Bankovní poplatky.com

Popis:

Portál zabývající se problematikou bankovních poplatků

URL:

http://www.bankovnipoplatky.com/

Katalog:

Ekonomika → Bankovnictví

Publikuje:

3,5 položek/den

Tomáš Jaroš v čele Patria Finance. Blanka Beranová výkonnou ředitelkou skupinového designu v ČSOB

16.února
Tomáš Jaroš povede od března společnost Patria Finance, která je součástí skupiny ČSOB. Vystřídá tak současného výkonného ředitele společnosti Jiřího Vyskočila, který skupinu ČSOB opouští. Jmenování do funkce podléhá schválení České národní banky. Na pozici výkonného ředitele za útvar Skupinový design nastoupí za Tomáše Jaroše Blanka Beranová z ČMSS.

HSBC podpoří spolupráci mezi českými a čínskými podniky

16.února
Podle odhadů HSBC bude v roce 2025 více než 60 % čínské městské populace spadat do „střední třídy“ V roce 2017 se český export do Číny zvýšil o téměř 20 % a obchod mezi oběma zeměmi o více než 10 % Čínské investice do 16 zemí střední a východní Evropy v období 2011–2016 vzrostly ze 3 miliard amerických dolarů na více než 9 miliard kumulativně Proto vytváří HSBC novou divizi CEE-China Desk, kter...

Když praská bublina, vezměte rozum do hrsti

16.února
Život v investiční bublině je krásný. Vznášíte se v oblacích, vše okolo se ve slunečních paprscích třpytí a s nafukováním vašeho „příbytku“ roste i vaše sebevědomí.

Expobank CZ - III. čtvrtletí 2017: Výše poplatků je spíše průměrná

16.února
Jak si banky vedou z pohledu výše poplatků a přehlednosti sazebníků? Postupně vám přinášíme hodnocení všech bank v této kategorii. Porovnání bank si pak můžete vyhledat na serveru prvního klientského ratingu bank GEEN VSTŘÍCNÁ BANKA - www.VstricnaBanka.cz

Fio banka roste, má 800 tisíc klientů

15.února
Služeb Fio banky využívá už 800 tisíc klientů, meziročně se jejich počet zvýšil o 17 %. Banka také přidala nové pobočky, klienti ji teď najdou na 80 místech po celém Česku. Rozšiřuje i produktové portfolio, začátkem února nabídla kreditní karty a chystá další novinky.

125. DÍL - Ideální banka 21. století: Dopis pro Ideální banku

15.února
PONDĚLNÍ A ČTVRTEČNÍ SERIÁL - IDEÁLNÍ BANKA 21 STOLETÍ: V rámci osmého ročníku soutěže středních a vysokých škol přinášíme jednotlivé práce studentů od těch nejlepších po ty méně úspěšné. Podívejte se tak spolu s námi na svět očima našich dětí. 127. místo získala studentka Lucie Petrů z SOŠS Kavčí hory, Praha. ČTĚTE DÁLE!

Český Valentýn každý rok jinak. Ubylo romantických večeří i parfémů

14.února
Vyznat si lásku na sv. Valentýna a vzájemně se obdarovat něčím speciálním sice není tradiční česká záležitost, i tak se u nás tento svátek do jisté míry zabydlel. Co přesně si zamilovaní vzájemně kupují a o kolik peněz více Češi utrácejí právě 14. února? Digitální banka mBank analýzou interních údajů z platebních karet zjistila, že české valentýnské trendy se mezi sebou rok od roku liší.

Manažeři evropských leasingových firem očekávají další růst trhu

14.února
Mezi manažery evropských leasingových firem převládá pozitivní náhled na příští vývoj leasingového trhu. Opírá se zejména o příznivé vyhlídky evropské ekonomiky. Takový je závěr ankety European Business Confidence Survey, kterou mezi leasingovými manažery pravidelně provádí konzultantská společnost Invigors EMEA.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes