhovou zbraň

4.dubna
Německá tuningová firma Manhart Performance odhalila svou kreaci MH4 550, jejímž základem je BMW M4 Coupé již před lety, ale nyní si s ní její specialisté pohráli a výsledkem má být ideální stroj pro dovádění na závodních okruzích.

Fortune Flares nabízí pořádnou porci rozšíření pro Ford Focus RS i ST

27.března
Kanadská společnost Fortune Automotive Design Inc. si pro odcházející generaci ostrých hatchbacků značky Ford připravil úpravy ve stylu slavných japonských Liberty Walk.

Hyundai i30 Fastback jako atraktivní sportovec v podání Boes Motorsport

23.března
Hyundai nepatří mezi značky, jejichž vozy jsou nejvyhledávanější a nejoblíbenější mezi úpravci a jejich zákazníky, ale model i30 Fastback to může změnit.

Posaidon A 45 RS 485+ je Mercedes-AMG A 45 4Matic s výkonem 550 koní

21.března
Ladiči společnosti Posaidon opět předvádějí své schopnosti a ladí přeplňovaný dvoulitr nejostřejšího zástupce končící třetí generace třídy A na neuvěřitelné hodnoty.

WheelsAndMore si hraje s technikou Ferrari GTC4Lusso T

20.března
Německá společnost WheelsAndMore zaměřila svou pozornost na cestovní Ferrari GTC4Lusso T a výsledkem jsou dva stupně zvýšení výkonu motoru, změny v nastavení podvozku a nová kola.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes