Bleskově.cz

Popis:

Zprávy, politika, showbyznys - Bleskově

URL:

http://bleskove.cz/

Katalog:

Bulvár

Publikuje:

13,3 položek/týden

Marta Kubišová děkuje Bohu za infarkt!

17:07
Infarkt zastihl Martu Kubišovou v plném pracovním nasazení a pořádně s ní zamával. „Sice jsem tvrdila, jak budu pracovat jen do svých pětasedmdesátin, ale až moje srdíčko mě opravdu dokázalo usměrnit. Do té doby jsem byla v jednom kole.

Nikola Uhlířová odlétá do Thajska

17:07
Nikola poletí s dalšími 4 vítězkami z Peru, Venezuely, Filipín a Portorika, jelikož v roce 2017 se dostala mezi TOP 5 na 3. nejvetší světové soutěži světa Miss Grand International 2017, která se konala ve Vietnamu v říjnu 2017. Nikola zabodovala mezi 90 dívkami z celého světa.

Stropnický zůstává v nemocnici. Žilkovou přesto dojal k slzám

17:07
Žilková o osamělém výročí promluvila na premiéře svého syna Vincenta Navrátila, který se svým studentským představením Souborné dílo Williama Shakespeara ve 120 minutách "hostoval" v legendárním pražském Činoherním klubu, kde už 35 let vystupuje i herečka. "19. dubna jsme oslavili 10.

Petr Říbal a Hana Reinders se vrací do Snídaně s Novou

11:38
„Petr si velmi dobře uvědomuje , co udělal, a moc ho to mrzí. Byl to krajně nevhodný vtip a je rád, že znovu od televize dostane šanci se vrátit už brzy na obrazovku,“ prozradila jeho kolegyně Hanka. Ta zmizela z obrazovky spolu s ním.

Nikol Moravcová si užila retro víkend ve stylu Anděla na horách

11:38
„Naše první výročí s Karolem bylo strašně romantické. Vyjeli jsme do jeho rodné země na retro akci Českých drah ve stylu Anděla na horách a musím říct, že jsme si to fakt užili,“ básnila Nikol. Ve speciálně upraveném retro vlaku jsme měli vlastní kupé a přes noc se v jídelním voze dokonce promítal legendární film s Jaroslavem Marvanem.

Iva Kubelková: Z modelky herečkou!

23.dubna
Za sebou už má různé televizní i divadelní inscenace, zahrála si například ve Velmi křehkých vztazích nebo v seriálu Cesty domů. Teď ji ale čeká další velká výzva – muzikál. „Ani chvilku jsem neváhala, když mi byla nabídnuta role učitelky Veverkové.

Zamilovaný Hložek veze na soutěž do Barmy speciální výbavu

21.dubna
19. ročník soutěže mužské krásy Muž roku 2018 pokračoval druhým a zároveň závěrečným kolem castingů. Ve spolupořádající agentuře Cast Me se sešlo pár desítek mladých mužů, kteří mají zájem soutěžit o posty nejvyšší.

Čeští pejskaři míří do O2 Arény

20.dubna
„Milovníci psů jsou stejní všude na světě, neliší se národností. Mají stejnou vášeň, vděčnost a ochotu se učit. Psi sjednocují svět.

Šéf rozpálí gril tentokrát ve Španělsku

20.dubna
Zdeněk Pohlreich rozpálí gril tentokrát ve Španělsku! V zemi slunce, olivových hájů a citrusových plantáží, kde se prý dobrému jídlu a pověstné španělské vřelosti nelze vůbec vyhnout. Diváky naučí nejen celou řadu receptů, ale umožní jim i alespoň trochu poznat španělskou přírodu, kulturu a zvyky. Oblíbený šéfkuchař navštíví v rámci pořadu také své přátele, ukáže divákům celou řadu zajímavostí,...

Evu Perkausovou čeká operace!

19.dubna
„ Prořezávají se mi osmičky a bolí mě to, “ prozradila Eva. Perkausová se svým typickým úsměvem ale bere vše s humorem. „Chytla jsem poslední naději, že zmoudřím,“ směje se Eva.

Ilona Csáková nazpívala duet s Karlem Gottem!

19.dubna
„ Měla jsem pocit, že mám zrekapitulovat svoji dosavadní třicetiletou kariéru zpěvačky. Desku jsem si sice nadělila až po dvou letech, ale nadělila jako dárek,“ svěřila se Super. cz zpěvačka, která nejprve fanoušky navnadila singlem Abych byla In, k němuž vznikl i videoklip.

Modelka Eliška Bučková na sobě tvrdě maká. Dřina ve fitku nese své ovoce!

18.dubna
Bučková o své tělo a svou pokožku pečovala v zimě, ale teď když se otepluje, je třeba přitvrdit. Mít trochu barvu a nevypadat jako bledule si přeje snad každý. Je známou skutečností, že opálená pleť vypadá lépe a zvýrazní celkový vzhled.

Dům z karet se sesypal! Kevin Spacey je vyřízený. U filmu už si neškrtne!

18.dubna
Úřad losangeleského šerifa předal prokuratuře případ 5. dubna a nyní jej státní zástupce zkoumá. Šerifovi lidé na spise pracovali od loňského prosince, kdy v rámci celosvětové vlny podobných odhalení obvinila Spaceyho se sexuálního obtěžování řada mužů.

Raper AMCO překvapil. Poprvé si do studia pozval hosta

17.dubna
AMCO k novému songu taky natočil klip , na kterém štáb pracoval dohromady tři dny. Nové video bude mít premiéru tento týden. Natáčelo se třeba na ranči s helikoptérou, v prádelně, na tenisových kurtech či v sekáči či na hokejovém stadiónu a v neposlední řadě i v salónu s luxusními auty.

Rudolf Havlík natáčí komedii s Annou Polívkovou a Jiřím Langmajerem

17.dubna
Charismatický cynik Karel Král (Jiří Langmajer), trochu šovinista a sarkastický sympaťák, na kterého ženy letí, je šéfredaktorem časopisu Playboy. Jednoho dne k jeho nezávazný způsob života utrží hned několik ran. Dostane výpověď kvůli průšvihům a poklesu prodejnosti časopisu, bývalá manželka a dcera ho opět naštvou, neznámá žena mu nabourá auto a na jeho místo je dosazena pohledná mladá šéfred...
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes