Blesk.cz

Popis:

Blesk.cz - čtěte více!

URL:

http://www.blesk.cz/

Katalog:

Bulvár

Publikuje:

21,8 položek/den

Schwarzenegger junior se jako romantik poprvé představí divákům v Půlnoční lásce.

9:46
O titul legendárního akčního hrdiny svého otce Arnolda Schwarzeneggera syn Patrick nepřipraví. Určitě ne letos, kdy do kin vstoupí film Půlnoční láska, ve kterém si poprvé zahrál jednu z hlavních rolí. Zato se může stát idolem dívčích srdcí!

Jitka Čvančarová: Nový dům za miliony! Postavil ho manžel tanečník

8:06
Herečka Jitka Čvančarová (39) je konečně přestěhovaná v novém domě. Dlouhé čtyři roky trvalo, než její manžel, tanečník Petr Čadek (39), postavil dům! Na zvelebení okolí domku se čeká na jaro.

Temné tajemství Karla Gotta: Vlastní mámě zapřel vnučku! Zemřela, aniž by to tušila

6:59
Dlouhá léta žil Karel Gott (78) jako svobodný mládenec, což jeho rodiče, hlavně maminku, velmi znepokojovalo. A i když se do ženění slavík nikdy nehnal, první dcera se mu narodila v jeho 34 letech. Mamince o dceři ale nikdy neřekl.

Kněz ze svatby Mareše: Leoš po obřadu začal Monice zahřívat chodidla!

5:18
Leoši Marešovi (41) a Monice Koblížkové (36) požehnal na společnou cestu životem kněz Zbigniew Czendlik (53). Blesku pak exkluzivně popsal nejdojemnější chvíli přísně utajované veselky.

Tanečník ze StarDance Jan Onder: Nový byt i láska! Hunčárová už ho vyplatila

22:38
Tanečník Jan Onder (32) už není sám! A to jak na tanečním parketu, kde mu partnerku dělá Lucie Slouková, tak v soukromí. Už od podzimu je zamilovaný do divadelní herečky, se kterou si zařizuje nový byt na Praze 5.

Skvělé zprávy: Režiséra Menzela pustili z nemocnice a v Berlíně mu udělili prestižní cenu

21:31
Jiřímu Menzelovi udělili v pátek na berlínské filmovém festivalu dlouho očekávanou cenu Kamera Berlinale. Jeho manželka navíc prozradila i druhou šťastnou zprávu - režiséra konečně propustili z nemonice. Přesunul se do rehabilitačního střediska a pilně pracuje na zlepšení svého zdravotního stavu.

Prachařová zářila štěstím: Nový chlap po boku!

21:31
Dcera Dany Batulkové (59) a Davida Prachaře (59) Mariana Prachařová (23) byla poměrně dlouho bez chlapa. I když zadaná byla, veřejnosti partnera nepředstavila. Teď je ale všechno jinak!

Vojta Kotek: Rozchod s krásnou dcerou sochaře Róny!

20:56
Poznali se loni v březnu na oslavě sedmdesátin Jiřího Bartošky a zamilovali se do sebe. Vojta Kotek (30) opouštěl oslavu v objetí s půvabnou brunetkou Valerií Rónovou. Vypadalo to, že Vojta konečně našel tu pravou. Ale teď přiznal, že je bez přítelkyně.

Válka Hůlky s režisérem Adamcem: Pustili se do sebe kvůli kšeftu!

19:49
Spolupracují na novém muzikálu Robinson – námořník z Yorku, ovšem teď si kvůli osobním sporům nemůžou přijít ani na jméno. Zpěvák Dan Hůlka (49) je na režiséra Jiřího Adamce (69) dokonce tak naštvaný, že s ním odmítl odletět do Egypta na natáčení videoklipu!

Za první výplatu jsem koupil auto, svěřil se Gránský. Za co utráceli ostatní?

19:15
Tolik peněz pohromadě dosud neviděli. A tak když mladí muzikáloví herci dostali svou první výplatu, ihned ji rozfofrovali. Prvních padesát tisíc se u nich dlouho neohřálo.

Celeste Buckingham je singl, a tak jí garde dělá půvabná sestra!

17:00
Slovenská zpěvačka Celeste Buckingham (22) je už půl roku bez partnera. A tak jí na letošní Česko - Slovenský ples doprovodí mladší sestra Carmel (19). Holky do Prahy přijely už o dva dny dřív, aby si velkoměsto trochu užily.

Herec Dulava je po operaci srdce! Zachránil ho profesor Pirk

16:25
Herec Jaromír Dulava (57) známý například z pohádky Jak si zasloužit princeznu musel v poslední době rušit práci v divadle kvůli zdravotním obtížím. Z obyčejné dušnosti se totiž vyklubala vážná nemoc srdce, kvůli níž musel do nemocnice! Celý dlouhý měsíc pak navíc čekal na operaci!

Podezřelá obálka pro Harryho snoubenku Meghan: Bílý prášek a rasistické urážky!

15:52
Na první pohled se může zdát, že celý svět princi Harrymu (33) a jeho snoubence Meghan (36) přeje jejich lásku. Ovšem někomu zřejmě naopak dvojice hrdliček pořádně leží v žaludku, jelikož jim poslal dopis obsahující podezřelý bílý prášek!

Osudoví muži v životě Emílie Vášáryové? Slovenskou herečku ovlivnili i Češi

15:52
Herečka Emília Vášáryová (75) patří bezesporu mezi nejslavnější herečky Slovenska a České republiky. Umělkyně nyní prozradila, kdo může za to, že se v herectví dostala tam, kam se dostala...

Gott se poprvé po hospitalizaci ozval: Jeho zpráva fanoušky nepotěší

14:43
Jen kvůli fanouškům se Karel Gott (78) snažil vyzrát nad těžkou chřipkou co nejdřív, aby mohl v sobotu vystoupit na Česko-Slovenském plese v Obecním domě. Pro své příznivce má nyní ohledně své účasti vzkaz.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes