Blesk.cz

Popis:

Blesk.cz - čtěte více!

URL:

http://www.blesk.cz/

Katalog:

Bulvár

Publikuje:

25,3 položek/den

Mel B ze Spice Girls na žhavé dovolené s novým zajíčkem: Ukázala zjizvená ňadra!

13:15
Spice Girl Mel B (42) si v Kalifornii užívá sluníčka a zajíčka, Garyho Madatyana – nebo jsou skutečně s kadeřníkem hvězd jen kamarádi?

Posedlý fanoušek atakoval Taylor Swift: V jejím domě za 400 milionů vešel do sprchy, pak usnul

12:07
Do newyorského domu zpěvačky Taylor Swift (28) v pátek vnikl člověk, který ji pronásledoval. Než ho zatkla policie, chvíli na místě spal. Před tím si ještě stihl dát sprchu. Zpěvačka naštěstí v domě v době jeho útoku nebyla.

Poslední fotky DJ Aviciiho (†28) před záhadnou smrtí: Pohublý a unavený Avicii se smutně usmívá po boku fanoušků

10:59
Pohublý, vyčerpaný, ale s úsměvem na rtech! To jsou poslední fotografie světově proslulého DJ Aviciiho (†28), který zemřel v pátek za nevyjnasněných okolností v Ománu.

V husí kůži: Zvířecí příběhy táhnou! Méďu a králíka z Anglie střídají americko-čínské husy

9:53
Tihle ptáci rozhodně nejsou naštvaní, svůj život si užívají plnými zobáky. Být V husí kůži je těžká pohoda, především pro housera v nejlepších letech s hlasem Petra Rychlého (52).

Nemocný Jiří Menzel po operaci mozku! Stará se o něj léčitel Pilarové!

7:05
Jiří Menzel (80) přežil útok meningokoka a po operaci mozku se jeho zdravotní stav zlepšuje. Velkou zásluhu mají lékaři z Ústřední vojenské nemocnice a také léčitel, díky kterému se údajně Eva Pilarová (78) dostala po boji s rakovinou opět na nohy. Právě ona mu zázračného léčitele dohodila.

Nevíte, kam vyrazit o tomto víkendu? Nechte se inspirovat celebritami!

6:31
Vydejte se napříč republikou, abyste poznali nejoblíbenější místa českých celebrit. Tento víkend, kdy teploty budou připomínat spíše ty letní, je ideální čas na výlety po krásách Česka.

Zhrzená ředitelka České Miss Čerešňáková: Ditmarovi přišla na milenku!

5:25
Ředitelka České Miss Eva Čerešňáková (31) v únoru odložila zásnubní prsten, který jí před rokem na prst navlékl Martin Ditmar (45). A zatímco Eva doufala, že se vše urovná, tak Martin si před třemi měsíci našel novou kočičku!

Policií hledaný expartner Prachařové: Dopita si po pěti letech přišel pro syna

5:25
Zčistajasna se objevil bývalý snoubenec Agáty Prachařové (32) a otec jejího syna. Po pěti letech po útěku z Česka kvůli problémům se zákonem a dluhy se do republiky vrátil Miroslav Dopita (36) a začal se zajímat o potomka, kterého má s modelkou.

Slavný kardiochirurg Pirk slaví 70! Srdce léčí Gottovi, za život mu vděčí Jakubisko a další

22:05
Slavný český kardiochirurg slaví 70. narozeniny. 26 let byl předsedou Kardiocentra IKEM, byl to právě on, kdo se postaral o nemocné srdce Mistra Karla Gotta. Pod ruce se mu dostaly i další známé hvězdy.

Záhadná smrt slavného hudebníka (†28): Mrtvého ho našli v Ománu

20:56
Obrovská rána pro fanoušky elektronické hudby. Hvězdný DJ Tim Bergling známý pod svým uměleckým jménem Avicii byl nalezen mrtvý v Ománu. Švédskému hudebníkovi bylo pouhých 28 let a všichni se nyní ptají, co stálo za jeho smrtí.

Copperfield musel odhalit před soudem svůj slavný trik. Jak dokáže „teleportovat“ 13 lidí?

20:56
Mezi přáteli nejspíš nenajdete člověka, který by o něm ještě neslyšel. David Copperfield je ve svých 61 letech nejlépe placeným a nejznámějším kouzelníkem na světě. Štěstí se však k novodobému Houdinimu obrátilo zády, když se jeden z návštěvníků jeho show údajně zranil při Copperfieldově triku nazvaném „Šťastná třináctka.“ Nejen že za způsobenou újmu vymáhá po kouzelníkovi odškodné: soud navíc ...

Folkař Jaroslav Hutka (70) bude popáté otcem! O 36 let mladší přítelkyně porodí v červenci

19:48
Jaroslav Hutka (70) se v sedmdesáti letech se popáté stane otcem. Nevadí mu, že neuvidí své dítě v dospělosti?

Majstrštyk Pepy Dvořáka: Užívá si dohromady s manželkou a třemi exmanželkami!

19:15
Herec Josef Dvořák (75) se i nadále stýká se svými třemi exmanželkami. S celým nápadem přišla jeho současná manželka Jája (74), která uspořádala velkou hromadnou sešlost a to společně i s dětmi.

Noidovi láska k tanečnici jen kvete! Zpěvák má zvláštní důkaz

18:40
Zpěvák Václav Noid Bárta (37) je po bouřlivém rozchodu s manželkou Gábinou Dvořákovou (29) zřejmě zase šťastný. Dokonce prozradil zvláštní tajemství o svých milostných vztazích!

Agresivní Roman z Výměny: Opili mě lidé z Novy! Režisér se brání

18:06
Drsná hádka mezi Romanem a náhradní manželkou Janou ve středečním díle Výměny manželek vyústila až ve fyzické napadení. Agresor Roman teď ale incicent dává za vinu samotnému štábu pořadu! Jak to podle něj bylo?
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes