Bleskově.cz

Popis:

Zprávy, politika, showbyznys - Bleskově

URL:

http://bleskove.cz/

Katalog:

Bulvár

Publikuje:

10,5 položek/týden

Kariéra důležitější než děti?

18:17
O Karolině Gudasové se mluví jako o jedné z nejtalentovanějších hereček nastupující muzikálové generace. Před narozením své dcery Emilky si zahrála roli Markétky v muzikálu Mefisto. Od premiéry muzikálu Zdeňka Zelenky a Daniela Bartáka uplynul rok a kousek.

Pavel Liška a Jan Révai uvízli v daleké divočině!

7:05
Čtyřiatřicetiletá herečka a zpěvačka Barbora Poláková má nyní starosti nejen o své nemocné děti (dvouletou Ronju a sotva roční Riku), ale také o partnera Pavla Lišku. „Úplně hluboko ve mně v klidu nejsem. Ale na povrchu jsem pořád máma dvou holčiček.

Kardashianová a West mají třetí dítě. Odnosila ho náhradní matka

21.ledna
Oblíbená celebrita Kim Kardashianová (37) a rapper Kanye West (40) jsou trojnásobnými rodiči. Náhradní matka jim porodila holčičku. Americký pár už má dceru North (4) a syna Sainta (2).

Herečka Křížková vystoupí s loutkou za půl milionu!

21.ledna
Nejdražší masku - loutku v historii českých muzikálů dostane ve své nové roli zpěvačka Hanka Křížková. „Loutka, která je součástí výpravy, bude mít 4 metry na výšku a 6 metrů na šířku. Zkrátka žádný drobeček,” svěřila se jedna z nejobsazovanějších zpěvaček v českých muzikálech.

Pražská divadla spolu bojují tancem!

20.ledna
Významní herci se opět zapojili do taneční soutěže divadel. Autorský projekt Tanečních kurzů Martina Šimka & Terezy Řípové byl odstartován v roce 2016 v Městském divadle Mladá Boleslav, kde proběhl první ročník projektu Roztančené divadlo aneb když herci tančí. Po tamním úspěchu proběhl na sklonku minulého roku druhý ročník v Mladé Boleslavi.

Sting vypadá stále skvěle a stále tvoří skvělou muziku

19.ledna
Šestašedesátiletý Sting a devětačtyřicetiletý Shaggy představili první ukázku z jejich společného počinu 6. ledna na jamajském charitativním koncertě. Píseň se jmenuje Do not Make Me Wait a její studiová verze se dostane na veřejnost 2.

Alain Delon nežije rád!

18.ledna
Fantastický, charismatický herec Alain Delon je zklamán ze života a moderního světa. „Život už mi moc nepřináší. Už jsem všechno poznal a viděl.

Zoufalé i zamilované ženy se sešly v kině

18.ledna
Na premiéru komedie od Filipa Renče (52) Zoufalé ženy dělají zoufalé činy na motivy Haliny Pawlowské (62) se se přišly podívat především milenecké dvojice. Svého přítele Jakuba ukázala médiím i představitelka hlavní role Klára Issová (38). Také Halina Pawlowská, podle jejíhož scénáře Filip Renč film natočil, měla s sebou doprovod.

Angelina Jolie překvapila svou vychrtlostí

17.ledna
Na Zlaté glóby si herečka a bojovnice za lidská práva Angelina Jolie vzala krásné šaty, předváděla dokonalý outfit včetně hollywoodských úsměvů. Celkový dojem ale kazila její přílišná hubenost. Pod odhalenou kůží se jí výrazně rýsovaly kosti.

Absolonovou naštvali fanoušci

16.ledna
Monika Absolonová v prvním kole prezidentské volby uvedla na svém facebookovém profilu: "Moc si přeju změnu k lepšímu. Myslím, že prezident by měl být vlídný, zdravý, kultivovaný a musí umět spojit lidi! Mám dojem, že ani jedno z toho náš stávající prezident není. Nechci, aby nás náš prezident rozděloval a třídil a hlavně kdekoho urážel," vyjádřila se oblíbená zpěvačka.

Zemřela zpěvačka skupiny Cranberries!

15.ledna
Nečekané úmrtí mladé zpěvačky zaskočilo nejen její fanoušky. Zpěvačka irské skupiny Cranberries Dolores O'Riordan byla poněkud citlivější a psychicky labilní. Co však bylo skutečnou příčinou její nenadálé smrti média nezveřejnila.

Totální zneužití Vondráčkové!

15.ledna
Podle pofidérního webu s ruskou doménou, kde není jediný kontakt, pouze objednávkový formulář na koktejl, je napsán rozhovor s Vondráčkovou v češtině. A dokonce uvádí, že Lucie měla být žalována jakousi Aliancí odborníků na výživu za to, že se kdesi v televizi svěřila se svým příběhem o tom, jak se jí podařilo zhubnout. Pochopitelně jde pouze o reklamní trik.

Umělkyně podpořily flirtující muže

14.ledna
Významné francouzské umělkyně zveřejnily v deníku Le Monde otevřený dopis, ve kterém kritizovaly kampaň proti sexuálnímu obtěžování. Signatářky v čele s hvězdnou herečkou Catherine Deneuveovou se ohradily proti tendenci kriminalizovat muže za pouhé dvoření se ženám. „Znásilnění je zločin.

Ricky Martin se oženil se Syřanem

14.ledna
Šestačtyřicetiletý zpěvák Ricky Martin se oženil. „Jsem manžel. Ale až za pár měsíců uspořádáme velkou party.

Komu dá svůj hlas Plekanec, Rosák či Šporcl?

13.ledna
Volbu nového prezidenta České republiky bedlivě sledují i Češi v zámoří. Mezi nimi také slavný hokejista Tomáš Plekanec (35). „V zámoří jsem přes internet viděl několik debat a rozhovorů s kandidáty, takže mám určitou představu.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes